0

BarcaInfo wciaz daje info.

0

Btwgl czy zelek ma bana?

0

Nie zagra ktos z dwojki Iniesta/Rakitic.

0

To teraz magic car?

0

Mialem to wrzucac. Znowu ktos szybszy.

0

Dawno nie przegrali.

0

Na ten moment jest Alba-Messi, a za kilka lat bedzie Cucurella-Alena. :D

1

Tak samo pozycja obronca lepszy Cuenca niz wynalazki z Holandii. Na pozycje Xaviego nie wiem czy jest ktos w La Masii z podobnym talentem do Arthura, wiec nie udzielam sie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Say what? Pierwsze slysze. Taktyczny.

2

Dwa. I dwa razy pomidor.

0

Metro musialo to zobaczyc, to wiesz taki tytul wrzucilo, zeby gazety sprzedawaly sie jak cieple buleczki.

9

Oby Figo sie nie powtorzyl.

11

To angielskie smietnisko?

0

I nas zaskoczyl. :D

0

Dokladnie. Wole go zdrowego niz zlamanego.

0

Dlatego ja jak daje info to czytam i potem tlumacze po swojemu jak jest hiszpanski to kopiuj wklej do tlumacza na eng i tlumacze po swojemu.

4

Popelni samobojstwo i zmartwychwstanie, albo bedzie dziennikarzem bliskim Barcelonie (tier1).

0

Zeby wyjac ten noz jak sie sam otwiera i zamknac go.

0

To wiemy kto wejdzie w miejsce Digne'a.

0

Jak bedzie Palencia to bedzie i Sergi.

0

Wiesz on mysli, Samper to sabotazysta.

1

Znak zapytania oznacza, ze moze go nie byc lub zostanie wlaczony, ale nie wiadome mi to, bo nie patrze w przyszlosc.

1

Wyobrazic sobie sklad Barcy za 2 sezony:

Mats/Jasper

Roberto/Semedo/Palencia? - Mina/Pique/Umtiti/Cuenca - Alba/Digne?/Cucu lub Miranda

S.Busquets/O.Busquets/Samper?

Arthur/Rakitic/Alena/Paulinho

Dembele/Messi/Griezz/Luis/Cou/Paco?

0

Alena, Paulinho, Rakitic, Sergio B., Oriol B. I Arthur w zime i moze Iniesta. Ale zastrzyk mlodosci.

0

Pogdybajmy sobie, a co gdyby do wybor byl De Ligt i Cuenca, kogo wybieracie?

0

Nie tu odpowiedzialem. I nie usune.

2

Wole stawiac na szkolke, choc istnieje mozliwosc posiadania go w dalekiej przyszlosci, ale jednak szansa dla Cuenci i mamy Mine jeszcze.

0

Alena, to 5.

4

Cuenca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?