Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarezz chyba zjadl snickersa, bo przestal w koncu gwiazdorzyc. :D
0
Nie, ale za rok lub 2 bede. Aktualnie WB moj tata pracuje i zarabia o wiele lepiej niz w Polsce. Niedosc ze starcza na oplaty i kedzenie to jeszcze zostaje. :D
5
Jak to sie mawia polak potrafi. :D
0
2gie.
0
Kolego uspokoj, bo jeden juz pokazal jak gra Semedo, czesto gra 2-3 mecze i lawa, potem moze byc mecz, nastepnie lawa, i potem znowu 2-3 i znowu lawa.
0
Samuel Umtiti MOZE pauzować aż przez dwa miesiące z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego
0
A La Rambla na Pique zrzuca gola...
0
Jakos czulem pewnosc przed jego przyjsciem, ze pouklada zespol, ale nie spodziewalem sie ze tak szybko. A jak na konferencjach sie wypowiada to lepiej niz Lucho. Strasznie polubilem EV. Widac ze ma w sobie to cos do prowadzenia Barcy. W kazdym meczu analizuje wszystko w pelni skupiony, a jak kucnie np. w pierwszej polowie to mam wrazenie ze mysli co wprowadzic albo zmienic.
4
Vidal powolany, to jest kilka opcji. Jedna z tych lepszych to pomoc z Iniesta Busim i ROBERTO, a Vidal na prawej obronie.
0
Wszyscy gadaja o Roberto, a nikt nie zauwazyl Gomesa. :D
2
I think he's retarded.
0
W 11/12 Barca pkty stracila przez niezaliczone bramki w meczach z Getafe (gdzie przegrala a moglobyc 1-1) i Sevilla (gdzie o ile pamietam dobrze wygralaby) i mialaby mistrza Hiszpanii.
0
Moze i lepiej ze go wystawil. Czasami trzeba zaryzykowac.
0
Skopiowales to co napisales od jednego z uzytkownikow... Jtos to dzisiaj pisal tylko bez tego via stajnia.
0
Atakiem wygrywa sie mecze, a defensywa tytuly.
0
Powiem jedno raz sie przegrywa, a raz wygrywa, poczekajmy na koniec I zobaczymy jaki bedzie wynik.
2
Atakiem wygrywa sie mecze, a defensywa tytuly.
0
:D
0
Bedzie 16-14. :D
0
Akurat szkoda bo Pique z Leganes widac bylo jego lepsza gre z drugiej strony tez i dobrze bo teraz nie ma limitu kartek.
2
1
Moze EV probuje stworzyc rywalizacje w zespole, zeby na nastepny sezon stawiac tych lepszych?
8
Ale mu ten obronca Hat tricka zabral. :/
4
0
Komentarz nizej wyprzedzilo cb kopiuj wklej bez infa ze to na TT Swiecickiego bylo.
2
Nope szejk.glupi nie jest, prawdopodobnie jesli ma klauzule (choc we Francji ich nie ma) to 300mln lub okolo ew. wiecej. Szejk musi miec profit po sprzedazy przeciez.
0
To do czy z Pomorza? I czy do czy z Dortmundu?
0
Z reszta to ZARZAD mu placi a nie MY i to ich problem, a nie nasz.
1
To powiedz ile razy gral i jak po ostatniej kontuzji.
5
Czesc a nie wszyscy ja np. Zaluje ze Barcelona ma w czesci takich kibicow jak ty. Verma jak gral to byl w formie, a po ostatniej kontuzji juz nie doznal zadnej.