2

Bo gdy strzela piłkarz lewonożny strzela karnego to różnie to bywa

0

Bo wiara czyni cuda

1

On przynajmniej strzelił

1

Kurde mac! !!!!!!

1

Rzuty karne. Ciekawe u kogo CR będzie strzelał, a u kogo Ramos.

4

Leo skubany zmienił miejsce piłki.

0

Rok temu to samo mówiłem jak Messi podał Igle, myliłem się.

0

W naszego Payeszke nie wierzysz?

0

Oho a temu Neuer się włączył.

0

Messi to chyba lubi ten doliczony czas gry w finale CA, drugi rajd z rzędu w finale.

0

Ale Igła od Kuna różni się tym, że Igła by podał, a Kun strzelił.

0

Nom może by coś Argentyna ugrała wtedy.

9

Cała prawa strona wolna Aguero strzela. To już lepiej byłoby gdyby była Igła przynajmniej by podał komuś

0

Chile to chyba wie w jakich miejscach faulować Leo. Każdy rzut wolny to z jakichś 30 paru metrów, a jedyny najbliższy to jakieś 27/28 metrów

0

Schodzi fatum finałów wchodzi Aguero.

0

Miał wyjść Marciniak wyszedł Larrazabar

0

2 czerwa? Ramos lubi to.

1

Dla Pana kartka i dla Pana kartka

0

Łysy już się denerwuje

0

Leo 1 dziura dzisiaj

0

Nadzieja dla Argentyny

11

Oho już pograne już mu forma finałów się włączyła

0

Ale ta Argentyna fatalnie gra co 3,4 podanie to strata

0

Oho wolny=Messi=90% szans na gola

2

Ehh. Uprzedziłes mnie ja chciałem to napisać

0

Jakby Polska była w finale to nazywał byś ich słabą drużyną?

0

To nie FIFA tak jak kolega wyżej napisał transfery są od 1 lipca i juz 2 transfery Barca wykonała, a przede wszystkim szukają piłkarzy którzy im odpowiadają
.

0

W końcu po tylu latach Polska ma skład z szansą finał EURO ale jeżeli tego chcą nasi piłkarze to muszą z Portugalią wygrać która grała tyle samo minut co my i w półfinale.

2

To po co tam wchodzisz na tę stronę fanboyow CR?

3

Wyczuwam ból dupy. O co ci chodzi wygrał to wygrał ty patrz na SB przede wszystkim. A skoro już patrzysz na kluby i repki to patrz na klub który kochasz i na naszą Polskę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?