Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za EV mozna zauwazyc jedna zmiane w grze. Nie gramy jak za Lucho na kontry. Probujemy dostac sie na polowe przeciwnika powoli i utrzymywac na niej.
0
To sie zbroja. Moze byc ciezkim rywalem w lidze razem z Atleti.
0
Kto jest tym 4tym?
0
MATS kozak.
0
Martinez bedzie niepotrzebny, Pique pogra jeszcze 3-4 lata i Martinez bedzie chyba kolo 30. To nie pilkarz na lawe, dlatego niepotrzebny jest.
0
Dlatego Barcelona szuka gracza lewonoznego i do gry na lewej i lewym srodku. Na przyklad Blind badz jak ktos dzis napisal Sarr z Nicei. To ma byc nasz Mathieu/Abidal jak odejdzie Digne.
0
Inigo jest bardziej ustawiony po prawej niz lewej, dlatego jest profilem blizej wspomnianej dwojki. Masche byl wyjatkowy, mial talent do gry na 4 pozycjach prawa obrona lewy/prawy srodkowy obronca i defensywny pomocnik.
0
Bardziej do prawej strony jest ustawiony niz lewej.
0
To nie jest profil zadnego z dwojki Umtiti/Verma, predzej Pique/Mina.
0
Wiem. Ale moznabylo skopiowac w I wkleic w trakcie, a nie po meczu, mam twittera I wiem o tym. :D
0
Zeby jeszcze przegrala cos w tej lidze.
0
http://www.fcbarca.com/mobile/81447-sport-watford-wypozyczy-deulofeu-aktualizacja.html
0
Artykul jest o tym. :p
0
A podasz tak bardziej z glebsza klubu? Roczniki 2003-2000 na pzyklad.
0
Wiesz on podobno sam poprosil o transfer, ja wole zatrzymac go do konca sezonu i wtedy sprzedac.
0
Nie ma opcji transferu definitywnego. Artykul przeczytaj.
0
Panie skaucie/poszukiwaczu talentow kto ma najwiekszy potencjal oprocz tych ktorzy tworza podstawowa jedenastke.
0
Jest o tym w artykule. :D
0
6 dla Sergiego Roberto.
0
Jest, ale jak zacznie spadac to nie bardzo.
1
Na to mam wywalone, ale bledow nie lubie w zadna strone, a karny na 5-1 to jest faul. Marquinhos traci lewa noge Luisa jego lewa noga. Karny na 3-0 moze byc bardziej kontrowersyjny.
1
Twoje komemtarze to komedia. Wole juz czytac to co pisze Pax niz ty.
0
Na Arthura. Moje zdanie.
0
Jak jest Dembele to prawa jeszcze zyje, ale jak na lewej nie bedziemy mieli drugiego Alby to lewa nie istnieje.
1
Golazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
I Inieste chcieli sciagac zamiast Cou. :D
1
LS9!!!!!!!
0
Frekwencja?
0
El Ferrari I przyklad La Masii!
0
Messi chyba opierdziel dostal, bo troche dluzej go w szatni przetrzymali. ;D