0

Barca jest już na Anoeta.

0

Chciał być szybszy od Ciebie, ale go zgasiłeś :D

0

Eeeee tam marudzisz. Chciałbyś obejrzeć taki mecz z udziałem Barcy pewnie, z resztą lubię horrory z udziałem Barcy czasami.

1

Typuje 5-4 po walce i ciężkim meczu. Sociedad strzeli nam 2 szybkie bramki, ale Barca do przerwy wyrówna po golach Messiego. Po przerwie obejmiemy prowadzenie po golu Neya, ale po minucie cieszenia sie stracimy, a kilka minut później Masche wbije swojaka. W 89 minucie na 4-4 strzeli Luis, a w 95 Masche strzeli pierwszego gola. Taki chciałbym mecz po horrorze, ale zwycięski.

1

Jedna z części zaginionego w akcji lub Oddziału Delta.

0

Panowie w tym sezonie Barcelona znakomicie odpowiada na wpadki, czyli dwa najbliższe mecze może wygrać!

0

Ale Masip za to ze został ojcem zagra W CdR.

0

Jak przeczytałem lepiej to myślałem że serio ale jak doczytałem.

4

Losowanie jest jeszcze w 2016.

0

Spokojnie Suarez tez potrzebował czasu żeby strzelić pierwszego gola w lidze. A takie mecze się zdarzają. Z resztą to nie ostatni mecz sezonu. Sezon trwa 38 meczy.

7

Coś ty właśnie napisał? Usuń to bo (stfu) nie wygrają (stfu).

0

Rk skrót od Real królem? Ty jesteś pewnie fanem Realu.

0

Doradzam kawę lub zagraj w coś

0

Jest jeszcze trochę czasu na gola Suareza i drugą asystę Leo. Dawać jeszcze jeden i Guardiola się dowie z kim zadarł.

1

Chyba w konkursie jedenastek. :D :D

0

Takimi meczami wygrywa się ZP. :D

2

"Różnica klas potwierdzona na stojąco"

Tytuł postu po meczowego na stronie białych.

1

0-1 :)

0

Już jest tapetą na telefonie.

0

Zacytuję Hajte w trakcie meczu:
"Trzeba wygrać niewważne w jakim stylu, czy po samobóju, czy po gola w ostatnich sekundach, ważne żeby wygrać"

0

No i co narzekacie liczy się wygrana nie ważne w jakim stylu.

0

A może to ty pomyliłeś? Kolega napisał ze to jego sen.

0

No to za 2 lata! No to za 2 lata! Polska mistrzem świata!!!!!!!!!!!!

0

Nom pierwszej nic nie przebije oglądałem jak miałem chyba 8/9 lat i do tej pory uważam że to najlepsza, ale jej nie liczyłem i bez liczenia jej to Ostatnie wojny jest dla mnie najlepsza.

0

Na TVN leci właśnie Godzilla i mam do was pytanie, jaka część była waszym zdaniem najlepsza? Moim zdaniem z tych co oglądałem Godzilla Ostatnia Wojna

1

Niedokładnie to ty patrzysz to busi zawalil pierwszą bramkę piłka była dobra, tylko busi nie doszedł bo zamiast przyspieszyć to truchtal

0

Xddd ja bym poprostu końca tego debilizmu bo jak ktoś chce poczytać komentarze to widzi Ter Stegen to Ter Stegen tamto.

9

Litości ludzie jezdzicie po biedaku a jak nas ratował z każdym gdy były ważne mecze to już zapomnieliście. Wszedłem dwa razy dziś na La Ramble i cały czas hejt na MATS. Dajcie już z tym spokój.

0

Akurat nawet z remisów Realu się nie śmieje.

14

Nie przeżywaj już było minęło ten mecz to historia idziemy dalej do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?