0

Powiec ci tylko tyle. I'm not a dumb.

0

Nie smiej sie, pierwszy raz to widze tutaj. Przykro mi sie robi przez ciebie.

2

Zauwazylem to po wejsciu na La Ramble.

0

Online 1255 cules.

1

A to czasem nie za blisko?

0

Cel wykonany. Bylo co czytac, a moze byc wiecej.

1

Wiem. Ale to smiesznie wygladalo.

23

Nie wiem czy bylo, ale jak ktos nie widzial talentu Gomesa.
Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/952941855901126659

1

Ernesto Valverde.

0

To bylo dobre Andre. :D

0

A ja patrze na Atletico, a nie Real.

0

A na ten moment wciaz -6.

0

Aha. Najlepszy pilkarz na boisku do zmiany.

2

Drhtv.com.pl/drhtv2.html

0

Mowilem, ze beda jaja. :D

1

Koncowka, Live podmeczone sie wydaje, beda jaja, gwarantuje to sobie.

1

-11*.

0

Edersonowi Ter Stegen sie odpalil z drugiego sezonu Lucho. :D

0

To podanie Walkera opisalo gre City w drugiej polowie po golu na 2-1.

0

Ja uwielbam z tej ligi najbardziej Arsenal, ale Live za historie I to co Dudek robil jest moim drugim ulubionym klubem.

4

Akurat ja zadnego z Manchesterow nie trawie, wole Arsenal I Live.

0

Ktos pisal dawac czysta dwojke, bo Live bez Van Dijka. hah

0

Teraz mowie, ze kolejny lysy klaszcze. :D

1

Odpalilem meczyk, a tu gol dla Live. :D
Ja tam zawsze lubilem Arsenal I Live, a najbardziej Arsenal w Anglii, Manchestery nie bardzo.

1

Trafil w punkt, poniewaz wiekszosc kibicow tutaj, to chca, zeby wygrali, poniewaz Guardiola.

2

Czekaj na odpowiedz od ViscaBarca123.

0

Mialem wlasnie to pisac, ze jak juz sie pytac o talenty to do ciebie. :D

0

Czyli to oznacza, ze minigun sie laduje.

0

Nie interesuje mnie czy przewijasz, czy nie daj mi jakies argumenty, ze to szrot.

5

Arthur. Moim zdaniem warto go wziac, to jest podobny talent do Neya. Jak sie uda go oszlifowac w Europie, to bedzie 'nowym Xavim'.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?