0

Tylko rosol.

0

Wazne, ze gdy byl potrzebny to pomagal i nieliczyl wpadek.

1

Ogladalem skrot RM. Smiesznie grali, jakby stracili checi do wygrywania i tylko udaja, ze probuja. Ale najlepsze z tego jest to, ze Navas to typowy recznik w ciagu dwoch kolejek za kolnierz dal sobie wbic dwie bramy. Mozna porownac sytuacje z sytuacja MATS vs Aduriz w tym sezonie.

0

Nic zlego na niego nie powiedzialem, mam do niego ogromny szacunek.

0

Po nastepnym sezonie chyba sie to skonczy.

0

Zawsze co 4-5 mecz moze grac za niego 60 lub caly mecz.

1

Ja uawazam, ze Barca powinna kupic Dybale, nie oszukujmy sie Leo mlodszy nie bedzie, a Dybala bedzie mogl go zmieniac czesto na 30-45 min przy korzystnym wyniku.

0

Tak ledwo dwa dni w klubie i powolac go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zidane on if changes are needed in the team: "I do not agree, the result is very negative, we are going to change the situation by winning"

0

Tylko jedno powiem. I have exactly same.

1

Dokladnie, ale ja licze na cos wiecej niz usuniecie, bo rzygam tym.

1

Nie wiem jak wiekszosc, ale ja nie lubie komentarzy z tej nie przyjaznej i niezbyt kulturalnej strony, wiec za kazdym razem zglaszam takiego uzytkownika co wrzuca komentarz z tej strony.

1

Sevilla wyjazd, reszta dom.

0

To pytanie. Czy hede mial mozliwosc ustawienia jezyla PL, jesli kupije w WB? Bo w FIFIE 18 mam takiej mozliwosci.

0

Czy gra ktos jeszcze w Battlefield 4? Jesli gra, to mam pytanie:

Ile osob zostalo jeszcze w tej grze jesli chodzi o online na PC. Bo jest BF1, a moj PC nie pociagnie go i sie pytam, bo planuje sobie kupic.

0

A nie hehe. Wlasnie ze Barcelona +9, a Madryt -9. Hehe

1

Fioletowa. Czytalem artykul.

1

Za Lucho niebyloby takiej zmiany.

0

Nawet do nas podaja! Co za mily trener z tego Unzue!

0

Czytaj ze zrozumieniem. Tam jest napisane od poczatku Roku, a nie sezonu.

0

NIE JEDEN! Od poczatku Roku jest w FORMIE! Z lawki z Levante dal dobra zmiane I przeciwko Celcie gral najlepiej przez 60-65 minut. Dajcie mu szanse, a nie wyzywamy, bo taka tradycja tu nastala.

1

-19 jak juz. Z reszta nad Madrytem mamy 9 pkt przewagi.

0

Przepraszam. Odpalilem i strzelili.

0

Ja i tak stoje przy Dybalii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.linkedin.com/pulse/czasoprzestrzeń-xaviego-rafal-lebiedzinski/
Na koncu sobie przeczytaj co Xavi mowi o mozliwych nastepcach Leo.

0

Nie zauwazylem. :D

3

No i to mi sie podoba. Lubie go.

0

Co by zmienic w tym skladzie? Mam malo coinsow ale jeden sklad z 3ech sprzedaje. Biore pod uwage to, ze gram tiki take i nie chce zadnych fizycznych pilkarzy poza obroncami.
https://www.futbin.com/18/squad/2941372

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?