1

Roberto sie rozgrzewa, chyba wejdzie.

0

Byl na swojej polowie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0-1.

0

Wymiennosc pozycji.

0

Czy to nie ten sam zestaw sedziow co ukradl nam gola z Valencia?

0

Co to ma byc, odpalam DRHTV1 a tu Sampdoria gra.

0

4-1-2-1-2 jest bardziej prawdopodobne, jednak jak wczesniej pisalem EV testowal 4-4-2 z Iniesta po prawej stronie pomocy w tym miesiacu, mozliwe ze Cou lewa, a Andres prawa I Paulinho z Rakieta w srodku.

0

Gral rok w Espanyolu + portugalski troche podobny.

3

50-50. Albo wygramy my, albo oni.

0

To moze tez byc 4-1-2-1-2 romb. Z Iniesta lekka wyzej po lewej i Paulinho nizej po prawej, Cou za Leo i Luisem oraz Rakieta jako dp.

0

Mozliwe, jednak na poczatku tego miesiaca kiedy Leo i Iniesta grali na Camp Nou przeciwko Celcie (lub komus innemu), Andres byl w 1szej polowie blizej prawej strony.

0

Czyli 4-4-2 z Iniesta blizej prawej strony.

0

Juz jest. :D

3

Cou! Szkoda ze Miny nie ma.

0

Czyli Fichado!

0

Dzieki za poprawke, zawsze sie myle.

0

Chyba Mina dostanie szanse tym razem.

0

Zna portugalski, to co sie dziwisz. :P

0

Black Squad.

0

Bylo juz wiele razy.

2

A moze jakis mlody niewazne jakiego pochodzenia talent badz perspektywiczny gracz?

0

Barcelona w 2012 odpadla z Chelsea i przegrala mistrzostwo na rzecz Realu.

2

Nizej jest.

0

Dlatego bedzie kilku defensywnych pomocnikow. :D

0

Valencia pewnie postawi autobus I na kontry, a znajac szczescie Realu, to straca w 80-90 minucie. :D

21

Check out @goal’s Tweet:

0

Roberto to przyszly kapitan. To jest przyklad cierpliwosci i spokoju.

2

I o to chodzi.

4

Inna pozycja. Alena dostanie szanse spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?