1

Pobili go w Monachium tydzien temu.

0

To juz 11 lat od magicznego gola Messiego z Getafe!

3

To przypomne, ze Dembele szybko sie meczy i nis jest w stanie grac po 90min meczu. Sam to powiedzial.

0

Ale jest progres, graja ladna pilke dluzej.

0

Jak ty zlapiesz rytm to 3 tryplety z rzedu.

1

Z Sawikiem 3 z rzedu.

0

Tak. Bramkarz nie potrzebuje gry nogami tylko lapac wszystko.

0

Sawik by to zlapal. pfff

0

0 i tak 2.

0

Alez zjazd.

0

Odpalam ES2, a tu Sevilla ladnie poklepala Depor.

0

Yyy co? 4 lipca?

1

Wgl co sie stalo z michalem z magicznym rowerem. Zdal prawko?

0

:D

0

Mozna grac z Cou i Eriksenem, ale wtedy Luis lawka i 4-3-3 (flase9) Cou lewe skrzydlo, Dembele prawe, a Dunczyk w srodku. Messi false 9 i jak za Pepa!

2

Czyli wojna.

0

Wystarczy wygrana przed GD.

0

W sumie ma racje. Nie jestes pewny nie dyktujesz.

21

50 na 50, albo sedzia bedzie sprawiedliwy, albo nie.

4

Powinni postawic sobie najpierw stawianie na mlodych, a potem LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

I mamy powod malej ilosci minut.

0

A jak dlugie w Barcy?

1

Powie ktos ile kontuzji w Barcy i Bayernie mial Thiago? Tak dla porownania.

6

Arthur moze I gra doskonale, ale Xaviego nie przypomina, az tak jak go opisuja. :D
Arthurowi brakuje tych 500 obrotow glowa na mecz. :D

0

Eusebio Sacristan.

0

MATS.

3

Ceballos? Czy to ty?

1

Fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?