Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko rosol.
0
Wazne, ze gdy byl potrzebny to pomagal i nieliczyl wpadek.
1
Ogladalem skrot RM. Smiesznie grali, jakby stracili checi do wygrywania i tylko udaja, ze probuja. Ale najlepsze z tego jest to, ze Navas to typowy recznik w ciagu dwoch kolejek za kolnierz dal sobie wbic dwie bramy. Mozna porownac sytuacje z sytuacja MATS vs Aduriz w tym sezonie.
0
Nic zlego na niego nie powiedzialem, mam do niego ogromny szacunek.
0
Po nastepnym sezonie chyba sie to skonczy.
0
Zawsze co 4-5 mecz moze grac za niego 60 lub caly mecz.
1
Ja uawazam, ze Barca powinna kupic Dybale, nie oszukujmy sie Leo mlodszy nie bedzie, a Dybala bedzie mogl go zmieniac czesto na 30-45 min przy korzystnym wyniku.
0
Tak ledwo dwa dni w klubie i powolac go.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zidane on if changes are needed in the team: "I do not agree, the result is very negative, we are going to change the situation by winning"
0
Tylko jedno powiem. I have exactly same.
1
Dokladnie, ale ja licze na cos wiecej niz usuniecie, bo rzygam tym.
1
Nie wiem jak wiekszosc, ale ja nie lubie komentarzy z tej nie przyjaznej i niezbyt kulturalnej strony, wiec za kazdym razem zglaszam takiego uzytkownika co wrzuca komentarz z tej strony.
1
Sevilla wyjazd, reszta dom.
0
To pytanie. Czy hede mial mozliwosc ustawienia jezyla PL, jesli kupije w WB? Bo w FIFIE 18 mam takiej mozliwosci.
0
Czy gra ktos jeszcze w Battlefield 4? Jesli gra, to mam pytanie:
Ile osob zostalo jeszcze w tej grze jesli chodzi o online na PC. Bo jest BF1, a moj PC nie pociagnie go i sie pytam, bo planuje sobie kupic.
0
A nie hehe. Wlasnie ze Barcelona +9, a Madryt -9. Hehe
1
Fioletowa. Czytalem artykul.
1
Za Lucho niebyloby takiej zmiany.
0
Nawet do nas podaja! Co za mily trener z tego Unzue!
0
Czytaj ze zrozumieniem. Tam jest napisane od poczatku Roku, a nie sezonu.
0
NIE JEDEN! Od poczatku Roku jest w FORMIE! Z lawki z Levante dal dobra zmiane I przeciwko Celcie gral najlepiej przez 60-65 minut. Dajcie mu szanse, a nie wyzywamy, bo taka tradycja tu nastala.
1
-19 jak juz. Z reszta nad Madrytem mamy 9 pkt przewagi.
0
Przepraszam. Odpalilem i strzelili.
0
Ja i tak stoje przy Dybalii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.linkedin.com/pulse/czasoprzestrzeń-xaviego-rafal-lebiedzinski/
Na koncu sobie przeczytaj co Xavi mowi o mozliwych nastepcach Leo.
0
Nie zauwazylem. :D
3
No i to mi sie podoba. Lubie go.
0
Co by zmienic w tym skladzie? Mam malo coinsow ale jeden sklad z 3ech sprzedaje. Biore pod uwage to, ze gram tiki take i nie chce zadnych fizycznych pilkarzy poza obroncami.
https://www.futbin.com/18/squad/2941372