Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za te hamskie zachowanie Mandzu nie powinni oddawac pilki.
13
La rambla prosi o jeden gol do przerwy!
0
Wole 5 :D Wynik pewniejszy.
0
Nothing is possible! Barcelona Please Do It! Just Do It! Make our dreams come true!
0
Impossible! Does not exist!
14
Barcelono. Do it! Just Do it! Make our dreams come true.
1
3
Albo tak:
MATS
Roberto-Pique-Umtiti-Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Suarez-Messi-Neymar
Messi jako falszywa 9
26
5-1 i 4-0 z Realem. :D proste logiczne
1
Albo, kim jestesmy?! Zwyciezcami!!!
1
Czyt. tak zwane "We can win this match".
18
Dzis bedzie jak z PSG. Pierwszy szybki gol i pod koniec pierwszej polowy. Potem bramka w drugiej i po golu na 3-0 La Rambla traci nadzieje bo jest 3-1, a koncowka 4-1 i w doliczonym 5-1.
6
A co ty miales, bo jak widzie to jest 4x Messi, 1xPique.
2
We can do this!
0
W to co wczoraj widziałem, powiedziałem sobie, że odrobili z PSG, to odrobią i z Juve. W końcu nikt nie ma cały czas czegoś co jest najlepsze. Po prostu trzeba uwierzyć w drużyne.
0
Też fakt. Jeszcze zdarzało się do tego że to on prowadził grę do przodu, może nie jak Busquets, ale próbował na swój sposób.
2
Ja mówię serio. Ja w niego wierze, wierzyłem i bd wierzyć dalej, ale ty chyba pomyliłeś mecze, bo on miał naprawdę bardzo małą ilość błędów i ciągnął do przodu akcje wtedy kiedy było trzeba, a kiedy trzeba było cofnąć to cofnął.
12
Enrique dobrze zrobił wprowadzając Gomesa, bo chłopak był w grze pokazywał się popełnił jak się nie mylę zaledwie 1 błąd, pokazał trochę umiejętności i nie był najgorszy. to była dla mnie dobra zmiana, ale szkoda że Barca nie potrafiła strzelić tylko tego zabrakło.
0
Ja miałem na rewanż z PSG jakąś angielską ale nie pamiętam nazwy, wiem że to był nr 3 tego streama. Więc najlepiej szukać angielskich.
0
Mi się wydaje że on nie wyszedł tylko dlatego że boi się tych starych demonów kiedy wychodził. Ale to moje zdanie, szkoda że Gomes nie wykorzystał okazji, może byłoby inaczej.
1
Pare razy mu na początku nie wyszło i zaczęli go wszyscy cisnąć, więc powiedz mi proszę jak on ma odpalić jak prawie nikt już w niego nie wierzy, to nie jest Rakitić, który jak przychodził do Barcelony był bardziej doświadczony od niego. Może jak presja z niego zejdzie i wszyscy przestaną go cisnąć to zacznie grać dobrze. Trzeba po prostu poczekać.
0
Każdy musi dostawać szanse i odpoczywać. Gomes w ostatnim czasie bardzo rzadko grał od początku to ją dostał, skończcie ludzie narzekać na niego, jak wejdzie w styl gry to będzie chwalony tutaj i zapomni o tym jak go wyzywała połowa użytkowników na tej stronie.
0
Kupiłem ostatnio internet na 5 dni w Fon Netii. Po zakupie wyświetliło mi się, że zostało 24 H do końca. Co to oznacza? Będę miał na te 5 dni internet czy bd musiał po zakończeniu pierwszych 24 H aktywować gdzieś? Ktoś coś wie to niech pomoże. Proszę napiszcie jak najszybciej, bo zostało mi 30 minut, a chciałbym obejrzeć mecz Barcy z Malagą. I nie piszcie o infolinii bo nie mam polskiego telefonu.
0
Kupiłem ostatnio internet na 5 dni w Fon Netii. Po zakupie wyświetliło mi się, że zostało 24 H do końca. Co to oznacza? Będę miał na te 5 dni internet czy bd musiał po zakończeniu pierwszych 24 H aktywować gdzieś? Ktoś coś wie to niech pomoże. Proszę napiszcie jak najszybciej, bo zostało mi 40 minut, a chciałbym obejrzeć mecz Barcy z Malagą. I nie piszcie o infolinii bo nie mam polskiego telefonu.
0
Kupiłem ostatnio internet na 5 dni w Fon Netii. Po zakupie wyświetliło mi się, że zostało 24 H do końca. Co to oznacza? Będę miał na te 5 dni internet czy bd musiał po zakończeniu pierwszych 24 H aktywować gdzieś? Ktoś coś wie to niech pomoże. Proszę napiszcie jak najszybciej, bo zostało mi 50 minut, a chciałbym obejrzeć mecz Barcy z Malagą. I nie piszcie o infolinii bo nie mam polskiego telefonu.
0
Ja przyleciałem z Brytanii i telefonu polskiego nie posiadam, tak to bym zadzwonił.
Edit:
Nie chce tracić kasy na tym Brytyjskim telefonie.
0
Kupiłem ostatnio internet na 5 dni w Fon Netii. Po zakupie wyświetliło mi się, że zostało 24 H do końca. Co to oznacza? Będę miał na te 5 dni internet czy bd musiał po zakończeniu pierwszych 24 H aktywować gdzieś? Ktoś coś wie to niech pomoże. Proszę napiszcie bo została mi godzina.
0
Potrzebuje pomocy.
Kupiłem ostatnio internet na 5 dni w Fon Netii. Po zakupie wyświetliło mi się, że zostało 24 H do końca. Co to oznacza? Będę miał na te 5 dni internet czy bd musiał po zakończeniu pierwszych 24 H aktywować gdzieś? Ktoś coś wie to niech pomoże. Proszę.
0
Ja tam wybór mam gdzieś, może być nawet Smuda. Tylko że ja nie zwalniam jak większość tutaj tylko oceniam po sezonie. Dla mnie każdy trener przychodzi jako zagadka, żeby wdrożyć coś nowego.
PS
Mi starczy nawet jeden tytuł na sezon, ja nie jestem jakimś kibicem sukcesu, po prostu chce żeby Barca wygrywała cokolwiek w sezonie nawet CdR.
0
Będzie tak:
Bayern - Real
Barca - BVB
Juventus - Leicester
Monaco - Atletico