Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byli juz. O ile sie nie myle to na Valencie.
0
2gi gol plus 2 asysty. Cos jeszcze?
1
Chyba mial wejsc, zamiast Big Sama, ale kontuzja zmienila plany EV.
0
Teraz gol. Cos jeszcze?
1
Czyzby przy pomocy zapalniczki Gomes nam odpalil dzisiaj? :D
0
A jakos teraz poszla asysta do Rakiety teraz. hah
1
Juz chcial nam dyktowac aut, ale spojrzal, ze dla Barcy to zmienil decyzje.
0
Busquets? Czy masz na mysli Oriola?
0
Czolkovsky.
0
On ma namysli Valencie i Atleti.
0
Jak ty Skautem bedziesz.
7
Jest o tym artykul.
http://www.fcbarca.com/mobile/81247-james-rodriguez-yerry-mina-zostanie-jednym-z-najlepszych-stoperow-na-swiecie.html
6
14 to godny numer.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chyba robia przyszla kadre. Jak AG przyjdzie to przyszly podstawowy sklad wyglada tak:
MATS - to jest pewne, ze bedzie przyszlym bramkarzem.
Semedo - jest po to by moc przesunac Roberto do pomocy, zmiennikiem bedzie chyba Palencia.
Mina/Umtiti - przyszli podstawowi obroncy Barcy. Dobrzy w rozgrywaniu akcji, szybcy, silni i dobrzy w powietrzu. Oraz doskonale czytaja gre. (Bynajmniej SU)
Cucurella - bedzie naszym wolniejszym Alba i szybszym Digne jednoczesnie. Digne bedzie jego zmiennikiem.
Oriol/Samper ( o ile ten drugi wroci) - takie niewiele gorsze wersje Busiego
Roberto - w koncu wraca do pomocy i kest Xavim druzyny. Dobrze w defensywie i ofensywie. Pilkarz na lata i przyszly kapitan.
Alena - przyszly Iniesta. Po meczu z Espanyolem widac w nim potencjal. Jak dobrze bedzie sie rozwijal to bedziemy mieli pilkarza lata.
Coutinho - kupiony po to by zastapic Neymara i po to zeby wrocila samba na Camp Nou.
Dembele - prawdopodobnie zastepca Leo. Widac po grze, ze probuje grac jak Leo. Przyklad meczu z Juve. Jak nie bedzie sie lamal, to gorszy Messi.
I Griezzman - nastepca Luisa.
9
Roberto w pomocy i Semedo na obronie. Bez Paulinho.
28
Eurosport 1. Tier 1.
2
Stoch 3.
0
Numer nie gra tylko pilkarz.
0
Mialem to pisac. :p
1
Zostaw to Wolskiemu, on zaplaci rachunek.
4
Lepiej niz wiekszosc, ale wciaz mlody. Mozna cos z niego wyskrobac, to jest gwarantowane.
6
Nie panikuje. Ale moze wyjsc z niego wiekszy talent niz Neymara. Blizej mu gry Leo z poczatku kariery. Dlatego sie martwie. Gdzies czytalem, ze Leo na poczatku mial podobne kontuzje (podobna dlugosc przerwy mi chodzi).
1
Moim zdaniem Dembele powinien dostac jak koedys Leo prywatnego fizjoterapeute. Moze miec wlasnego, ale klub powinien mu zagwarantowac. To samo Rafinha.
0
Once de Gala Barcy ma.
2
Jaki problem? Sklad kombinacyjny, sprawdzajacy rywala jak gra w pucharze, bo w lidze gral troszke inaczej I to bylo Camp Nou wtedy.
0
77% wykorzystanych karnych. :D
3
To sa derby.
0
To chyba ogladasz powtorke meczu z Murcia, bo zagral dobrze.
1
Udajemy, ze probujemy zrobic 1-0, a tak naprawde czytamy jak gra rywal, czyli jak kazda w tym sezonie.