Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chce ktos sobie pyknac jeden szybki meczyk w FIFE na PC?
0
A czlowiek gra dobrze probuje wbic te brame, ale przegra 5-1...
0
Ale to 'drewno' jak zagra pilke to ladna, przyklad z wczoraj:
Wszedl i dal magiczna pile na Paulinho.
0
Chodzi o to, ze Denis duzo gral I wchodzil, to teraz dostal mala przerwe, tak jak Deulo ostatnio. Jedno mnie irytuje, brak przerwy dla Pique.
0
EV moim zdaniem dobrze robi, to samo bylo z Deulo, ten mial 3 mecze przerwy I lepiej gra, to samo robi z Denisem, EV chce wiekszej rywalizacji na lawce poprostu.
0
Za wczesnie.
1
Z Deulofeu jest zawsze jakis pozytek, a z Luisa na tym skrzydle nie ma.
0
Dogral ladnie z roznego.
8
Ale dziura byla.
0
To pojechal, ale ja tu widze ze wiekszosci bylaby lepszym trenerem od EV, lepiej oni byliby nawet calym zarzadem Barcy.
1
I ten moment kiedy wszyscy wyzywaja Gomesa za to ze stracilismy gola....
0
Eee wszyscy jezdza pi Gomesie?
2
Przeczuwam 4-1-2-1-2. Z Iniesta na 10.
0
Czy tylko mi caly czas dolicza FIFA 2 lub 3 min w 45/90 minucie? To jest irytujace, masz 2-2, powinno byc 5 min bo np. dwie kontuzje i po 3 zmiany obu druzynach, masz okazje wygrac, a tu 2/3 min doliczone.
2
I ten mlody Norweg z Realu. (Zapomnialem jak sie jego nazwisko pisze, tylko nie rozum tego ze nie wiem jak sie czyta, bo wiem)
3
10 minut do Rosji!
0
To jest moj pierwszy mecz ARG od czasu finalu z Chile, to co oni graja to koszmar. Pilka caly czasy odskakuje, albo to podanie z kozlem, albo obrona oddaje za darmo pilke.
0
Taki drugi Douglas tylko Argentyny, a nie Barcelony.
0
http://tele-wizja.com/stream-63/
0
To niezle... I po pieknej paczce z TOTW zostaje 13k i nie mam dobrych graczy.
0
No to niezle, wlasnie stracilem Glika, Pazdana i innych dobrych graczy. Da sie to cofnac?
0
Wiem, bo zapomialem poprawnie ukladac zdania i sie myle czesto.
0
Heh, W SBC ukladalem ich I teraz nie mam ich.
0
W tym co ma sie squad battles I to drugie jest cos o squad battles, w sensie to drugie cos o squad battles. SBC.
0
Ja tylko robilem podstawe. Rano patrze a tam nie mam graczy ktorych wstawialem.
0
Czy komus znikali pilkarze po zrobieniu squad battles?
0
Nom tez fakt. Ale chyba Syryjczycy zasluzyli na ten awans.
0
Wlasnie obejrzałem skrot meczu Australia Syria. Bardzo mi szkoda Syrii bo probowali wygrac ten mecz, a sam nie wiem jak tez ziomek trafil w slupek w 120 min.
0
Nie umiem grac jednym, wiec robie 2-4 max.
Edit
Z reszta wtedy mniej trace na kondycje i moge na kontrakty miec wiecej.
0
PC