30

Odezwal sie mezczyzna.

0

A kotrole masz srodkiem.

0

Chodz nie ma czlowieka w kraju to i tak wie co sie tam dzieje.

0

Na wigilie. :D

0

Gorzej. Jak ludzie w sklepie w ostatnia sobote.

11

To pokazuje jak ciezko jest trenowac wielkie kluby.

96

Dłuższe życie każdej pralki to calgon!



A teraz spróbujcie tego nie zaśpiewać.

1

Jest artykul o tym.

0

michal20 ide na rower. Idziesz ze mna?

0

To mozna powolac gravza z rezerw.

1

Ok.

0

Ja wole to:

3


On juz wie kto dzis zagra.

5

Dzisiaj mija 11 rocznica od pierwszego legendarnego wystepu Leo Messiego. Dzieki nienu Barca zdobyla jeden punkt i zremisowala 3-3!
https://www.facebook.com/LaLiga/videos/1707525779283974/

25

Przywiez Arthura jak bedziesz wracal!

1

A mi nie zal nikogo.

0

Francja nadzieje w nim ponoc pokladala.

0

Ciekawostka. Kiedy on strzela to znane osoby umieraja.

8

Marca zaraz zdementuje.

4

- Zlota Jesien!

0

Ernest.

0

Ale nie dla Barcy.

0

Jezeli to zart tok. Ale jesli chcesz puscic EV to wyskocz przez okno.

1

Marca i wszystko jasne.

0

Naszym nowym "Xavim" bedzie Arthur. On jako jeden z niewielu na swiecie nam go zastapi. Problem jest taki, ze od 2019 I musi wkomponowac sie w druzyne. Za Inieste mamy dwoch: Cou/Alena. Dembele za 4-5 lat bedzie ciagnal te ekipe. O obronie nie wspominajac, to jedyne czego brakuje to zastepca Leo. Chcialbym Dybale jak Messi bedzie mial te 35/36 lat.

0

Pamietysz El clasico? Fantastycznie kryl Messiego, ze Barca i tak strzelila na 1-0.

0

A dojdzie do niego?

0

A teraz nur.

4

To jak czarna perla kontroluje mecz.

0

Jeden remis starczy.

Ed. Jednak nie. Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?