1

Jak I tak sie przewraca...

0

Tragedia nie najlepszy, on nawet po strzale sie przewraca... -.-

0

To wygladalo jakby sie potknal o wlasne nogi, wiec mozna tez wybaczyc to sedziemu, ciezko czasem zobaczyc takie sytuacje jak jest tlum w polu karnym. :P

0

Nom. Mi sie wydaje, ze Ernesto zaatakuje w drugiej polowie.

0

Zeby miec takiego pecha musisz nazywac sie Karim Benzema. :D

0

Bo chyba o to chodzi Valverde, zachowac sily na druga polowe I grac powoli.

0

Kopnal sie chyba w nogi.

8

5-0 wrozili, jakby nie wiedzieli co Valverde zrobi.

1

Barca gra troche tak spokojnie, chyba Valverde czeka na druga polowe mam wrazenie.

0

Nom. :/

0

Mozliwe ze to ukryte 4-3-3 z Iniesta na lewym skrzydle.

0

A myszke? A tqk serio to niezloe postepujesz.

1

Oj zaskoczy, bo to bedzie chyba Vidal za Rakiticia/Paulinho.

0

Dal under 4,5?

0

24

0

Odpalilem i gol. :D

5

3,2,1 cieszy sie prawie cala La Rambla, ja zycze mu powrotu do zdrowia. Nie zycze mu zadnych kontuzji, ale szkoda ze wylecial, dobry zmiennik na zmiane wyniku.

1

Ale klotnia sie zrobila, a popcorn jeszcze niegotowy.

0

:D

17

Zidane to iluzjonista. Nauczyl graczy Realu Madryt jak faulowac bez tak, zeby sedzie tego faulu nie widzial.

0

Besiktas. ;d

0

Nie bardzo lubie kopiuj wklej. Mozna czasem sprobowac cos zmienic tak jak kolega na gorze. M.in. przyklad dla BarcaInfo.

0

Bynajmniej to zmienil troche w porownaniu do barcainfo. :D Z calym szacunkiem do niego, ale moglby czasem to zmienic.

0

Byl Reus i Falcao w 14. W 18 Fellaini totw za 48k ppylony z jakiejs darmowej paczki. :D

9

MAN United.

0

Albo dosrodkowanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz na boisku pojawi sie jedyny bezcenny pilkarz na swiecie.

7

2 raz w Roku stac sie frajerem Roku, takie cos to tylko PSG. :D

0

Czuje, ze PSG ci nie wejdzie. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?