5

Co robi tam Neymar?

2

I tu masz rację.

9

A wiesz co ci powiem Barca to najlepszy klub świata i w historii futbolu i żadne liczby tego nie zmienią. ;)

0

Skoro już wchodzimy w temat pucharów to policz wszystkie trofea i wychodzi wtedy ze to Barca jest najlepsza w historii.

0

[*]

1

0

W jakim ty świecie żyjesz, towarzyskie są na TVP, a oficjalne mecze repki o pkt na polsacie.

0

Tak chodzi o mecze ligowe zapomniał dopisać.

0

Taka ciekawostka przed GD ostatnie 10 meczy na CN Realu Madryt zakończyła się:

2005/06 - zremisował 1-1
2006/07 - zremisował 3-3
2007/08 - wygrał 0-1
2008/09 - przegrał 2-0
2009/10 - przegrał 1-0
2010/11 - przegrał 5-0
2011/12 - wygrał 1-2
2012/13 - zremisował 2-2
2013/14 - przegrał 2-1
2014/15 - przegrał 2-1

1

Dzięki może coś znajdę.

Edit:
chociaż ciekawa lektura jest też na fioletowej złożona z komentarzy.

0

Ma ktoś pomysł na zajęcie czasu jakoś?

0

Komentarz usunięty

2

Szkoda mi za to co robi sędzia Villarealu, wyjebać trenera to koszmar.

0

Coś mi się wydaje, że Ci niespodziewani goście na treningu to Douglas i te dzieci.

2

Wolę, żeby spadła Grenada, Getafe i Espanyol więc nie tylko ty.

19

Wejdź na fioletową to zmienisz zdanie.

0

Komentarz usunięty

0

0

Wiem, ale twoje słowa to zamknęły mi japę i nwm jak mam odpowiedzieć.

0

A będzie tak:

Benfica - Real
Barca - PSG
City - Atletico
Bayern - Wolfsburg

0

Ci którzy przeceniają Wolfsburg i Benfice, niech wyplują to, bo moim zdaniem jak obie drużyny nie odpadną w ćwierćfinale to jedna z nich może być czarnym koniem turnieju.

A to Moje typy:

Barca - Wolfsburg
Benfica - PSG
City - Bayern
Atleti - Real

8

Na tajemniczej stronie, porty się osrały po akcji Moraty i chcą powrotu genialnego młodego Hiszpana.

0

Barcelona ma dwa stadiony, pierwszy to Camp Nou do rozgrywania meczów, drugi to Bernabeu do trenowania.

0

Konopie Marokańską.

6

Casemiro – Inaczej traktują Barcelonę? To inni tak mówią. Ja nie widziałem ich meczu. Nas krytykuje się, gdy gramy źle, bo jesteśmy najlepszą drużyną świata.

0

Ja dostałem identycznego bana za żal.

5

Pamiętam cały czas ten mecz kiedy Arsenal przegrał z Bayernem 3-1 i w rewanżu wygrali 2-0, jakby Gervinho wtedy uderzył lepiej, to kto wie może i byłby awans do 1/4.

0

Munir wschodząca gwiazda Barcy? :D

1

Skoro wczoraj El Pistolero nie grał, to lepiej, żeby zagrał tylko z Arsenalem, a z Villarealem bez niego bo on potrafi głupie kartki zarobić. Niech z Realem się jak już wykartkuje,

0

Tak to jest troll.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?