0

Chce ktos sobie pyknac jeden szybki meczyk w FIFE na PC?

0

A czlowiek gra dobrze probuje wbic te brame, ale przegra 5-1...

0

Ale to 'drewno' jak zagra pilke to ladna, przyklad z wczoraj:
Wszedl i dal magiczna pile na Paulinho.

0

Chodzi o to, ze Denis duzo gral I wchodzil, to teraz dostal mala przerwe, tak jak Deulo ostatnio. Jedno mnie irytuje, brak przerwy dla Pique.

0

EV moim zdaniem dobrze robi, to samo bylo z Deulo, ten mial 3 mecze przerwy I lepiej gra, to samo robi z Denisem, EV chce wiekszej rywalizacji na lawce poprostu.

0

Za wczesnie.

1

Z Deulofeu jest zawsze jakis pozytek, a z Luisa na tym skrzydle nie ma.

0

Dogral ladnie z roznego.

8

Ale dziura byla.

0

To pojechal, ale ja tu widze ze wiekszosci bylaby lepszym trenerem od EV, lepiej oni byliby nawet calym zarzadem Barcy.

1

I ten moment kiedy wszyscy wyzywaja Gomesa za to ze stracilismy gola....

0

Eee wszyscy jezdza pi Gomesie?

2

Przeczuwam 4-1-2-1-2. Z Iniesta na 10.

0

Czy tylko mi caly czas dolicza FIFA 2 lub 3 min w 45/90 minucie? To jest irytujace, masz 2-2, powinno byc 5 min bo np. dwie kontuzje i po 3 zmiany obu druzynach, masz okazje wygrac, a tu 2/3 min doliczone.

2

I ten mlody Norweg z Realu. (Zapomnialem jak sie jego nazwisko pisze, tylko nie rozum tego ze nie wiem jak sie czyta, bo wiem)

3

10 minut do Rosji!

0

To jest moj pierwszy mecz ARG od czasu finalu z Chile, to co oni graja to koszmar. Pilka caly czasy odskakuje, albo to podanie z kozlem, albo obrona oddaje za darmo pilke.

0

Taki drugi Douglas tylko Argentyny, a nie Barcelony.

0

0

To niezle... I po pieknej paczce z TOTW zostaje 13k i nie mam dobrych graczy.

0

No to niezle, wlasnie stracilem Glika, Pazdana i innych dobrych graczy. Da sie to cofnac?

0

Wiem, bo zapomialem poprawnie ukladac zdania i sie myle czesto.

0

Heh, W SBC ukladalem ich I teraz nie mam ich.

0

W tym co ma sie squad battles I to drugie jest cos o squad battles, w sensie to drugie cos o squad battles. SBC.

0

Ja tylko robilem podstawe. Rano patrze a tam nie mam graczy ktorych wstawialem.

0

Czy komus znikali pilkarze po zrobieniu squad battles?

0

Nom tez fakt. Ale chyba Syryjczycy zasluzyli na ten awans.

0

Wlasnie obejrzałem skrot meczu Australia Syria. Bardzo mi szkoda Syrii bo probowali wygrac ten mecz, a sam nie wiem jak tez ziomek trafil w slupek w 120 min.

0

Nie umiem grac jednym, wiec robie 2-4 max.

Edit
Z reszta wtedy mniej trace na kondycje i moge na kontrakty miec wiecej.

0

PC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?