Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chłopie Messi jest jak wino im starszy tym lepszy.
1
GTA V polecam.
0
Lepiej by było gdyby strzelił w 120
0
Dziękuję, przynajmniej bez głupiego tekstu jak pan Kredon
0
Wiem ale tak tylko napisałem. Myślę czy nie pojeździć na rowerze bo w ostatnim czasie siedzę w domu.
0
Gdzie niby błąd w zdaniu popełniłem że mówisz żebym kupił słownik.
0
W takie upały to najlepiej wziąść zimną wodę z lodówki wyjść na dwór pobiegać, na rowerze pojeździć, a na deser pograć z 3 godziny na orliku
1
A jak myślisz po co go kupują
4
Dziękuję to trzymam kciuki za Słowację
0
Możliwe ze wejdziemy do półfinału jak pokonamy Szwajcarie i prawdopodobnie Chorwacje, a dalej to nwm
0
Z kim gra Chorwacja w 1/8? Bądź może zagrać
5
O co wam chodzi? Fakt słabo grają nasi, ale nie bawcie się w ekspertów tylko poczekajcie do końca meczu wtedy oceniajcie
EDIT
Polacy w obu meczach grali tak w 1 połowie. Sprawdzali rywala i po przerwie gra odmieniala się
0
Wtedy my mamy 2 miejsce a Irlandia 1. Rozumiem miał ta sytuację z Niemcami. Ale taka jak na ten moment wydaje się jego rola w drużynie i mi się wydaje że on ma stwarzać innym sytuacje.
13
Po 1 Lewy ma inną rolę. Ma m.in. skupiać na sobie uwagę rywali i stwarzać okazję innym. Po 2 Od strzelania goli jest Milik. Po 3 nie porównuj Bayernu z Polską. Po 4 Arsenal.
PS
czekałem na taki komentarz
0
Mam jakieś dziwne przeczucie że Niemcy zremisuja z Irlandią a my wygramy łatwo z Ukrainą
3
Chorwacja.
0
Czy mi się wydaje czy Argentyna gra w 12
0
Higuain 1-0 piękna asysta Leo
6
CR po meczu z Austrią:
Wiem dlaczego nie strzeliłem ale nie powiem.
0
Poratuje ktoś linkiem?
0
Może i Milik marnuje setki ale to dzięki niemu Polska ma 2 miejsce w grupie i 4 pkt.
0
Włochy 3-1 Szwecja Czechy 2-1 Chorwacja Hiszpania 1-3 Turcja
1
Ja wierzę i liczę na naszych
5
U mnie na 2 minuty przed doliczonym czasem prąd wywaliło.
1
Coś czuję że Polska strzeli w ostatnich minutach meczu na 1-0.
0
A co ci w tym przeszkadza. Komentarze są od wyrażania swoich opinii.
0
Remis lub wygrana ze szwabami i remis z Ukrainą. Mają wtedy 2 miejsce. 4 najlepsze druzyny które zajęły 3 miejsce grają w 1/8
1
W typerze 4 mecze Copa i 10 pkt, trafione wyniki meczów Argentyna - Panama i Brazylia - Peru, 1 pkt Chile - Boliwia (3-1 stawiałem) Ekwador - Haiti 1pkt (3-0 stawiałem).
0
4 pkt.
0
Ktoś oprócz mnie stawił na 1-0 dla Peru???