Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie takie najbardziej wpadajace w ucho polecasz? Bo tak wszystkiego nie znam. :P
0
Ja znam akurat jeden zespol. Linkin Park, ktory szybko kiedys wpadl w ucho, a tak to normalnie takie wpadajace w ucho, moze po za tymi sprzed 21 wieku i rapem polskim, a tak to kazda ktora wpada w ucho.
1
To samo bylo w 1wszym sezonie Lucho. Tylko ze jakby Barca nie dala utrzymac sie Depor to bylyby 4pkt roznicy. A gadali ze to slaby sezon w wykonaniu Realu.
0
Tak odchodzac wgl od tematu pilki, to jakie lubicie piosenki? Bo ja np lubie z NFSMW wszystkie, linkin parka i wiele innych oraz lubie tez takie wpadajace swietnie w ucho., po za typowym polskim rapem.
0
Dzieki, ale zapomnialem odswiezyc strone. :P Ale skorzystam z tego w przyszlosci.
0
Skad moge sciagnac muzyke na kompa bez pobierania jakiejs javy czy innych smieci?
EDIT: Nie Wazne, znalazlem.
0
Dzis od 20:00 jest Transporter 2.
33
http://www.fangol.pl/view/211688/skandaliczna-prosba
1
Montoya brawo. 3-1.
0
Ronaldo juz placze z bolu na boisku.
2
Przelaczam sie na Madryt. Dziekuje Neymar.
8
Ten maly chlopiec wygral teraz. :D
0
Kontuzja lub uraz na rozgrzewce.
1
Przeciez Jese przy Marlonie to junior.
0
Przy 4-0 to chyba Real ide ogladac, bo nie da sie ogladac dowiadujac sie o wyniku meczu.
0
Redakcja moze wylaczyc strone I sie spelni. :D
0
Ja tylko po meczu. Nie chce znac wgl wyniku. W trakcie ich meczu.
0
Nie ja normalnie obejrze mecz I po mecz zobacze wynik. Po co mam sie stresowac?
10
Ja proponuje olac mecz Realu I ogladac tylko Barce, niz sie stresowac.
0
Delta Force dzis na TV4 o 23 leci.
0
Za 3500 to on sobie kupuje zloty papier toaletowy.
0
W jego przewrotkach jest jeden +. On pudluje albo w pilke nie trafie i Real traci na tym akcje.
0
No niby maja, ale ta 1sza jest troche slaba, a Granada w ostatnich latach nie odpuszcza Realowi, czesto konczylo sie jak juz to 1-0 dla Realu, a Granadzie nawet udalo sie urwac punkty Realowi, jak wyjda druga to mozna juz powiedziec ze Granada przegrala, albo 1sza z Isco i kims kto zagra za CR
0
Nwm co ty myslisz, ale ja czuje ze Real dzis nie wygra tylko bedzie remis. Mam przeczucie ze skupia sie juz na LM.
0
100 gol MSN zdobyty przez Luisa Suareza!
2
a)1
3
W 1 sezonie Lucho bylo gadanie zeby zaczeli cos grac, w 2 oby MSN cos zrobilo bo slabo to widze, w tym niech sie dzieje wola Boga i Messi strzeli brame do roga.
0
Moze byc tak ze straca 2 z Sevilla I 2 w Vigo, albo 2 dzis I wtedy z Sevilla/Celta kolejne 2.
0
Ale trafilem na bramke. :D Zapomnialem o meczu patrze na godzine I sb przypomnialem. Wlaczam I tu gol :D
1
Wiem pamietam, pamietam.