Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co robi tam Neymar?
2
I tu masz rację.
9
A wiesz co ci powiem Barca to najlepszy klub świata i w historii futbolu i żadne liczby tego nie zmienią. ;)
0
Skoro już wchodzimy w temat pucharów to policz wszystkie trofea i wychodzi wtedy ze to Barca jest najlepsza w historii.
0
[*]
1
0
W jakim ty świecie żyjesz, towarzyskie są na TVP, a oficjalne mecze repki o pkt na polsacie.
0
Tak chodzi o mecze ligowe zapomniał dopisać.
0
Taka ciekawostka przed GD ostatnie 10 meczy na CN Realu Madryt zakończyła się:
2005/06 - zremisował 1-1
2006/07 - zremisował 3-3
2007/08 - wygrał 0-1
2008/09 - przegrał 2-0
2009/10 - przegrał 1-0
2010/11 - przegrał 5-0
2011/12 - wygrał 1-2
2012/13 - zremisował 2-2
2013/14 - przegrał 2-1
2014/15 - przegrał 2-1
1
Dzięki może coś znajdę.
Edit:
chociaż ciekawa lektura jest też na fioletowej złożona z komentarzy.
0
Ma ktoś pomysł na zajęcie czasu jakoś?
0
Komentarz usunięty
2
Szkoda mi za to co robi sędzia Villarealu, wyjebać trenera to koszmar.
0
Coś mi się wydaje, że Ci niespodziewani goście na treningu to Douglas i te dzieci.
2
Wolę, żeby spadła Grenada, Getafe i Espanyol więc nie tylko ty.
19
Wejdź na fioletową to zmienisz zdanie.
0
Komentarz usunięty
0
0
Wiem, ale twoje słowa to zamknęły mi japę i nwm jak mam odpowiedzieć.
0
A będzie tak:
Benfica - Real
Barca - PSG
City - Atletico
Bayern - Wolfsburg
0
Ci którzy przeceniają Wolfsburg i Benfice, niech wyplują to, bo moim zdaniem jak obie drużyny nie odpadną w ćwierćfinale to jedna z nich może być czarnym koniem turnieju.
A to Moje typy:
Barca - Wolfsburg
Benfica - PSG
City - Bayern
Atleti - Real
8
Na tajemniczej stronie, porty się osrały po akcji Moraty i chcą powrotu genialnego młodego Hiszpana.
0
Barcelona ma dwa stadiony, pierwszy to Camp Nou do rozgrywania meczów, drugi to Bernabeu do trenowania.
0
Konopie Marokańską.
6
Casemiro – Inaczej traktują Barcelonę? To inni tak mówią. Ja nie widziałem ich meczu. Nas krytykuje się, gdy gramy źle, bo jesteśmy najlepszą drużyną świata.
0
Ja dostałem identycznego bana za żal.
5
Pamiętam cały czas ten mecz kiedy Arsenal przegrał z Bayernem 3-1 i w rewanżu wygrali 2-0, jakby Gervinho wtedy uderzył lepiej, to kto wie może i byłby awans do 1/4.
0
Munir wschodząca gwiazda Barcy? :D
1
Skoro wczoraj El Pistolero nie grał, to lepiej, żeby zagrał tylko z Arsenalem, a z Villarealem bez niego bo on potrafi głupie kartki zarobić. Niech z Realem się jak już wykartkuje,
0
Tak to jest troll.