Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca jest już na Anoeta.
0
Chciał być szybszy od Ciebie, ale go zgasiłeś :D
0
Eeeee tam marudzisz. Chciałbyś obejrzeć taki mecz z udziałem Barcy pewnie, z resztą lubię horrory z udziałem Barcy czasami.
1
Typuje 5-4 po walce i ciężkim meczu. Sociedad strzeli nam 2 szybkie bramki, ale Barca do przerwy wyrówna po golach Messiego. Po przerwie obejmiemy prowadzenie po golu Neya, ale po minucie cieszenia sie stracimy, a kilka minut później Masche wbije swojaka. W 89 minucie na 4-4 strzeli Luis, a w 95 Masche strzeli pierwszego gola. Taki chciałbym mecz po horrorze, ale zwycięski.
1
Jedna z części zaginionego w akcji lub Oddziału Delta.
0
Panowie w tym sezonie Barcelona znakomicie odpowiada na wpadki, czyli dwa najbliższe mecze może wygrać!
0
Ale Masip za to ze został ojcem zagra W CdR.
0
Jak przeczytałem lepiej to myślałem że serio ale jak doczytałem.
4
Losowanie jest jeszcze w 2016.
0
Spokojnie Suarez tez potrzebował czasu żeby strzelić pierwszego gola w lidze. A takie mecze się zdarzają. Z resztą to nie ostatni mecz sezonu. Sezon trwa 38 meczy.
7
Coś ty właśnie napisał? Usuń to bo (stfu) nie wygrają (stfu).
0
Rk skrót od Real królem? Ty jesteś pewnie fanem Realu.
0
Doradzam kawę lub zagraj w coś
0
Jest jeszcze trochę czasu na gola Suareza i drugą asystę Leo. Dawać jeszcze jeden i Guardiola się dowie z kim zadarł.
1
Chyba w konkursie jedenastek. :D :D
0
Takimi meczami wygrywa się ZP. :D
2
"Różnica klas potwierdzona na stojąco"
Tytuł postu po meczowego na stronie białych.
1
0-1 :)
0
Już jest tapetą na telefonie.
0
Zacytuję Hajte w trakcie meczu:
"Trzeba wygrać niewważne w jakim stylu, czy po samobóju, czy po gola w ostatnich sekundach, ważne żeby wygrać"
0
No i co narzekacie liczy się wygrana nie ważne w jakim stylu.
0
A może to ty pomyliłeś? Kolega napisał ze to jego sen.
0
No to za 2 lata! No to za 2 lata! Polska mistrzem świata!!!!!!!!!!!!
0
Nom pierwszej nic nie przebije oglądałem jak miałem chyba 8/9 lat i do tej pory uważam że to najlepsza, ale jej nie liczyłem i bez liczenia jej to Ostatnie wojny jest dla mnie najlepsza.
0
Na TVN leci właśnie Godzilla i mam do was pytanie, jaka część była waszym zdaniem najlepsza? Moim zdaniem z tych co oglądałem Godzilla Ostatnia Wojna
1
Niedokładnie to ty patrzysz to busi zawalil pierwszą bramkę piłka była dobra, tylko busi nie doszedł bo zamiast przyspieszyć to truchtal
0
Xddd ja bym poprostu końca tego debilizmu bo jak ktoś chce poczytać komentarze to widzi Ter Stegen to Ter Stegen tamto.
9
Litości ludzie jezdzicie po biedaku a jak nas ratował z każdym gdy były ważne mecze to już zapomnieliście. Wszedłem dwa razy dziś na La Ramble i cały czas hejt na MATS. Dajcie już z tym spokój.
0
Akurat nawet z remisów Realu się nie śmieje.
14
Nie przeżywaj już było minęło ten mecz to historia idziemy dalej do przodu.