Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I to jeszcze po swojaku CR7.
1
A mi sie snilo ze przegralismy 4-2 z Villarealem, a Real zrobil comeback w doliczonym czasie gry robiac remis 4-4 z Granada, strzelali kolejno 89, 91, 93 minuta (ostatnia w doliczonym czasie) I to byl hat trick Ramosa.
0
Chłopak się spytał a kolega mu grzecznie odpowiedział, mógł powiedzieć konkretniej np. W jakim barze/pubie czy coś.
0
To pomylilem z tym PK z 2011kiedy to Real strzelil w dogrywce, dzieki ze poprawiles mnie.
0
2011/12 Jak sie nie myle.
0
G2A lub Kinguin tam masz 3% zniżki jak wpiszesz np Izak/scream czy coś.
edit
pierw poszukaj kodu do danej strony.
0
To nie powinno byc zrobione rano z tytulem "Humor z rana by Nekro"?
0
Heh :D
15
не понимаю
0
Jak strzelil, to mi sie przypomina Iniesta. Ulozenie do strzalu itd.
5
Z Sevilla chyba. Nie pamietam. :P
0
Sam ma okazje podac do kogos z pomocnikow, ale jak juz podaje to tylko Messi/Suarez I nikt wiecej.
0
Neymar probuje skrasc mu show. :D
2
Nie przywoluj imienia pana Boga na daremne.
PS
Boga piszemy z duzej litery, nie z malej.
0
A ile ty miales?
1
Drewniany to jestes ty siedzac przed komputerem/TV I ogladajac go tak jak ja, ale z ta roznica ze ty zazdrosisz mu tego ze osiagnal w zyciu wiecej od ciebie, a ja nie. Po drugie to jest pilkarz Barcelona I powinienes miec chociaz troche do niego szacunku I nie wyzywac go.
2
Heh :D Gomes chyba dostal od Lucho.
12
To ty chyba ogladasz inny mecz......
11
Jak narazie to on najwiecej sie pokazuje do gry I probuje ruszyc cos do przodu.
11
Powiem jedno. Kiedy widzisz ze gosciu mieszany z blotem przez caly sezon stara sie bardziej niz jego koledzy, to wiesz jedno. Cos tu jest nie tak.
0
Iniesta Xavi Puyol Lucho Romario Messi Abidal Cruyff Ronaldinho Villa Alves Neymar Pistolero Guardiola i Rivaldo (zapomniałem o nim)
0
14 to twoj wiek? Dobrze mysle?
1
hahah dobre :D :D :D
1
Mowilem ze strzeli jeszcze w tym sezonie Masche!
1
AG21 do karnego.
1
Sam jestem bramkarzem I powiem jedno, jakby nie zrobil kroku w ciemno to mialby szanse, a tak to zrobil I tylko patrzec jak pieknie pilka leciala do bramki.
Edit
Ja jestem bramkarz amator, moje zdanie I tyle :D
1
Masche jeszcze w tym sezonie strzeli 1 bramke dla Barcy, screenujcie to jak chcecie, ale ja jestem pewny na 100% ze strzeli.
0
0
Ogląda ktoś De Facto? Juz chyba wiemy dlaczego Cristiano wybiera się do Maroka.
1
Spokojnie, moze inni nie widzieli, ale tylko upominam. :D :P