2

Chłopie Messi jest jak wino im starszy tym lepszy.

1

GTA V polecam.

0

Lepiej by było gdyby strzelił w 120

0

Dziękuję, przynajmniej bez głupiego tekstu jak pan Kredon

0

Wiem ale tak tylko napisałem. Myślę czy nie pojeździć na rowerze bo w ostatnim czasie siedzę w domu.

0

Gdzie niby błąd w zdaniu popełniłem że mówisz żebym kupił słownik.

0

W takie upały to najlepiej wziąść zimną wodę z lodówki wyjść na dwór pobiegać, na rowerze pojeździć, a na deser pograć z 3 godziny na orliku

1

A jak myślisz po co go kupują

4

Dziękuję to trzymam kciuki za Słowację

0

Możliwe ze wejdziemy do półfinału jak pokonamy Szwajcarie i prawdopodobnie Chorwacje, a dalej to nwm

0

Z kim gra Chorwacja w 1/8? Bądź może zagrać

5

O co wam chodzi? Fakt słabo grają nasi, ale nie bawcie się w ekspertów tylko poczekajcie do końca meczu wtedy oceniajcie


EDIT

Polacy w obu meczach grali tak w 1 połowie. Sprawdzali rywala i po przerwie gra odmieniala się

0

Wtedy my mamy 2 miejsce a Irlandia 1. Rozumiem miał ta sytuację z Niemcami. Ale taka jak na ten moment wydaje się jego rola w drużynie i mi się wydaje że on ma stwarzać innym sytuacje.

13

Po 1 Lewy ma inną rolę. Ma m.in. skupiać na sobie uwagę rywali i stwarzać okazję innym. Po 2 Od strzelania goli jest Milik. Po 3 nie porównuj Bayernu z Polską. Po 4 Arsenal.

PS
czekałem na taki komentarz

0

Mam jakieś dziwne przeczucie że Niemcy zremisuja z Irlandią a my wygramy łatwo z Ukrainą

3

Chorwacja.

0

Czy mi się wydaje czy Argentyna gra w 12

0

Higuain 1-0 piękna asysta Leo

6

CR po meczu z Austrią:

Wiem dlaczego nie strzeliłem ale nie powiem.

0

Poratuje ktoś linkiem?

0

Może i Milik marnuje setki ale to dzięki niemu Polska ma 2 miejsce w grupie i 4 pkt.

0

Włochy 3-1 Szwecja Czechy 2-1 Chorwacja Hiszpania 1-3 Turcja

1

Ja wierzę i liczę na naszych

5

U mnie na 2 minuty przed doliczonym czasem prąd wywaliło.

1

Coś czuję że Polska strzeli w ostatnich minutach meczu na 1-0.

0

A co ci w tym przeszkadza. Komentarze są od wyrażania swoich opinii.

0

Remis lub wygrana ze szwabami i remis z Ukrainą. Mają wtedy 2 miejsce. 4 najlepsze druzyny które zajęły 3 miejsce grają w 1/8

1

W typerze 4 mecze Copa i 10 pkt, trafione wyniki meczów Argentyna - Panama i Brazylia - Peru, 1 pkt Chile - Boliwia (3-1 stawiałem) Ekwador - Haiti 1pkt (3-0 stawiałem).

0

4 pkt.

0

Ktoś oprócz mnie stawił na 1-0 dla Peru???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?