0

Suarezz chyba zjadl snickersa, bo przestal w koncu gwiazdorzyc. :D

0

Nie, ale za rok lub 2 bede. Aktualnie WB moj tata pracuje i zarabia o wiele lepiej niz w Polsce. Niedosc ze starcza na oplaty i kedzenie to jeszcze zostaje. :D

5

Jak to sie mawia polak potrafi. :D

0

2gie.

0

Kolego uspokoj, bo jeden juz pokazal jak gra Semedo, czesto gra 2-3 mecze i lawa, potem moze byc mecz, nastepnie lawa, i potem znowu 2-3 i znowu lawa.

0

Samuel Umtiti MOZE pauzować aż przez dwa miesiące z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego

0

A La Rambla na Pique zrzuca gola...

0

Jakos czulem pewnosc przed jego przyjsciem, ze pouklada zespol, ale nie spodziewalem sie ze tak szybko. A jak na konferencjach sie wypowiada to lepiej niz Lucho. Strasznie polubilem EV. Widac ze ma w sobie to cos do prowadzenia Barcy. W kazdym meczu analizuje wszystko w pelni skupiony, a jak kucnie np. w pierwszej polowie to mam wrazenie ze mysli co wprowadzic albo zmienic.

4

Vidal powolany, to jest kilka opcji. Jedna z tych lepszych to pomoc z Iniesta Busim i ROBERTO, a Vidal na prawej obronie.

0

Wszyscy gadaja o Roberto, a nikt nie zauwazyl Gomesa. :D

2

I think he's retarded.

0

W 11/12 Barca pkty stracila przez niezaliczone bramki w meczach z Getafe (gdzie przegrala a moglobyc 1-1) i Sevilla (gdzie o ile pamietam dobrze wygralaby) i mialaby mistrza Hiszpanii.

0

Moze i lepiej ze go wystawil. Czasami trzeba zaryzykowac.

0

Skopiowales to co napisales od jednego z uzytkownikow... Jtos to dzisiaj pisal tylko bez tego via stajnia.

0

Atakiem wygrywa sie mecze, a defensywa tytuly.

0

Powiem jedno raz sie przegrywa, a raz wygrywa, poczekajmy na koniec I zobaczymy jaki bedzie wynik.

2

Atakiem wygrywa sie mecze, a defensywa tytuly.

0

:D

0

Bedzie 16-14. :D

0

Akurat szkoda bo Pique z Leganes widac bylo jego lepsza gre z drugiej strony tez i dobrze bo teraz nie ma limitu kartek.

2

1

Moze EV probuje stworzyc rywalizacje w zespole, zeby na nastepny sezon stawiac tych lepszych?

8

Ale mu ten obronca Hat tricka zabral. :/

4

Ale jaja. :D

0

Komentarz nizej wyprzedzilo cb kopiuj wklej bez infa ze to na TT Swiecickiego bylo.

2

Nope szejk.glupi nie jest, prawdopodobnie jesli ma klauzule (choc we Francji ich nie ma) to 300mln lub okolo ew. wiecej. Szejk musi miec profit po sprzedazy przeciez.

0

To do czy z Pomorza? I czy do czy z Dortmundu?

0

Z reszta to ZARZAD mu placi a nie MY i to ich problem, a nie nasz.

1

To powiedz ile razy gral i jak po ostatniej kontuzji.

5

Czesc a nie wszyscy ja np. Zaluje ze Barcelona ma w czesci takich kibicow jak ty. Verma jak gral to byl w formie, a po ostatniej kontuzji juz nie doznal zadnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?