Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Barcelona vs Chelsea. Bledy sedziego w obu meczach. Ktos pytal jakis czas temu o to:
Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/964391562892296192
0
Podobno jest druczek, ze ma czas na wypowiedzenie do kwietnia/maja w ciagu sezonu.
0
Ja mam rival 100 i 500 dpi + 2.03 czulosc. Ideolo mniej niz 180 stopni obrot.
0
Ja mam rival 100. Dpi ustaw pod siebie. Zakup sobie ogromna na pol biurka podkladke. Ustaw sobie najlepiej dpi ponizej 1000. I sensitivity zmieniaj sobie poprzez bieganie wokol bota trzymajac celownik tylko na glowie. Jak uznasz, ze to idealnie sie utrzymuje to zostaw sensitivity wlasnie na tym idealnym.
0
Nie ma, wole Chorwata od Dunczyka. Rakitic jest o wiele lepszy moim zdaniem. Potrafi utrzymac forme na dluzej od niego.
0
Poczatek Dembele przypomina poczatki Leo w pierwszej druzynie. Nie, ze chce cos tutaj wrozyc.
0
W Arsenalu, bo tam graja duzo pilka, a Lucho wprowadzilby tam swoj styl idealnie.
8
Zachowaj to dla siebie, nas interesuje druga, a nie czwarta sila ligi.
0
0
Z tego wychodzi, ze jedno i drugie, a tak serio to nie ogladalem wiec nie pomoge. :/
2
Wiekszosc twierdzi, ze liderem jest gwiazda. Ja twierdze, ze liderem jest kapitan innych zdanie mnie nie obchodzi.
0
Wszystko zalezy od tego co powie na temat gry Chelsea Valverde.
0
Posiada ktos obie polowy drugiego meczu z The Blues z 2009?
7
Taka sama skutecznosc jak na boisku. :D
https://www.instagram.com/p/BfJlS4sF8CI/
1
Juz miesiac do tej symfonii na Camp Nou:
0
Wygrales! HAHAHAHA!
0
Moze przeczytaj artykul przed wypowiadaniem sie.
0
Dziekuje. :)
1
To ja tez zostawie Valverde.
0
City przegra 1-0, a Juve remis 0-0.
0
Czemu Dybala nie zagra?
0
Szkoda, ze Dembele czesciej z kolegami z Francji przebywa, a nie naszymi 3ma gwiazdami. :/
2
On pisze jaki jest wymarzony, a nie mozliwy.
1
A ja meczu nie obejrze, bo musze zalatwic pare spraw. :/
0
Spewnoscia obie historie sa bogatsze od twojej.
1
2
Czy oni naprawde tam puscili hymn Ligi Mistrzow po meczu? Xd
0
Jak bedzie mial dobra obrone, to bedzie mial mocniejszego sredniaka.
4
Przy tych 'napastnikach' Realu to jest jak podroz w kosmos helikopterem.
0
Troche smiechlem, ale ten mogl wiecej tego xdddddd napisac (mam na mysli, ze to bylo fatalne).