0

Ja gram tiki take, mam pilkarzy z tempem 80+ śo 70+ i podania 75+, so 70+. Pecam jak grasz pilka szybko i w pewnym momencie z obrony do ataku chcesz przejsc szybciutko. Ja zawsze czekam na falszywy ruch rywala i wtedy gryze.

0

Regularnie mecze FCB zaczalem ogladac od koncowki 13/14. A tak to rzadko. Wiem ja Tello skonczyl przez FCB, a Pedro to widzialem na wlasne oczy. Szkoda ze malo gral Pedro w FirstXI.

2

Jego styl biegu przypomina Pedro.

0

Chcialem Golda 3 i nic wiecej i mam. Teraz czekam na nagrody.

2

Ale Deulofeu go zmienil.

0

Mialem to pisac. :D

0

Przeczytalem to I padl gol.

4

0

Arsenal wygra.

0

3

Jak gramy z nim, to przynajmniej posiadamy dluzej pilke i mamy wiecej mozliwosci w rozegraniu, bez niego masz ten mecz jako przyklad.

0

Fajna pileczka, dopiero teraz zauwazylem. :D

1

To drewno najlepiej reguluje, gre po Iniescie I Busim.

0

Moze byc tez 4-1-2-1-2, zawezone i Alba z Semedo maja pole do popisu.

0

Stawiajcie na Celtic, to pewniak. Ja nie postawoe bo za mlody jestem.

0

Nie wiem czemu wszyscy narzekacie na Ernesto, ze Roberto na prawej obronie, fakt nie chce miec Sergiego tam, ale on jest stworzony do gry na pozycji Iniesty, a nie Rakiticia. Ktos kto ma grac na pozycji Rakiety o Seri, a nie Roberto, to by wtedy wygladalo zbyt ofensywnie.

0

Ty chyba jestes jedyna osoba na tej stronie, ktora czeka z ocenianiem decyzji trenera na koniec sezonu.

0

Chcialby ktos zagrac meczyk w FIFIE na PC? moj nick to adamo2468.

0

Kolega pare komentarzy nizej wrzucil to samo.

0

0

Jakie zmiany bys zaproponowal?

0

Platforma PC. Mam jeszcze 24k.
[Zobacz link: https://www.futbin.com/18/squad/702711]
i
[Zobacz link: https://www.futbin.com/18/squad/702806]
W drugim mam Williamsa z trybu Huntera i Huntera w ataku.

0

Platforma PC. Mam jeszcze 24k.
https://www.futbin.com/18/squad/702711
i
https://www.futbin.com/18/squad/702806
W drugim mam Williamsa z trybu Huntera i Huntera w ataku.

0

Mozna cos zmienic w jednym z tych skladow? Doloze ze mam 24k.

Hybryda 1 (PL/Bundesliga):
4-1-2-1-2
Karius-Zappacosta, Mustafi, Tah,Wendell-Bender, OXChambarlain, Gnabry, David Silva-Williams karta z Huntera, Hunter
(Serie A/Ligue 1
Hybryda 2:
3-5-2
Lopes-Tonelli, Gnagnon, LeMarchand-Kessie, Misiaczek, Candreva, Kazri, Gradel-Eder, Balo

1

Dokladnie, jeszcze to gadanie ze fatalna gra. Moim zdanie EV poprostu czeka na transfery w Styczniu i potem gra ruszy, a obecnie mi sie wydaje, ze chce ich oszczedzic na wazne mecze i druga czesc sezonu.

0

Moim zdaniem EV czeka na Styczen, bo wtedy beda transfery i gra wtedy ruszy od lutego/marca. Tu tez chodzi chyba o to zeby druzyna sie oszczedzala na wazne mecze i druga czesc sezonu.

0

Mozna cos zmienic w jednym z tych skladow?

Hybryda 1 (PL/Bundesliga):
4-1-2-1-2
Karius-Zappacosta, Mustafi, Tah,Wendell-Bender, OXChambarlain, Gnabry, David Silva-Williams karta z Huntera, Hunter
(Serie A/Ligue 1
Hybryda 2:
3-5-2
Lopes-Tonelli, Gnagnon, LeMarchand-Kessie, Misiaczek, Candreva, Kazri, Gradel-Eder, Balo

0

Zgadzam się rowniez. Glupi hejt na niego poszedl.

0

Dasz na priv? :D

0

Oby to nie byl drugi Kameni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?