0

Byli juz. O ile sie nie myle to na Valencie.

0

2gi gol plus 2 asysty. Cos jeszcze?

1

Chyba mial wejsc, zamiast Big Sama, ale kontuzja zmienila plany EV.

0

Teraz gol. Cos jeszcze?

1

Czyzby przy pomocy zapalniczki Gomes nam odpalil dzisiaj? :D

0

A jakos teraz poszla asysta do Rakiety teraz. hah

1

Juz chcial nam dyktowac aut, ale spojrzal, ze dla Barcy to zmienil decyzje.

0

Busquets? Czy masz na mysli Oriola?

0

Czolkovsky.

0

On ma namysli Valencie i Atleti.

0

Jak ty Skautem bedziesz.

6

14 to godny numer.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba robia przyszla kadre. Jak AG przyjdzie to przyszly podstawowy sklad wyglada tak:



MATS - to jest pewne, ze bedzie przyszlym bramkarzem.



Semedo - jest po to by moc przesunac Roberto do pomocy, zmiennikiem bedzie chyba Palencia.



Mina/Umtiti - przyszli podstawowi obroncy Barcy. Dobrzy w rozgrywaniu akcji, szybcy, silni i dobrzy w powietrzu. Oraz doskonale czytaja gre. (Bynajmniej SU)



Cucurella - bedzie naszym wolniejszym Alba i szybszym Digne jednoczesnie. Digne bedzie jego zmiennikiem.



Oriol/Samper ( o ile ten drugi wroci) - takie niewiele gorsze wersje Busiego



Roberto - w koncu wraca do pomocy i kest Xavim druzyny. Dobrze w defensywie i ofensywie. Pilkarz na lata i przyszly kapitan.



Alena - przyszly Iniesta. Po meczu z Espanyolem widac w nim potencjal. Jak dobrze bedzie sie rozwijal to bedziemy mieli pilkarza lata.



Coutinho - kupiony po to by zastapic Neymara i po to zeby wrocila samba na Camp Nou.



Dembele - prawdopodobnie zastepca Leo. Widac po grze, ze probuje grac jak Leo. Przyklad meczu z Juve. Jak nie bedzie sie lamal, to gorszy Messi.



I Griezzman - nastepca Luisa.

9

Roberto w pomocy i Semedo na obronie. Bez Paulinho.

28

Eurosport 1. Tier 1.

2

Stoch 3.

0

Numer nie gra tylko pilkarz.

0

Mialem to pisac. :p

1

Zostaw to Wolskiemu, on zaplaci rachunek.

4

Lepiej niz wiekszosc, ale wciaz mlody. Mozna cos z niego wyskrobac, to jest gwarantowane.

6

Nie panikuje. Ale moze wyjsc z niego wiekszy talent niz Neymara. Blizej mu gry Leo z poczatku kariery. Dlatego sie martwie. Gdzies czytalem, ze Leo na poczatku mial podobne kontuzje (podobna dlugosc przerwy mi chodzi).

1

Moim zdaniem Dembele powinien dostac jak koedys Leo prywatnego fizjoterapeute. Moze miec wlasnego, ale klub powinien mu zagwarantowac. To samo Rafinha.

0

Once de Gala Barcy ma.

2

Jaki problem? Sklad kombinacyjny, sprawdzajacy rywala jak gra w pucharze, bo w lidze gral troszke inaczej I to bylo Camp Nou wtedy.

0

77% wykorzystanych karnych. :D

3

To sa derby.

0

To chyba ogladasz powtorke meczu z Murcia, bo zagral dobrze.

1

Udajemy, ze probujemy zrobic 1-0, a tak naprawde czytamy jak gra rywal, czyli jak kazda w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?