Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tak bylo.
0
Tez tak uwazam, ale co z paszportami?
0
Z tego jak gra i rozumiem to co pisano o nim to bedzie nasz nowy Xavi?
0
Czytanie ze zrozumieniem jest ciezkie na tej stronie.
0
Gianluca Di Marzio.
0
Tylko jedna osoba mogla utrzymac styl. S.p. Tito Vilanowa.
0
Jutro po drugim treningu.
0
Prawie sie poplakalem jak odpalilem to.
1
Real ich zniszczy. Rok temu mieli przegrac z kazdym. Widac jak sa skupieni na LM.
1
Mamy juz zmiennika dla Busiego, skonczmy tracic kase na szrot i skorzystajmy ze szkolki. Na PO mozna Palencie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A jak trafiasz to jak ja wczoraj if warty 10k.
1
Oszczedzaj coinsy i graj duzo squad battles.
1
Ciekawe gdzie po ManCity Guardiola pojdzie? Moze do Monaco? Fajnie byloby zobaczyc go tam na lawce jak ogrywa PSG 2x. :D
0
Dlatego dostanie po trochu, a nie, ze w tym 30 min i potem po 90.
0
Zeby zrozumial nasz styl gry, Dembele to tym bardziej bo byl kontuzjowany.
0
To w tym wypadku jak kolega wyzej napisal i7.
0
Pierwszy chyba bylby lepszy. Lepiej miec 4 rdzenie, przynajmniej ja tak uwazam.
2
3 slowa: To nie FIFA.
13
Z niego mozna brac przyklad w dzisiejszych czasach.
0
Jego konto na YT kest chyba usuniete, a zaczalem ogladac przed usunieciem i chcialem jak mi sie bedzie nudzic poogladac sobie.
0
W srode. Mecz w czwartek. :V
0
Zachowalo sie cos z Ery Enrique Dariusza Zmudzkiego?
0
Potrzebny zmiennik, Morata odszedl i Karim w szpitalu moze czesciej ladowac.
2
Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/955419413595021313
1
Czytaj ze zrozumienien. :D
0
Hah.
0
Ten Chilijczyk? Zapomnialem jak sie nazywa juz.
4
Zdobadz IFa. Ten IF nie jest wart 15k nawet.
0
Sam nie ma takiego doswiadczenia, wiec stwierdzam, ze Verma jest lepszy. Ten sam poziom, ale doswiadczenie.