Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo gdy strzela piłkarz lewonożny strzela karnego to różnie to bywa
0
Bo wiara czyni cuda
1
On przynajmniej strzelił
1
Kurde mac! !!!!!!
1
Rzuty karne. Ciekawe u kogo CR będzie strzelał, a u kogo Ramos.
4
Leo skubany zmienił miejsce piłki.
0
Rok temu to samo mówiłem jak Messi podał Igle, myliłem się.
0
W naszego Payeszke nie wierzysz?
0
Oho a temu Neuer się włączył.
0
Messi to chyba lubi ten doliczony czas gry w finale CA, drugi rajd z rzędu w finale.
0
Ale Igła od Kuna różni się tym, że Igła by podał, a Kun strzelił.
0
Nom może by coś Argentyna ugrała wtedy.
9
Cała prawa strona wolna Aguero strzela. To już lepiej byłoby gdyby była Igła przynajmniej by podał komuś
0
Chile to chyba wie w jakich miejscach faulować Leo. Każdy rzut wolny to z jakichś 30 paru metrów, a jedyny najbliższy to jakieś 27/28 metrów
0
Schodzi fatum finałów wchodzi Aguero.
0
Miał wyjść Marciniak wyszedł Larrazabar
0
2 czerwa? Ramos lubi to.
1
Dla Pana kartka i dla Pana kartka
0
Łysy już się denerwuje
0
Leo 1 dziura dzisiaj
0
Nadzieja dla Argentyny
11
Oho już pograne już mu forma finałów się włączyła
0
Ale ta Argentyna fatalnie gra co 3,4 podanie to strata
0
Oho wolny=Messi=90% szans na gola
2
Ehh. Uprzedziłes mnie ja chciałem to napisać
0
Jakby Polska była w finale to nazywał byś ich słabą drużyną?
0
To nie FIFA tak jak kolega wyżej napisał transfery są od 1 lipca i juz 2 transfery Barca wykonała, a przede wszystkim szukają piłkarzy którzy im odpowiadają
.
0
W końcu po tylu latach Polska ma skład z szansą finał EURO ale jeżeli tego chcą nasi piłkarze to muszą z Portugalią wygrać która grała tyle samo minut co my i w półfinale.
2
To po co tam wchodzisz na tę stronę fanboyow CR?
3
Wyczuwam ból dupy. O co ci chodzi wygrał to wygrał ty patrz na SB przede wszystkim. A skoro już patrzysz na kluby i repki to patrz na klub który kochasz i na naszą Polskę.