3

I to jeszcze po swojaku CR7.

1

A mi sie snilo ze przegralismy 4-2 z Villarealem, a Real zrobil comeback w doliczonym czasie gry robiac remis 4-4 z Granada, strzelali kolejno 89, 91, 93 minuta (ostatnia w doliczonym czasie) I to byl hat trick Ramosa.

0

Chłopak się spytał a kolega mu grzecznie odpowiedział, mógł powiedzieć konkretniej np. W jakim barze/pubie czy coś.

0

To pomylilem z tym PK z 2011kiedy to Real strzelil w dogrywce, dzieki ze poprawiles mnie.

0

2011/12 Jak sie nie myle.

0

G2A lub Kinguin tam masz 3% zniżki jak wpiszesz np Izak/scream czy coś.

edit
pierw poszukaj kodu do danej strony.

0

To nie powinno byc zrobione rano z tytulem "Humor z rana by Nekro"?

0

Heh :D

15

не понимаю

0

Jak strzelil, to mi sie przypomina Iniesta. Ulozenie do strzalu itd.

5

Z Sevilla chyba. Nie pamietam. :P

0

Sam ma okazje podac do kogos z pomocnikow, ale jak juz podaje to tylko Messi/Suarez I nikt wiecej.

0

Neymar probuje skrasc mu show. :D

2

Nie przywoluj imienia pana Boga na daremne.

PS
Boga piszemy z duzej litery, nie z malej.

0

A ile ty miales?

1

Drewniany to jestes ty siedzac przed komputerem/TV I ogladajac go tak jak ja, ale z ta roznica ze ty zazdrosisz mu tego ze osiagnal w zyciu wiecej od ciebie, a ja nie. Po drugie to jest pilkarz Barcelona I powinienes miec chociaz troche do niego szacunku I nie wyzywac go.

2

Heh :D Gomes chyba dostal od Lucho.

12

To ty chyba ogladasz inny mecz......

11

Jak narazie to on najwiecej sie pokazuje do gry I probuje ruszyc cos do przodu.

11

Powiem jedno. Kiedy widzisz ze gosciu mieszany z blotem przez caly sezon stara sie bardziej niz jego koledzy, to wiesz jedno. Cos tu jest nie tak.

0

Iniesta Xavi Puyol Lucho Romario Messi Abidal Cruyff Ronaldinho Villa Alves Neymar Pistolero Guardiola i Rivaldo (zapomniałem o nim)

0

14 to twoj wiek? Dobrze mysle?

1

hahah dobre :D :D :D

1

Mowilem ze strzeli jeszcze w tym sezonie Masche!

1

AG21 do karnego.

1

Sam jestem bramkarzem I powiem jedno, jakby nie zrobil kroku w ciemno to mialby szanse, a tak to zrobil I tylko patrzec jak pieknie pilka leciala do bramki.

Edit
Ja jestem bramkarz amator, moje zdanie I tyle :D

1

Masche jeszcze w tym sezonie strzeli 1 bramke dla Barcy, screenujcie to jak chcecie, ale ja jestem pewny na 100% ze strzeli.

0

0

Ogląda ktoś De Facto? Juz chyba wiemy dlaczego Cristiano wybiera się do Maroka.

1

Spokojnie, moze inni nie widzieli, ale tylko upominam. :D :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?