Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barca na moje oko to tak jakby 4-4-2 (gdy gra typowy skrzydlowy po prawej).
4-4-2 moim zdaniem wyglada tak (z typowym skrzydlowym):
Prawa i lewa obrona maja za zadanie wybiegac za linie obrony i tworzyc w ten sposob zagrozenie, poprzez cofanie pilki przed 16 do pomocnika/napastnika badz jej wrzucanie gdy atakujemy skrzydlem. Busi ma za zadanie w ataku byc 3im obronca i zostawac stylu oraz zbierac pilki.
Srodkowi obroncy. Maja za zadanie rozgrywac pilke i oddawac je pomocnika jak najszybciej.
Rakitic/badz kazdy kto gra na jego pozycji ma za zadanie wspomagac Busiego i drugiego pomocnika, nie ma na celu rozgrywac tak jak Leo i Iniesta (badz kto kolwiek kto gra za nich) jak juz rozgrywa to ma za zadanie oddac pilke Leo/PO/akrzydlowemu/przedzut (najczesciej).
Iniesta to lewy srodkowy pomocnik jak w 4-3-3. Drugi jest troszke nizej usadzony, a Andres wyzej. Andres ma za zadanie rozgrywac pilke. I dochodzimy do PS. On ma za zadanie schodzenie do srodka, badz trzymanie sie skrzydla. Gdy schodzi do srodka to tylko wtedy jak jest prawy obronca w ataku, a jak nie, to musi zrobic dym i rozegrac jakos akcje. Messi, nie ma co mowic to jest falszywa 9/10 u Ernesta. I napastnik najwyzej ustawiony.
Moja wlasna opinia na temat tego jak gra przy 4-4-2. Bez hejtu itp. napiszcie grzecznie wlasna opinie i tyle jak macie komentowac, a jak niegrzecznie, to zostawcie to dla siebie.
5
Jezeli zawodnik po 30 przyspiesza w taki sposob po pilke, to nie jest wolny.
4
Kluczowy zawodnik i jego pomocnicy.
5
A takie pytanie, nie za dlugo patrzysz sie w ekran ostatnio? Bo to wyglada jakbys kilka godzin mial oczy w twitterze i szukal ciekawego info. Nie, ze mam problem czy cos.
0
No to niezle.
0
Troche zly ten Semedo.
0
Tak apropo mistrzostw swiata. Jesli Argentyna bedzie miala obrone w miare ok i 2 pomocnikow w formie oraz Messi bedzie w najwyzszej formie, to Argentyna jest MUROWANYM FAWORYTEM do wygrania tego. Ta kadra jest od ostatnich mistrzostw najbardziej nieprzewidywalna, dlatego tez uwazam, ze moga zagrozic kazdemu na mistrzostwach.
0
A co, Neymar ciebie zaprosil na kolacje przy swiecach?
0
Bo Roma gra u siebie.
1
Kurtke.
0
Aha. Xd
0
Akurat widzialem jak 2 podchodzilo do lawki.
0
Dembele zaraz wejdzie i to nie sam.
2
Mina przyniesie magiczny piasek z trybun i bedzie abrakadabra i niech dzieje sie magia.
0
Temu ziomkowi od kuponu to serce drzy po tych strzalach.
2
13. Cillessen
6. Denis Suárez
11. Dembélé
19. Digne
21. André Gomes
22. Aleix Vidal
25. Vermaelen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Semedo zawieszony.
3
Ja to mam ciary gdy slychac to na Camp Nou.
0
Paco i 4-3-3, badz Dembele i 4-3-3.
0
Wiem. Chce poznac wasza ocene.
4
Nie widzialem tego dzisiaj na LR.
Oto ostatnie Ligi Mistrzow Realu.
Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/964856385451241474
0
Zaczyna rozumiec nasza filozofie. :)
17
Wy jestescie smieszni. Dobrze, ze nikt tu nie jest trenerem, bo zle by sie to skonczylo.
7
Po tym meczu mozna powiedziec, ze Barca ostatnio gra na polgwizdka. Zobaczymy jak zagra z Chelsea. To bedzie prawdziwy sprawdzian.
1
Do Isco w tym sezonie ladnie ze skrzydla dal. Moze nie interesuje mnie Real, ale czasami spojrze na skrot.
1
Jakby to sie okazalo prawda I UEFA/FIFA by sprawdzala, to powinien zostac zawieszony do gry na profesjonalnym poziomie na kilka lat, albo na stale bez powrotnie.
0
Czyli jesli Messi ostatnio zbijal piatke z nimi to znaczy, ze tez odejdzie?
0
Nie wiem. :/