1

Artykul jest.

0

Obitych slupkach?

3

1600-0?

0

No to dzisiaj bramka od tego pana i piekne zawody widze.

0

Alba tez.

0

Matko Boska Czestochowska.

0

Panie! Pan to sie nie interesuj sie o jakichs Maciejow.

10

Raiola pytał Barcelonę czy są nadal zainteresowani kupnem Verrattiego. Katalońskie klub odpowiedział stanowczym "nie, dzięki". Według MV to PSG "zmusiło" go do zwolnienia di Campliego, który rozmawiał z Barceloną na temat ewentualnego transferu przed zwolnieniem. @MDpor_elmundo
Neurophate na twitterze.

1

Nie jestem sam. :D

0

4-2-2-2. Messi za napastnikami gdzie chce, a drugi Iniesta blizej lewej i tak jak z Realem Pulinho i Suarez w ataku.

0

Jaki blad? Xd

5

A mi, ze bylem misiem Yogi.

0

Douglas byl 3cim po. Za Montoya, a pozniej Roberto.

0

3* czerwone kartki im dales. Hah

0

Ja jestem taka osoba w tym momencie.

1

Czerwona kartka od BarcaInfo. Xd

0

Mecz jest jutro, a nie dzisiaj. To spokojnie.

0

Bo w koncu starosc nie radosc, dropsy nie tki taki. :P

0

Idzie po Lige Mistrzow?

0

"Coraz blizej trumny" jak to mawia Socjopata. :D

0

Ok. Ja nie ogladam ich. Pytanie z ciekawosci zadalem.

1

I tez byl przyjacielem futbolowki. :P

0

Czemu? A Henry skad przyszedl? To samo Fabregas.

0

Ujme to tak. To jest bardziej przyjaciel futbolowki. Xd

1

Jednym slowem Wow.

2

Mowcie co chcecie, ale on jak wyleczy depresje da nam duzl radosci.

2

Na Valencie nie patrzy dziesiatki/setki milionow.

Ed.
Inne wymagania ma tutaj. W Valencii byly inne cele w porownaniu do Barcy.

41

To kibicuj bialym. Naszych graczy trzeba wspierac, nawet jak im nie idzie.

9

Ok.

1

Kontrole*. Nie mozna edytowac. Dzieki za poprawe, nie zauwazylem, pisalem z telefonu. xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?