Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bo ten pierwszy nie wytrzymuje pelnego meczu.
2
Wraca zloto na boisko, ktore na plecach targa Rakitic!
1
Wlasnie sie przygotowuje.
1
Dembele wejdzie teraz na boisko!
Edit
Jak ktos widzial, to wlasnie Dembele zmierzal w strone lawki rezerwowych!
0
Ktory raz trafiono w aluminium???
3
Rusza! Nie wierze, ze tak szybko moze wejsc!
6
Wlasnie, ze gra na lewym skrzydle, to jest jego nominalna pozycja.
0
Tez chce go zobaczyc, ale wole dac mu jeszcze czas. Mi sie wydaje ze EV wzial go na lawke po to zeby przy jakims 1-2 dla nas wpuscic go I dobic kontra rywala. Na ten moment zanosi sie na remis (co I tak jest dobre dla nas).
1
EV rownie dobrze moze nie wpuszczac OD, wiec skonczcie plakac o niego, chlopak jest po ciezkiej kontuzji.
6
EV idealnie przeczytal Celte tak samo jak ostatnio Real. I znow mamy remis do przerwy, tylko nastepuje pytanie, czy Celta nie padnie w drugiej polowie jak Real, czy bedzie grala na najwyzszych obrotach?
0
Ale taka uwaga, Busi jest na boisku.
1
Noz 6 sekund...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
On gra dobrze gdy nie ma Leo i Imoesty/Busquetsa.
0
10-15. Po 2-3 meczach 20-35. Pozniej 45 powinien dostac w dwoch meczach tego miesiaca i w ostatnim 60-70.
0
Ja gram na czas ostatnie minuty meczu, jak widze, ze mi nie idzie. To probuje powoli podejsc pod bramke i klepac rywala, a na ostatnis minute strzelic. Zazwyczaj gram wysoki pressing i posiadanie powoli atakowac i szukac akcji bramkowej.
0
Wole ten Sportu.
0
Do 3ego miala byc ustalona kwota i po ustaleniu mialobyc spotkanie w 4 oczy. Wczoraj dostalismy informacje, ze Bartomeu poleci do Anglii dopiac transfer. Do konca przyszlego tygodnia ma zostac ogloszony transfer.
0
To nie FIFA.
0
Czuje 4-3-3 z Atakiem Aleix-Arnaiz-Denis.
1
1
Oke. :)
1
Mowila I nie wierze, ale daje po prostu informacje. To i tak jeden raz na pol Roku.
0
Na twitterze pisalo ze potwierdzaja.
0
2/3 Razy do Roku tak mam, ze jeden dzien przesiedze z glowa w twitterze i wrzucam na Ramble wiec cicho. :D
Dzis bede wrzucal, a jutro nie do nastepnego okna. ;D
0
2/3 Razy do Roku tak mam, ze jeden dzien przesiedze z glowa w twitterze i wrzucam na ramble.
0
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/transfers-live-manchester-liverpool-arsenal-11782991
http://www.goal.com/en/news/hasan-salihamidzic-confirms-bayern-munich-interest-leon/3y8x11juac381xwxbvs4jr6x8
0
Nic na to nie poradze ze wyswietla mi sie w innym czasie. Jak juz napisalem o transferze Goretzki, pojawilo sie o Vietto.
0
Bayern potwierdza, ale przeczytalem to na Mirror, troche sie wciagnalem w podawanie zrodel :P
4
Vietto przebywa aktualnie w Valencii aby dopiac transfer!
Diario Sport