Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, nie kupilem.
0
Czy tylko ja dostalem darmowa paczke w FUT? Trafilem w nim Fellainiego, od razu sprzedalem i zarobilem. Teraz mam 4 sklady, dwa tanie hiszpanskie i Polske.
0
Magik.
0
Dlatego nie gram tego FUTa, a menedzera, ciekawiej sie gra, tylko szkoda ze jak gry obronnej, biegaja gdy gonia napastinka jakby mieli plecak Rakiticia na plecach, nawet taki Deulofeu jak przyspieszy to gdy goni rywala, to wyglada jakby mial tone wegla pozyczona od Rakiety na plecach.
0
Nie to. Mnie dziwi, ze (Pan?) tyle tu przesiaduje/sz i najwiecej infa od Ciebie/Pana jest jezeli chodzi o sport.
0
Mam to samo. Ale sie prosilo zeby to napisac. Wstaje o 8 i widze 3H temu po sniadanku ze pisal cos, jak nie 2H.
1
Ty/Pan sie serio nudzisz/nudzi.
0
Nie musze ale moge. Zaraz zrobie zdjecie.
0
Moge podeslac zdjecie skladu aktualnego. Z samych coinsow.
1
To dobrze. Ja osobiscie wole grac fair i nie isc na skroty poprzez ten sposob i zdobywam je.
0
Apropo FIFY. Nie wiem na co kupywac coinsy jak mozna zrobic dobry sklad z no name'ow. Ja tsk mialem 2 lige w FUTcie.
0
Rotacje.
0
Moke posiadanie ogranicza sie do klepania w pomocy, ale ze nie gralem na pc 3 lata, a w FIFE normalnie rok, to klepie pomiedzy pomoca a obrona.
0
Pierwszy mecz fut i 1-0. Ledwo zlozony brazowy hiszpanski team wyszedl na start i posiadanie 67-33 dla mnie. Po 3 latach bez gry na PC w FIFE chyba dobrze, zwłaszcza ze ja gram na posiadanie piłki.
0
To jak oni ograli Atletico?
0
Ja czekam 10h jeszcze.
0
Nie raz grałem kiedy mnie cielo przez neta ale gralem dalej, raz mi serwery wywaliło przy wygranym meczu a nic się nie scinalo.
0
Po prostu serwery są słabe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serwery EA.
0
Osoby ktore chca kupic FIFE przez origina, odradzam. Chyba ze internet dobry maja, bo instaluje mi sie od wczoraj i dopiero polowe mi minelo, mam 54% ze 100.
1
Ford Ranger.
0
http://tele-wizja.com/stream-1/
1
Komus multilige? http://tele-wizja.com/stream-1/
0
W sumie ja zawsze zapominalem stary sezon wiec mam prawo sie pomylic. :P
0
Ale za Lucho to nie bylo jednego, Suarez zostawal zawsze u niego na srodku, za EV wszyscy zmieniaja pozycje.
0
Nie wiem czy ktos zauwazyl, ale ja sie przygladalem przez moment co sie dzieje w ataku i zauwazylem, ze EV wprowadzil zmiennosc pozycji pomiedzy napastnikami.
0
Robcie screeny, Real zremisuje.
1
MISTRZU MIAL RACJE, TYLKO ZE TO NIE OSTATNIA MINUTA.!
1
I dobrze ze zobaczy, tyle pilek dzieki temu dal po ktorym powinna pasc bramka.