1

Ja ogladalem kilka meczy na sezon jak zaczalem kibkclwac Barcy. 1szy to byl final w 2011 z ManUtd. Obejrzalem rewanz z Chelsea. Kilka meczy w 12-13, koncowke za Martino, wszystko za Lucho, ale tak topornej gry nie widzialem Jeszcze.

0

Chyba How was Italy?

0

Za Martino lawki nie bylo i gralismy pieknie.

2

Kolego, ja chce pieknej gry jak za Guardioli, wyniki nie obchodza mnie, az tak jak gra.

24

Spojrz jak graja, a jak nie widzisz to wyjdz.

1

Cou to lewe skrzydlo. Dembouz prawe, a Messi false 9.

0

Ja mysle, ze taka da nam wiele radosci w sezonie 2020/21 - O.Busquets, Arthur, Alena.

0

Wtedy to bedzie 2 sezon Xaviego.

1

Stegen sparowal - Sawik by to zlapal.

24

"How was Italy?" - Valencia przed meczem. :D

7

Laporta na trybunach.

0

To co? Za chwile "How was Spain"?

0

Dzieki za poprawke, poprawie to.

1

Wczoraj urodziny obchodzila najwieksza legenda i autorytet tego klubu! Spoznione Feliz cumpleaños Carles Puyol!

https://www.instagram.com/p/BhhZ3s3gKbo/

0

Alena za Inieste, a Arthur na 2019/20.

3

Przypomina sie historia ze stycznia o slynnym michale z magicznym rowerem.

1

3

Wyjasnione przez EV. Skonczyli szybciej.

0

Iniesty jest zdrowy, wiec nie ma szans.

0

No. :D

0

Nie. Zagramy tak jak z Roma, tylko ze Dembele za Semedo i Roberto na PO i Paulinho za Rakiete.

5

Tottenham, Borussia i PSG nie byli mistrzami.

2

Przeciez Bayern gra z Realem.

5

0

To.jak zaplaca na mieszkanie teraz.

48

https://www.instagram.com/p/BhfFmZuAQ2B/?taken-by=barca_pictures#
Alez to smutno wyglada. Plakac mi sie chce. :'(

0

Nie widzialem, ale czytam opis gry zawodnikow od viscabrca i z tego wychodzi, ze to na nim jest oparta gra.

0

To powiedz kogo kupilismy do srodka pola, bo Cou moze grac na pozycji "10" albo lewym skrzydle, a gramy zwykle 4-3-3 (nie teraz )i prawdopodobnie wrocimy do 4-3-3.

0

Patrzac na okienko to znow je przespalismy. Kupilismy tylko pilkarzy ofensywnych, a nie do srodka pola. Dembele moze zastapic nam Leo, a Cou Neymara. Teraz Gryzek za Luisa i dopiero w lato 2019 Alena za Inieste wejdzie, a za pol roku Artek na miejsce Xaviego.

0

W lidze gralismy dobrze do meczu z Atletico. Potem tak w kratke, az przyszedl nowy rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?