Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Odezwal sie mezczyzna.
0
A kotrole masz srodkiem.
0
Chodz nie ma czlowieka w kraju to i tak wie co sie tam dzieje.
0
Na wigilie. :D
0
Gorzej. Jak ludzie w sklepie w ostatnia sobote.
11
To pokazuje jak ciezko jest trenowac wielkie kluby.
96
Dłuższe życie każdej pralki to calgon!
A teraz spróbujcie tego nie zaśpiewać.
1
Jest artykul o tym.
0
michal20 ide na rower. Idziesz ze mna?
0
To mozna powolac gravza z rezerw.
1
Ok.
0
Ja wole to:
3
On juz wie kto dzis zagra.
5
Dzisiaj mija 11 rocznica od pierwszego legendarnego wystepu Leo Messiego. Dzieki nienu Barca zdobyla jeden punkt i zremisowala 3-3!
https://www.facebook.com/LaLiga/videos/1707525779283974/
25
Przywiez Arthura jak bedziesz wracal!
1
A mi nie zal nikogo.
0
Francja nadzieje w nim ponoc pokladala.
0
Ciekawostka. Kiedy on strzela to znane osoby umieraja.
8
Marca zaraz zdementuje.
4
0
Ernest.
0
Ale nie dla Barcy.
0
Jezeli to zart tok. Ale jesli chcesz puscic EV to wyskocz przez okno.
1
Marca i wszystko jasne.
0
Naszym nowym "Xavim" bedzie Arthur. On jako jeden z niewielu na swiecie nam go zastapi. Problem jest taki, ze od 2019 I musi wkomponowac sie w druzyne. Za Inieste mamy dwoch: Cou/Alena. Dembele za 4-5 lat bedzie ciagnal te ekipe. O obronie nie wspominajac, to jedyne czego brakuje to zastepca Leo. Chcialbym Dybale jak Messi bedzie mial te 35/36 lat.
0
Pamietysz El clasico? Fantastycznie kryl Messiego, ze Barca i tak strzelila na 1-0.
0
A dojdzie do niego?
0
A teraz nur.
4
To jak czarna perla kontroluje mecz.
0
Jeden remis starczy.
Ed. Jednak nie. Xd