Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A trener Barcy B nie ma glosu? Moze to on chce transferow.
18
Jezeli odejdzie, to bedzie jego decyzja, a nie wina Bartka.
0
Wyglada jak z tego roku lub sezonu.
0
Nowe. 40 minut temu.
0
Dawac Biali! Muismy miec mistrza na kolejke przed wami, zeby Mine w lidze ogrywac. Strzelcie na 2-1!
0
Nie.
3
Jak remis to mamy 11pkt przewagi. Potrzebne 4.
0
Git.
0
Arthur zastapi Xaviego. Jak juz to jego porownywac.
0
Zajet jest dla Alenii.
1
Tak.
0
Wlasnie nie wiem, czy za Chiel, czy Sama.
0
La Rambla w tym momencie - Szpaler, szpaler, szpaler, szpaler, szpaler, szpaler, w dupe z tym czy wygramy, chcemy szpaler, szpaler, szpaler, szpaler, szpaler, jestesmy chorzy i chcemy szpaler.
0
Lepiej powiedziec tak - oni musza sie ustawic 5 po jednej i 6 po drugiej w jednym rzedzie i gratulowac nam mistrzostwa.
1
Pique, Chiellini i Umtiti. Pique jest najlepszym obronca, to jest pewne.
0
Wcale to nie jest 4 taki komentarz.
1
Mialem grac 10min, zagralem pol h i wciaz nic nie rozumiem. Xf
0
Podkusiles I wlasnie konczy sie pobierac. ^^
1
Blagam skoncz juz, bo kompromitujesz sie tylko.
0
Obejrzyj powtorke tego, tam Edin sam sie kopnal.
0
To obejrzyj mecz jeszcze raz i poszukaj tez bledow.
0
I dzieki temu powrotowi. wszyscy zapamietali tylko pozytywy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kolega nauczy sie czytac opis dlaczegl dostal te ocene, a nie placze.
13
Cucu. Ew. Miranda.
0
Uwazaj, bo zjedza Ciebie za spamowanie, zamiast edytowanie komentarza i wstawienia tam. :V
2
0
Roma ulubiona ofiara Pique w LM.
1
Tak zwana mentalnosc frajera.
0
Wole juz postawic na cala Barce B niz na same gwiazdy, albo zapowiadajace sie gwiazdy, To jest sila Barcy. Przynajmniej 4 wychowankow musi grac w przyszlosci w podstawie, a ty nie powinienes sie wypowiadac o mlodych pilkarzach, zostaw to koledze wyzej.