Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opisze ktos gre Cucu, Costasa, Palencii, Galarrety, Alenii, Abela i Arnaiza?
6
Mamo nie sprzataj! Cristiano hat-trickiem pozamiatal.
0
Mbappe*
3
Cristiano 3-2 Sociedad. Chyba nie musze nic wiecej dodawac.
0
Jak dla mnie Alena bedzie naszym Iniesta. Jak Arthur przyjdzie to bedzie nasz Xavi plus Oriol to znow pomoc na lata. W ataku na lewej Cou, prawej Dembele (czasami stylem przypomina Leo, choc dalej twierdze, ze tylko Dybala bedzie Leo i przyjdzie za 4-5 lat do nas i bedzie falszywa 9) i na atak mozna Arnaiza badz Abela. Obrona tez ladnie wygladac tak Semedo, Mina, Umtiti i Cucu. Bramka MATS i kadra na lata.
0
Czytalem dzis komentarz, ktory byl zawarty w opis kariery Alenii. To byl artykul jakis chyba i kiedys Alena gral na skrzydle.
0
Costas niepowolany.
0
Moim zdaniem to bedzie takie 4-2-1-3. Niby wciaz 4-3-3 ale z 10.
0
I jutro mecz Realu z Realem.
0
Trigger - cyngiel.
0
Oj. Oby sie udalo.
0
Pierwszy kontakt zaliczyl przy olu. Xd
0
Taktyczny komentarz jak nasz treneiro.
0
Valverde.
0
I zaraz wejdzie nasz diler.
2
1sza nie widzialem, 2ga nie mial czasu na reakcje, czysto.
0
Przy Leo nie widzialem, ale druga to to samo co z Alabes, czysto.
0
Nie ma mowy o karnym.
0
Niby 5minut a i tak 1szy kontakt zakonczyl sie golem. Jeszcze beda ludzie z tego Coutinho.
0
1szy kontkt z pilka i gol.
0
Didn't have*
1
Efektywnie, ale nie efektownie*
1
Jak Mina nie zacznie sie rozgrzewac, to Pique dogra mecz z urazem i nie bedzie gotowy na pierwszy mecz z Chelsea.
3
To samo podczas klasyku mowiono, reszty nie musze mowic.
1
Najslabszy? Przeciez wedlug trenerow z La Rakbla zagralismy wiele najslabszych.
0
Leo daj Gomesowi! :D
0
Juz mamy styczniowo-litowa zadyszke wiec raczej nie bedziemy spuchnieci.
0
30sekund.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz sa w Valencii.