0

Za EV mozna zauwazyc jedna zmiane w grze. Nie gramy jak za Lucho na kontry. Probujemy dostac sie na polowe przeciwnika powoli i utrzymywac na niej.

0

To sie zbroja. Moze byc ciezkim rywalem w lidze razem z Atleti.

0

Kto jest tym 4tym?

0

MATS kozak.

0

Martinez bedzie niepotrzebny, Pique pogra jeszcze 3-4 lata i Martinez bedzie chyba kolo 30. To nie pilkarz na lawe, dlatego niepotrzebny jest.

0

Dlatego Barcelona szuka gracza lewonoznego i do gry na lewej i lewym srodku. Na przyklad Blind badz jak ktos dzis napisal Sarr z Nicei. To ma byc nasz Mathieu/Abidal jak odejdzie Digne.

0

Inigo jest bardziej ustawiony po prawej niz lewej, dlatego jest profilem blizej wspomnianej dwojki. Masche byl wyjatkowy, mial talent do gry na 4 pozycjach prawa obrona lewy/prawy srodkowy obronca i defensywny pomocnik.

0

Bardziej do prawej strony jest ustawiony niz lewej.

0

To nie jest profil zadnego z dwojki Umtiti/Verma, predzej Pique/Mina.

0

Wiem. Ale moznabylo skopiowac w I wkleic w trakcie, a nie po meczu, mam twittera I wiem o tym. :D

0

Zeby jeszcze przegrala cos w tej lidze.

0

Artykul jest o tym. :p

0

A podasz tak bardziej z glebsza klubu? Roczniki 2003-2000 na pzyklad.

0

Wiesz on podobno sam poprosil o transfer, ja wole zatrzymac go do konca sezonu i wtedy sprzedac.

0

Nie ma opcji transferu definitywnego. Artykul przeczytaj.

0

Panie skaucie/poszukiwaczu talentow kto ma najwiekszy potencjal oprocz tych ktorzy tworza podstawowa jedenastke.

0

Jest o tym w artykule. :D

0

6 dla Sergiego Roberto.

0

Jest, ale jak zacznie spadac to nie bardzo.

1

Na to mam wywalone, ale bledow nie lubie w zadna strone, a karny na 5-1 to jest faul. Marquinhos traci lewa noge Luisa jego lewa noga. Karny na 3-0 moze byc bardziej kontrowersyjny.

1

Twoje komemtarze to komedia. Wole juz czytac to co pisze Pax niz ty.

0

Na Arthura. Moje zdanie.

0

Jak jest Dembele to prawa jeszcze zyje, ale jak na lewej nie bedziemy mieli drugiego Alby to lewa nie istnieje.

1

Golazo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

I Inieste chcieli sciagac zamiast Cou. :D

1

LS9!!!!!!!

0

Frekwencja?

0

El Ferrari I przyklad La Masii!

0

Messi chyba opierdziel dostal, bo troche dluzej go w szatni przetrzymali. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?