Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ustawiona kontuzje. Libie to.
0
Podstawowa 11 Barcy.
0
Sergi Roberto vol.2. :D
0
Teraz Real musi zdobyc jeden punkt z Atleti, a potem jak z gorki Barca wygrywa wszystko I El clasico zaczyna sie szpalerem, a my podnosimy tytul!
0
To teraz my i Atleti po tej kolejce wygrywamy wszystko i w kolejke klasyku obejrzymy magie!
4
Dawaj Villareal!
1
Gdzie problem? Alena i Vidal rozgrzewaja sie.
0
4-2-3-1.
0
Salah 4, Icardi 4, to co? Cristiano accepted that challenge.
0
Mozna Leo na false 9, Paco lewa i Dembele prawa. A Cou w pomocy na pozycji Iniesty.
5
Wczoraj byl dzien sw. Patryka, to niech na moja i Patrcika Kluiverta czesc Barca zrobi manite.
22
Inter 3 gole w 6 minut. Lewandowski 5 goli w 9 minut.
Lewy >>> Inter.
1
Na Real daj x2.
0
Tak klauzule oplacil sobie sam za kase od szejka i byl wolnym zawodnikiem.
2
Dembele fakt zle postapil, ale pociag Barcelona zatrzymal sie dla niego po raz drugi.
Cou. Liverpool chyba chcial Barcy zrobic na zlosc i nie dal im gracza, ktory moze grac w LM. Mi sie wydaje, ze w zime po prostu chcieli go nam opchnac.
0
Ale defensywe to oni maja rodem polskiej ekstraklasy.
3
Chyba kazdy by chcial taki sklad:
MATS
Roberto-Mina-Sam-Alba
Paulinho-Rakitic-Alena
Dembele-Messi-Cou.
6
Komentarz usunięty
7
Jak nie? 3 juz sie urodzilo.
0
I tak beda pisac o tym.
1
Ile razy jeszcze to ktos wrzuci? :P
0
Aha xd. Poza tym wole nie oszlifowany diament czyt. Brozek.
0
Za duzo graczy bez paszportu EU bedzie.
0
Widac, ze jak czlowiek nie da cudzyslowa, to ludzie polykaja to jak pelikany.
0
Ronaldinho 2.0
0
Czy ten po srodku to Robinho? :D
0
Wyobrazcie to sobie:
Real wygrywa z Atleti, a my do meczu z Realem kazdy mecz po 1/2/3-0/1 i wtedy dzieje sie cos pieknego i rzadkiego. Real nam gratuluje zdobycia ligi, ale dupa by ich piekla.
0
Tak, ale nie wiem gdzie to przeciagnac po aktualizacji WP.
0
Tez to robilem.
0
Robilem juz to, nawet reset kompa nie pomogl.