Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiec ci tylko tyle. I'm not a dumb.
0
Nie smiej sie, pierwszy raz to widze tutaj. Przykro mi sie robi przez ciebie.
2
Zauwazylem to po wejsciu na La Ramble.
0
Online 1255 cules.
1
A to czasem nie za blisko?
0
Cel wykonany. Bylo co czytac, a moze byc wiecej.
1
Wiem. Ale to smiesznie wygladalo.
23
Nie wiem czy bylo, ale jak ktos nie widzial talentu Gomesa.
Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/952941855901126659
1
Ernesto Valverde.
0
To bylo dobre Andre. :D
0
A ja patrze na Atletico, a nie Real.
0
A na ten moment wciaz -6.
0
Aha. Najlepszy pilkarz na boisku do zmiany.
2
Drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
Mowilem, ze beda jaja. :D
1
Koncowka, Live podmeczone sie wydaje, beda jaja, gwarantuje to sobie.
1
-11*.
0
Edersonowi Ter Stegen sie odpalil z drugiego sezonu Lucho. :D
0
To podanie Walkera opisalo gre City w drugiej polowie po golu na 2-1.
0
Ja uwielbam z tej ligi najbardziej Arsenal, ale Live za historie I to co Dudek robil jest moim drugim ulubionym klubem.
4
Akurat ja zadnego z Manchesterow nie trawie, wole Arsenal I Live.
0
Ktos pisal dawac czysta dwojke, bo Live bez Van Dijka. hah
0
Teraz mowie, ze kolejny lysy klaszcze. :D
1
Odpalilem meczyk, a tu gol dla Live. :D
Ja tam zawsze lubilem Arsenal I Live, a najbardziej Arsenal w Anglii, Manchestery nie bardzo.
1
Trafil w punkt, poniewaz wiekszosc kibicow tutaj, to chca, zeby wygrali, poniewaz Guardiola.
2
Czekaj na odpowiedz od ViscaBarca123.
0
Mialem wlasnie to pisac, ze jak juz sie pytac o talenty to do ciebie. :D
0
Czyli to oznacza, ze minigun sie laduje.
0
Nie interesuje mnie czy przewijasz, czy nie daj mi jakies argumenty, ze to szrot.
5
Arthur. Moim zdaniem warto go wziac, to jest podobny talent do Neya. Jak sie uda go oszlifowac w Europie, to bedzie 'nowym Xavim'.