Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodaj jeszcze, ze stworzyl kontre, dal prawie idealna wrzutke I dobrze wspolpracuje z Dignem.
5
A tak o gestosci, ze Messi sie nie przedrze:
0
Byl trenerem Espanyolu. Co zrobil, tego nie wiem.
Edit: Juz powiedzial.
0
Rozpoczęcie dzisiejszego meczu zostaje opóźnione z powodu korków na drogach prowadzących do stadionu.
Via Flashscore o meczu Chelsea.
1
Obu.
0
Valencia jak odpadnie w rewanzu, to sprobuje skupic sie na lidze I nie da sie wyprzedzic Realowi, bo wraca stare Atletico do gry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Valverde*. :D
0
Albo Iniesty. Choc ja mowie to co moze sie wydawac na papierze.
1
Niepowolany.
1
W dodatku w ostatnim czasie EV stawia na ilosc wychowankow. Dzisiaj 5ciu gra.
0
Czyli Messi falszywa 9, a skrzydla Denis i Vidal. Busi i Paulinho Dp, a Alena przed nimi.
0
Nie kupilem, poniewaz nie potrzebuje pisac po polsku poprawnie.
0
Mam angielska klawiature, wiec siedz cicho "panie wielce poszkodowany".
0
Nie powiem byles blisko. Szczerze? Gratuluje tobie za szybkosc, spewnoscia nie gorsza niz Usaina Bolta.
0
Szejk juz wolalby pensje mu oplacac, zeby sie odczepil.
0
Nie, to jest drugi.
0
Czy ty probujesz wmowic mi, ze mam bol dupy? To ja nie chce wiedziec co jest z toba jesli ciezko scrollem przeczytac czy nie ma tego komentarza nizej i lepiej napisac cos innego.
0
Ej leniwi jestescie czy co? 3 komentarze na 1ej stronie o tym. Mogles napisac "Skoro zakonczyl kariere to postanowilem, ze wrzuce tu kilka jego bramka dla wspomnienia go."
0
Oj tam oj tam. Na spokojnie.
0
A ja mowie, zeby ciebie nie kusilo obstawianie tego.
1
Z 2 komentarze o tym sa na 1ej stronie nizej.
0
Jak Atleti na 1-0 wraca.
0
Hah. Nie mam juz argumentow. Gratulacje wygrales.
0
Ja nie obrazam bynajmniej.
0
:D
0
Bywa. :D
0
Ale nie musisz sie wypowiadac za wiekszosc. Niech sami wyraza wlasne zdanie.
0
No nie wiem.
0
A czemu nie w koncu wolnosc slowa.