0

Oby tak bylo.

0

Tez tak uwazam, ale co z paszportami?

0

Z tego jak gra i rozumiem to co pisano o nim to bedzie nasz nowy Xavi?

0

Czytanie ze zrozumieniem jest ciezkie na tej stronie.

0

Gianluca Di Marzio.

0

Tylko jedna osoba mogla utrzymac styl. S.p. Tito Vilanowa.

0

Jutro po drugim treningu.

0

Prawie sie poplakalem jak odpalilem to.

1

Real ich zniszczy. Rok temu mieli przegrac z kazdym. Widac jak sa skupieni na LM.

1

Mamy juz zmiennika dla Busiego, skonczmy tracic kase na szrot i skorzystajmy ze szkolki. Na PO mozna Palencie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A jak trafiasz to jak ja wczoraj if warty 10k.

1

Oszczedzaj coinsy i graj duzo squad battles.

1

Ciekawe gdzie po ManCity Guardiola pojdzie? Moze do Monaco? Fajnie byloby zobaczyc go tam na lawce jak ogrywa PSG 2x. :D

0

Dlatego dostanie po trochu, a nie, ze w tym 30 min i potem po 90.

0

Zeby zrozumial nasz styl gry, Dembele to tym bardziej bo byl kontuzjowany.

0

To w tym wypadku jak kolega wyzej napisal i7.

0

Pierwszy chyba bylby lepszy. Lepiej miec 4 rdzenie, przynajmniej ja tak uwazam.

2

3 slowa: To nie FIFA.

13

Z niego mozna brac przyklad w dzisiejszych czasach.

0

Jego konto na YT kest chyba usuniete, a zaczalem ogladac przed usunieciem i chcialem jak mi sie bedzie nudzic poogladac sobie.

0

W srode. Mecz w czwartek. :V

0

Zachowalo sie cos z Ery Enrique Dariusza Zmudzkiego?

0

Potrzebny zmiennik, Morata odszedl i Karim w szpitalu moze czesciej ladowac.

2

Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/955419413595021313

1

Czytaj ze zrozumienien. :D

0

Hah.

0

Ten Chilijczyk? Zapomnialem jak sie nazywa juz.

4

Zdobadz IFa. Ten IF nie jest wart 15k nawet.

0

Sam nie ma takiego doswiadczenia, wiec stwierdzam, ze Verma jest lepszy. Ten sam poziom, ale doswiadczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?