Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak I tak sie przewraca...
0
Tragedia nie najlepszy, on nawet po strzale sie przewraca... -.-
0
To wygladalo jakby sie potknal o wlasne nogi, wiec mozna tez wybaczyc to sedziemu, ciezko czasem zobaczyc takie sytuacje jak jest tlum w polu karnym. :P
0
Nom. Mi sie wydaje, ze Ernesto zaatakuje w drugiej polowie.
0
Zeby miec takiego pecha musisz nazywac sie Karim Benzema. :D
0
Bo chyba o to chodzi Valverde, zachowac sily na druga polowe I grac powoli.
0
Kopnal sie chyba w nogi.
8
5-0 wrozili, jakby nie wiedzieli co Valverde zrobi.
1
Barca gra troche tak spokojnie, chyba Valverde czeka na druga polowe mam wrazenie.
0
Nom. :/
0
Mozliwe ze to ukryte 4-3-3 z Iniesta na lewym skrzydle.
0
A myszke? A tqk serio to niezloe postepujesz.
1
Oj zaskoczy, bo to bedzie chyba Vidal za Rakiticia/Paulinho.
0
Dal under 4,5?
0
24
0
Odpalilem i gol. :D
5
3,2,1 cieszy sie prawie cala La Rambla, ja zycze mu powrotu do zdrowia. Nie zycze mu zadnych kontuzji, ale szkoda ze wylecial, dobry zmiennik na zmiane wyniku.
1
Ale klotnia sie zrobila, a popcorn jeszcze niegotowy.
0
:D
17
Zidane to iluzjonista. Nauczyl graczy Realu Madryt jak faulowac bez tak, zeby sedzie tego faulu nie widzial.
0
Besiktas. ;d
0
Nie bardzo lubie kopiuj wklej. Mozna czasem sprobowac cos zmienic tak jak kolega na gorze. M.in. przyklad dla BarcaInfo.
0
Bynajmniej to zmienil troche w porownaniu do barcainfo. :D Z calym szacunkiem do niego, ale moglby czasem to zmienic.
0
Byl Reus i Falcao w 14. W 18 Fellaini totw za 48k ppylony z jakiejs darmowej paczki. :D
9
MAN United.
0
Albo dosrodkowanie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz na boisku pojawi sie jedyny bezcenny pilkarz na swiecie.
7
2 raz w Roku stac sie frajerem Roku, takie cos to tylko PSG. :D
0
Czuje, ze PSG ci nie wejdzie. :D