37

Barcelona vs Chelsea. Bledy sedziego w obu meczach. Ktos pytal jakis czas temu o to:

Check out @Kowal___30’s Tweet: https://x.com/Kowal___30/status/964391562892296192

0

Podobno jest druczek, ze ma czas na wypowiedzenie do kwietnia/maja w ciagu sezonu.

0

Ja mam rival 100 i 500 dpi + 2.03 czulosc. Ideolo mniej niz 180 stopni obrot.

0

Ja mam rival 100. Dpi ustaw pod siebie. Zakup sobie ogromna na pol biurka podkladke. Ustaw sobie najlepiej dpi ponizej 1000. I sensitivity zmieniaj sobie poprzez bieganie wokol bota trzymajac celownik tylko na glowie. Jak uznasz, ze to idealnie sie utrzymuje to zostaw sensitivity wlasnie na tym idealnym.

0

Nie ma, wole Chorwata od Dunczyka. Rakitic jest o wiele lepszy moim zdaniem. Potrafi utrzymac forme na dluzej od niego.

0

Poczatek Dembele przypomina poczatki Leo w pierwszej druzynie. Nie, ze chce cos tutaj wrozyc.

0

W Arsenalu, bo tam graja duzo pilka, a Lucho wprowadzilby tam swoj styl idealnie.

8

Zachowaj to dla siebie, nas interesuje druga, a nie czwarta sila ligi.

0

Probowalem, ale nie znalazlem drugiej czesci tej opowiesci. Moglby ktos podac link z polskimi napisami jak posiada?

0

Z tego wychodzi, ze jedno i drugie, a tak serio to nie ogladalem wiec nie pomoge. :/

2

Wiekszosc twierdzi, ze liderem jest gwiazda. Ja twierdze, ze liderem jest kapitan innych zdanie mnie nie obchodzi.

0

Wszystko zalezy od tego co powie na temat gry Chelsea Valverde.

0

Posiada ktos obie polowy drugiego meczu z The Blues z 2009?

7

Taka sama skutecznosc jak na boisku. :D

https://www.instagram.com/p/BfJlS4sF8CI/

1

Juz miesiac do tej symfonii na Camp Nou:

0

Wygrales! HAHAHAHA!

0

Moze przeczytaj artykul przed wypowiadaniem sie.

0

Dziekuje. :)

1

To ja tez zostawie Valverde.

0

City przegra 1-0, a Juve remis 0-0.

0

Czemu Dybala nie zagra?

0

Szkoda, ze Dembele czesciej z kolegami z Francji przebywa, a nie naszymi 3ma gwiazdami. :/

2

On pisze jaki jest wymarzony, a nie mozliwy.

1

A ja meczu nie obejrze, bo musze zalatwic pare spraw. :/

0

Spewnoscia obie historie sa bogatsze od twojej.

1

Leo Messi - Najlepszy pilkarz na swiecie I w historii futbolu.

2

Czy oni naprawde tam puscili hymn Ligi Mistrzow po meczu? Xd

0

Jak bedzie mial dobra obrone, to bedzie mial mocniejszego sredniaka.

4

Przy tych 'napastnikach' Realu to jest jak podroz w kosmos helikopterem.

0

Troche smiechlem, ale ten mogl wiecej tego xdddddd napisac (mam na mysli, ze to bylo fatalne).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?