Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja gram tiki take, mam pilkarzy z tempem 80+ śo 70+ i podania 75+, so 70+. Pecam jak grasz pilka szybko i w pewnym momencie z obrony do ataku chcesz przejsc szybciutko. Ja zawsze czekam na falszywy ruch rywala i wtedy gryze.
0
Regularnie mecze FCB zaczalem ogladac od koncowki 13/14. A tak to rzadko. Wiem ja Tello skonczyl przez FCB, a Pedro to widzialem na wlasne oczy. Szkoda ze malo gral Pedro w FirstXI.
2
Jego styl biegu przypomina Pedro.
0
Chcialem Golda 3 i nic wiecej i mam. Teraz czekam na nagrody.
2
Ale Deulofeu go zmienil.
0
Mialem to pisac. :D
0
Przeczytalem to I padl gol.
4
0
Arsenal wygra.
0
http://tele-wizja.com/stream-10/
3
Jak gramy z nim, to przynajmniej posiadamy dluzej pilke i mamy wiecej mozliwosci w rozegraniu, bez niego masz ten mecz jako przyklad.
0
Fajna pileczka, dopiero teraz zauwazylem. :D
1
To drewno najlepiej reguluje, gre po Iniescie I Busim.
0
Moze byc tez 4-1-2-1-2, zawezone i Alba z Semedo maja pole do popisu.
0
Stawiajcie na Celtic, to pewniak. Ja nie postawoe bo za mlody jestem.
0
Nie wiem czemu wszyscy narzekacie na Ernesto, ze Roberto na prawej obronie, fakt nie chce miec Sergiego tam, ale on jest stworzony do gry na pozycji Iniesty, a nie Rakiticia. Ktos kto ma grac na pozycji Rakiety o Seri, a nie Roberto, to by wtedy wygladalo zbyt ofensywnie.
0
Ty chyba jestes jedyna osoba na tej stronie, ktora czeka z ocenianiem decyzji trenera na koniec sezonu.
0
Chcialby ktos zagrac meczyk w FIFIE na PC? moj nick to adamo2468.
0
Kolega pare komentarzy nizej wrzucil to samo.
0
0
Jakie zmiany bys zaproponowal?
0
Platforma PC. Mam jeszcze 24k.
[Zobacz link: https://www.futbin.com/18/squad/702711]
i
[Zobacz link: https://www.futbin.com/18/squad/702806]
W drugim mam Williamsa z trybu Huntera i Huntera w ataku.
0
Platforma PC. Mam jeszcze 24k.
https://www.futbin.com/18/squad/702711
i
https://www.futbin.com/18/squad/702806
W drugim mam Williamsa z trybu Huntera i Huntera w ataku.
0
Mozna cos zmienic w jednym z tych skladow? Doloze ze mam 24k.
Hybryda 1 (PL/Bundesliga):
4-1-2-1-2
Karius-Zappacosta, Mustafi, Tah,Wendell-Bender, OXChambarlain, Gnabry, David Silva-Williams karta z Huntera, Hunter
(Serie A/Ligue 1
Hybryda 2:
3-5-2
Lopes-Tonelli, Gnagnon, LeMarchand-Kessie, Misiaczek, Candreva, Kazri, Gradel-Eder, Balo
1
Dokladnie, jeszcze to gadanie ze fatalna gra. Moim zdanie EV poprostu czeka na transfery w Styczniu i potem gra ruszy, a obecnie mi sie wydaje, ze chce ich oszczedzic na wazne mecze i druga czesc sezonu.
0
Moim zdaniem EV czeka na Styczen, bo wtedy beda transfery i gra wtedy ruszy od lutego/marca. Tu tez chodzi chyba o to zeby druzyna sie oszczedzala na wazne mecze i druga czesc sezonu.
0
Mozna cos zmienic w jednym z tych skladow?
Hybryda 1 (PL/Bundesliga):
4-1-2-1-2
Karius-Zappacosta, Mustafi, Tah,Wendell-Bender, OXChambarlain, Gnabry, David Silva-Williams karta z Huntera, Hunter
(Serie A/Ligue 1
Hybryda 2:
3-5-2
Lopes-Tonelli, Gnagnon, LeMarchand-Kessie, Misiaczek, Candreva, Kazri, Gradel-Eder, Balo
0
Zgadzam się rowniez. Glupi hejt na niego poszedl.
0
Dasz na priv? :D
0
Oby to nie byl drugi Kameni.