3

Bo ten pierwszy nie wytrzymuje pelnego meczu.

2

Wraca zloto na boisko, ktore na plecach targa Rakitic!

1

Wlasnie sie przygotowuje.

1

Dembele wejdzie teraz na boisko!
Edit
Jak ktos widzial, to wlasnie Dembele zmierzal w strone lawki rezerwowych!

0

Ktory raz trafiono w aluminium???

3

Rusza! Nie wierze, ze tak szybko moze wejsc!

6

Wlasnie, ze gra na lewym skrzydle, to jest jego nominalna pozycja.

0

Tez chce go zobaczyc, ale wole dac mu jeszcze czas. Mi sie wydaje ze EV wzial go na lawke po to zeby przy jakims 1-2 dla nas wpuscic go I dobic kontra rywala. Na ten moment zanosi sie na remis (co I tak jest dobre dla nas).

1

EV rownie dobrze moze nie wpuszczac OD, wiec skonczcie plakac o niego, chlopak jest po ciezkiej kontuzji.

6

EV idealnie przeczytal Celte tak samo jak ostatnio Real. I znow mamy remis do przerwy, tylko nastepuje pytanie, czy Celta nie padnie w drugiej polowie jak Real, czy bedzie grala na najwyzszych obrotach?

0

Ale taka uwaga, Busi jest na boisku.

1

Noz 6 sekund...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

On gra dobrze gdy nie ma Leo i Imoesty/Busquetsa.

0

10-15. Po 2-3 meczach 20-35. Pozniej 45 powinien dostac w dwoch meczach tego miesiaca i w ostatnim 60-70.

0

Ja gram na czas ostatnie minuty meczu, jak widze, ze mi nie idzie. To probuje powoli podejsc pod bramke i klepac rywala, a na ostatnis minute strzelic. Zazwyczaj gram wysoki pressing i posiadanie powoli atakowac i szukac akcji bramkowej.

0

Wole ten Sportu.

0

Do 3ego miala byc ustalona kwota i po ustaleniu mialobyc spotkanie w 4 oczy. Wczoraj dostalismy informacje, ze Bartomeu poleci do Anglii dopiac transfer. Do konca przyszlego tygodnia ma zostac ogloszony transfer.

0

To nie FIFA.

0

Czuje 4-3-3 z Atakiem Aleix-Arnaiz-Denis.

1

1

Oke. :)

1

Mowila I nie wierze, ale daje po prostu informacje. To i tak jeden raz na pol Roku.

0

Na twitterze pisalo ze potwierdzaja.

0

2/3 Razy do Roku tak mam, ze jeden dzien przesiedze z glowa w twitterze i wrzucam na Ramble wiec cicho. :D
Dzis bede wrzucal, a jutro nie do nastepnego okna. ;D

0

2/3 Razy do Roku tak mam, ze jeden dzien przesiedze z glowa w twitterze i wrzucam na ramble.

0

Nic na to nie poradze ze wyswietla mi sie w innym czasie. Jak juz napisalem o transferze Goretzki, pojawilo sie o Vietto.

0

Bayern potwierdza, ale przeczytalem to na Mirror, troche sie wciagnalem w podawanie zrodel :P

4

Vietto przebywa aktualnie w Valencii aby dopiac transfer!
Diario Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?