0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Barca na moje oko to tak jakby 4-4-2 (gdy gra typowy skrzydlowy po prawej).

4-4-2 moim zdaniem wyglada tak (z typowym skrzydlowym):

Prawa i lewa obrona maja za zadanie wybiegac za linie obrony i tworzyc w ten sposob zagrozenie, poprzez cofanie pilki przed 16 do pomocnika/napastnika badz jej wrzucanie gdy atakujemy skrzydlem. Busi ma za zadanie w ataku byc 3im obronca i zostawac stylu oraz zbierac pilki.

Srodkowi obroncy. Maja za zadanie rozgrywac pilke i oddawac je pomocnika jak najszybciej.

Rakitic/badz kazdy kto gra na jego pozycji ma za zadanie wspomagac Busiego i drugiego pomocnika, nie ma na celu rozgrywac tak jak Leo i Iniesta (badz kto kolwiek kto gra za nich) jak juz rozgrywa to ma za zadanie oddac pilke Leo/PO/akrzydlowemu/przedzut (najczesciej).

Iniesta to lewy srodkowy pomocnik jak w 4-3-3. Drugi jest troszke nizej usadzony, a Andres wyzej. Andres ma za zadanie rozgrywac pilke. I dochodzimy do PS. On ma za zadanie schodzenie do srodka, badz trzymanie sie skrzydla. Gdy schodzi do srodka to tylko wtedy jak jest prawy obronca w ataku, a jak nie, to musi zrobic dym i rozegrac jakos akcje. Messi, nie ma co mowic to jest falszywa 9/10 u Ernesta. I napastnik najwyzej ustawiony.



Moja wlasna opinia na temat tego jak gra przy 4-4-2. Bez hejtu itp. napiszcie grzecznie wlasna opinie i tyle jak macie komentowac, a jak niegrzecznie, to zostawcie to dla siebie.

5


Jezeli zawodnik po 30 przyspiesza w taki sposob po pilke, to nie jest wolny.

4

Kluczowy zawodnik i jego pomocnicy.

5

A takie pytanie, nie za dlugo patrzysz sie w ekran ostatnio? Bo to wyglada jakbys kilka godzin mial oczy w twitterze i szukal ciekawego info. Nie, ze mam problem czy cos.

0

No to niezle.

0

Troche zly ten Semedo.

0

Tak apropo mistrzostw swiata. Jesli Argentyna bedzie miala obrone w miare ok i 2 pomocnikow w formie oraz Messi bedzie w najwyzszej formie, to Argentyna jest MUROWANYM FAWORYTEM do wygrania tego. Ta kadra jest od ostatnich mistrzostw najbardziej nieprzewidywalna, dlatego tez uwazam, ze moga zagrozic kazdemu na mistrzostwach.

0

A co, Neymar ciebie zaprosil na kolacje przy swiecach?

0

Bo Roma gra u siebie.

1

Kurtke.

0

Aha. Xd

0

Akurat widzialem jak 2 podchodzilo do lawki.

0

Dembele zaraz wejdzie i to nie sam.

2

Mina przyniesie magiczny piasek z trybun i bedzie abrakadabra i niech dzieje sie magia.

0

Temu ziomkowi od kuponu to serce drzy po tych strzalach.

2

13. Cillessen

6. Denis Suárez

11. Dembélé

19. Digne

21. André Gomes

22. Aleix Vidal

25. Vermaelen

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Semedo zawieszony.

3

Ja to mam ciary gdy slychac to na Camp Nou.

0

Paco i 4-3-3, badz Dembele i 4-3-3.

0

Wiem. Chce poznac wasza ocene.

4

Nie widzialem tego dzisiaj na LR.
Oto ostatnie Ligi Mistrzow Realu.

Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/964856385451241474

0

Zaczyna rozumiec nasza filozofie. :)

17

Wy jestescie smieszni. Dobrze, ze nikt tu nie jest trenerem, bo zle by sie to skonczylo.

7

Po tym meczu mozna powiedziec, ze Barca ostatnio gra na polgwizdka. Zobaczymy jak zagra z Chelsea. To bedzie prawdziwy sprawdzian.

1

Do Isco w tym sezonie ladnie ze skrzydla dal. Moze nie interesuje mnie Real, ale czasami spojrze na skrot.

1

Jakby to sie okazalo prawda I UEFA/FIFA by sprawdzala, to powinien zostac zawieszony do gry na profesjonalnym poziomie na kilka lat, albo na stale bez powrotnie.

0

Czyli jesli Messi ostatnio zbijal piatke z nimi to znaczy, ze tez odejdzie?

0

Nie wiem. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?