Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Druga strone otworzylem z komentarzem, nie martw sie wierze ci na slowo, ode mnie jeszcze to ze Leo strzeli w ostatniej doliczonego.
0
W pierwszej limit mu sie skonczyl prawdopodobnie.
0
Ale zauwaz, ze ta blondyna w tym meczu dala kilka dobrych pilek.
5
Kartka za nozke, ale dotchnac to go nawet nie dotchnal.
0
heh. :D :D :D
1
Za duzo tsubasy sie naogladal. :D
0
Jego styl mi sie podoba, na co komu sztuczki, jeden zwod I jest wrzuta.
0
Jak Neymar mial piekny debiut z najmocniejsza Lechia Gdansk o ile dobrze pamietam.
0
Jak to mawia Szpaku w FIFIE - "Mezczyzn nie poznaje sie po tym jak zaczynaja, a po tym jak koncza."
1
Gdzie jest to demo? Ja szukam po originie I nigdzie nie ma.
0
Barca defensywnie gra 4-3-3 widze, a ofensywnie 3-4-3 z Semedo i Alba jako wahadlowi.
0
Jak ten zarzad nie odejdzie, to dlugo sie nie nacieszy gra tutaj mam takie wrazenie. Na poczatku bronilem Barto, zeby dac mu szanse, ale teraz to zmienilem zdanie, jeszcze te walki co czytam gdy sie wypowiadal.
0
Chyba czasu Brytyjskiego to ma byc.
0
I przyszedl moment w ktorym wszyscy zaczynaja bawic sie w trenerow i podwazaja decyzje Ernesto. :D
5
Nie wiem czemu tak wszyscy narzekali na Zubiego, a on na triplet zrobil w 2015 Roku. Magiczne transfery od niego dzieki czemu Enrique mial jak ulozyc zespol. A teraz mamy jakiegos smiesznego Fernandeza....
0
To juz wole walczyc o Lige Europy i widziec jak gra stara dobra Barca korzystajaca ze szkolki, niz taka rozkupiona w gwiazdy.
1
Czy to jest tak ciezko zrozumiec ze mamy szkolke? Neymara zastapi Deulofeu, bedzie drugim Pedro, wezmiemy ze szkolki Alene jako zmiennika Iniesty i Sampera ktory bedzie sie ogrywal ze slabszymi.
Edit
Gdybysmy tak zrobili to by wygladalo tak:
MATS,Cillessen
Semedo,Aleix - - - Pique,Masche,Umtiti,Marlon,Vermaelen(?) - - - Alba,Digne
Busquets,Samper,Gomes
Rakitic,Roberto - - - Iniesta, Denis, Alena
Messi,Munir - - - Suarez,Alcacer - - - Deulofeu,Arda
Munir w drugim sezonie Lucho grywal na skrzydle i byl w formie, to moglby sie ugrywac u boku Messiego na jego zmiennika w meczach ze slabszymi.
Jeszcze jeden Edit
Ze szkolki bysmy mieli wtedy 10 graczy (Nie wiem jak bylo z Denisem, bo nie pamietam :P, a jesli byl w szkolce to 11).
0
Jego decyzja, a teraz zrobił sobie z Barcelony bank...
0
Nie, nie odwrócę, ja go tak po prostu nad zwyczajniej nie lubię, i tyle.
1
Moim zdaniem, Neymar odejdzie czemu? Ponieważ chłopak jest pazerny na pieniądze i to jest strasznie widoczne, jemu w ogóle nie zależy na tym żeby grać w Barcy, tylko na tym żeby dołożyć sobie jedno zero więcej lub powiększyć te jedynkę na dwójke na swoim koncie bankowym. Nigdy go tu nie trawiłem, lubiłem jedynie oglądać jego grę, a tak to nie trawię go, po prostu pi**uś plastuś.
0
Czy ja powiedzialem ze Barcelona to biedny klub?
Jak ktos ma byc biedny to ty w brak caps locka...
1
Gdyby potrzebowal pieniedzy to by byl juz od dawna w Chinach...
0
Gdyby byla to bysmy juz konczyli splacac dlugi...
0
W sumie diete musze wprowadzic, ale tez lubie sobie pograc na komputerze, lubie wyjsc pograc w noge, a tak to innych zainteresowan poza pilka nie mam. Mam wrazenie ze ta otylosc jest przez jedzenie, ale ja planuje zrzucic 30/40kg, bo to duza nadwaga. I planuje jeszcze jezdzic na rowerze po jakiejs przerwie do kilometra lub 2+.
0
Heh, jestem za granica mam inny sprzet i troche zapomnialem jak sie co pisze, albo nie nie wiem sam, ale poprawnie nie bede pisal.
0
Postanowilem sie wziasc za siebie. Niby mam duza nadwage, ale tak poczatkowo to moge wiedziec ile warto biegac na dzien? Bo rozgrzewki wezme, ale planuje codziennie przez 2 miesiace biegac raz dziennie I rowerkiem jezdzic pozniej, wiec mam ta prosbe ile biegac? 2/3/4km?
0
Frajerem Roku jest PSG, a Malaga na swoim terenie jest w gazie, a jak widac co mowia trener i pilkarze to mi sie wydaje, ze chca wygrac to.
0
Jasper mial byc na CDR...
3
I to bardzo dobry.
0
Bylo dzis, ale za to wiecej o tym. Ma byc tez analiza za faule, 3 ludzi ma ogladac miliony powtorek I podjac decyzje, jezeli sedzia nie ukaral pilkarza to 3 ludzi czyli byly sedzia, menedzer I pilkarz ogladaj million powtorek.