6

Ustawiona kontuzje. Libie to.

0

Podstawowa 11 Barcy.

0

Sergi Roberto vol.2. :D

0

Teraz Real musi zdobyc jeden punkt z Atleti, a potem jak z gorki Barca wygrywa wszystko I El clasico zaczyna sie szpalerem, a my podnosimy tytul!

0

To teraz my i Atleti po tej kolejce wygrywamy wszystko i w kolejke klasyku obejrzymy magie!

4

Dawaj Villareal!

1

Gdzie problem? Alena i Vidal rozgrzewaja sie.

0

4-2-3-1.

0

Salah 4, Icardi 4, to co? Cristiano accepted that challenge.

0

Mozna Leo na false 9, Paco lewa i Dembele prawa. A Cou w pomocy na pozycji Iniesty.

5

Wczoraj byl dzien sw. Patryka, to niech na moja i Patrcika Kluiverta czesc Barca zrobi manite.

22

Inter 3 gole w 6 minut. Lewandowski 5 goli w 9 minut.
Lewy >>> Inter.

1

Na Real daj x2.

0

Tak klauzule oplacil sobie sam za kase od szejka i byl wolnym zawodnikiem.

2

Dembele fakt zle postapil, ale pociag Barcelona zatrzymal sie dla niego po raz drugi.

Cou. Liverpool chyba chcial Barcy zrobic na zlosc i nie dal im gracza, ktory moze grac w LM. Mi sie wydaje, ze w zime po prostu chcieli go nam opchnac.

0

Ale defensywe to oni maja rodem polskiej ekstraklasy.

3

Chyba kazdy by chcial taki sklad:
MATS
Roberto-Mina-Sam-Alba
Paulinho-Rakitic-Alena
Dembele-Messi-Cou.

6

Komentarz usunięty

7

Jak nie? 3 juz sie urodzilo.

0

I tak beda pisac o tym.

1

Ile razy jeszcze to ktos wrzuci? :P

0

Aha xd. Poza tym wole nie oszlifowany diament czyt. Brozek.

0

Za duzo graczy bez paszportu EU bedzie.

0

Widac, ze jak czlowiek nie da cudzyslowa, to ludzie polykaja to jak pelikany.

0

Ronaldinho 2.0

0

Czy ten po srodku to Robinho? :D

0

Wyobrazcie to sobie:
Real wygrywa z Atleti, a my do meczu z Realem kazdy mecz po 1/2/3-0/1 i wtedy dzieje sie cos pieknego i rzadkiego. Real nam gratuluje zdobycia ligi, ale dupa by ich piekla.

0

Tak, ale nie wiem gdzie to przeciagnac po aktualizacji WP.

0

Tez to robilem.

0

Robilem juz to, nawet reset kompa nie pomogl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?