0

Opisze ktos gre Cucu, Costasa, Palencii, Galarrety, Alenii, Abela i Arnaiza?

6

Mamo nie sprzataj! Cristiano hat-trickiem pozamiatal.

0

Mbappe*

3

Cristiano 3-2 Sociedad. Chyba nie musze nic wiecej dodawac.

0

Jak dla mnie Alena bedzie naszym Iniesta. Jak Arthur przyjdzie to bedzie nasz Xavi plus Oriol to znow pomoc na lata. W ataku na lewej Cou, prawej Dembele (czasami stylem przypomina Leo, choc dalej twierdze, ze tylko Dybala bedzie Leo i przyjdzie za 4-5 lat do nas i bedzie falszywa 9) i na atak mozna Arnaiza badz Abela. Obrona tez ladnie wygladac tak Semedo, Mina, Umtiti i Cucu. Bramka MATS i kadra na lata.

0

Czytalem dzis komentarz, ktory byl zawarty w opis kariery Alenii. To byl artykul jakis chyba i kiedys Alena gral na skrzydle.

0

Costas niepowolany.

0

Moim zdaniem to bedzie takie 4-2-1-3. Niby wciaz 4-3-3 ale z 10.

0

I jutro mecz Realu z Realem.

0

Trigger - cyngiel.

0

Oj. Oby sie udalo.

0

Pierwszy kontakt zaliczyl przy olu. Xd

0

Taktyczny komentarz jak nasz treneiro.

0

Valverde.

0

I zaraz wejdzie nasz diler.

2

1sza nie widzialem, 2ga nie mial czasu na reakcje, czysto.

0

Przy Leo nie widzialem, ale druga to to samo co z Alabes, czysto.

0

Nie ma mowy o karnym.

0

Niby 5minut a i tak 1szy kontakt zakonczyl sie golem. Jeszcze beda ludzie z tego Coutinho.

0

1szy kontkt z pilka i gol.

0

Didn't have*

1

Efektywnie, ale nie efektownie*

1

Jak Mina nie zacznie sie rozgrzewac, to Pique dogra mecz z urazem i nie bedzie gotowy na pierwszy mecz z Chelsea.

3

To samo podczas klasyku mowiono, reszty nie musze mowic.

1

Najslabszy? Przeciez wedlug trenerow z La Rakbla zagralismy wiele najslabszych.

0

Leo daj Gomesowi! :D

0

Juz mamy styczniowo-litowa zadyszke wiec raczej nie bedziemy spuchnieci.

0

30sekund.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Teraz sa w Valencii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?