Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ale opisalem to co ja bym robil.
2
Podczas jego nieobecnosci dawalbym te same info o Barcelonie i te same statystyki, ktore pokazuja wyzszosc Barcy i Leo nad Realem i Ronaldo.
2
Co powiecie na to, zebym zastapil BarcaInfo?
0
#BarcaInfoDimision.
0
Gomes strzeli 4pak. Chyba, ze Jasper bedzie bronil, to tylko 1 strzeli.
1
Po to mamy Cou i Alene.
1
I Dembele w kazdym lwwe grzeje. -.-
17
Pique w formie lepszy od Umtitiego w formie.
1
Malo mnie to akurat obchodzi. To jest patologia, wystarczy mi pompa team na yt. Oni bynajmniej nie produkuka takiej patologii, jednakze wciaz zly przyklad dla mlodszej widownii.
1
Gural.
0
Jedna patologie mniej na youtubie. Jeszcze tylko Magical I git.
0
No ale mame, ja chce Majunie przyscignonc.
1
Ja mam na mysli te sf czy tego podobne.
8
Dubbingowanie to niszczenie filmow zarazem. Wole lektora.
1
Ideolo trener na 20 lat. Widze w nim drugiego Wengera w Arsenalu.
8
Szkoda wzmacniac rywalii, lepiej ich wyslac do innego kraju, gdzie klub ma podobny styl gry. Najlepszy bylby Ajax.
0
U mnie w FIFIE trafil mi w 109 minucie dogrywki podobnym strzalem bramke na wage pucharu krola. :D
0
Uwierzylbym w to gdyby na koncu napisane bylo Jose Mourinho.
3
Transfer kwestia minut.
0
Tylko Pique jest dluzej od niego, a Alba jest od 12/13. Roberto debiutowal w 10/11 i grywal w 11/12.
35
Tak czytam wasze bzdury i mowie wam, ze zapomnieliscie o jednym z przyszlych idolii La Masii, o czlowieku, ktory czekal cierpliwie na szanse i ja wykorzystal, a dzis jest jednym z najlepszych na nowej pozycji, o Sergim Roberto.
5
W koncu policja wziela sie do roboty.
0
Pytanie o napoj bylo, a nie o picie, nie czepiaj sie go.
3
'Fatalny to ty jestes.'
12
No i koniec legendy o wspanialym Kucharzu z Legii.
11
Wole widziec nike niz Gucci czy Supreme.
2
Gdyby ktos z was trenowal repke, jakbyscie to robili? Bo ja ostro i taktyke mialbym idealna, a jakby nie wykonali polecen to bym karal.
0
Eto'o by wygral w pojedynke.
0
Jak gra Argentyna?
0
Tak zagral 18 letni przyszly cesar futbolu z Realem.