Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja ogladalem kilka meczy na sezon jak zaczalem kibkclwac Barcy. 1szy to byl final w 2011 z ManUtd. Obejrzalem rewanz z Chelsea. Kilka meczy w 12-13, koncowke za Martino, wszystko za Lucho, ale tak topornej gry nie widzialem Jeszcze.
0
Chyba How was Italy?
0
Za Martino lawki nie bylo i gralismy pieknie.
2
Kolego, ja chce pieknej gry jak za Guardioli, wyniki nie obchodza mnie, az tak jak gra.
24
Spojrz jak graja, a jak nie widzisz to wyjdz.
1
Cou to lewe skrzydlo. Dembouz prawe, a Messi false 9.
0
Ja mysle, ze taka da nam wiele radosci w sezonie 2020/21 - O.Busquets, Arthur, Alena.
0
Wtedy to bedzie 2 sezon Xaviego.
1
Stegen sparowal - Sawik by to zlapal.
24
"How was Italy?" - Valencia przed meczem. :D
7
Laporta na trybunach.
0
To co? Za chwile "How was Spain"?
0
Dzieki za poprawke, poprawie to.
1
Wczoraj urodziny obchodzila najwieksza legenda i autorytet tego klubu! Spoznione Feliz cumpleaños Carles Puyol!
https://www.instagram.com/p/BhhZ3s3gKbo/
0
Alena za Inieste, a Arthur na 2019/20.
3
Przypomina sie historia ze stycznia o slynnym michale z magicznym rowerem.
1
https://www.instagram.com/p/Bhg2ecXAED-/
To byly czasy.
3
Wyjasnione przez EV. Skonczyli szybciej.
0
Iniesty jest zdrowy, wiec nie ma szans.
0
No. :D
0
Nie. Zagramy tak jak z Roma, tylko ze Dembele za Semedo i Roberto na PO i Paulinho za Rakiete.
5
Tottenham, Borussia i PSG nie byli mistrzami.
2
Przeciez Bayern gra z Realem.
5
Kiedys to bylo.
https://www.instagram.com/p/BhbTXRlg1yU/
0
To.jak zaplaca na mieszkanie teraz.
48
https://www.instagram.com/p/BhfFmZuAQ2B/?taken-by=barca_pictures#
Alez to smutno wyglada. Plakac mi sie chce. :'(
0
Nie widzialem, ale czytam opis gry zawodnikow od viscabrca i z tego wychodzi, ze to na nim jest oparta gra.
0
To powiedz kogo kupilismy do srodka pola, bo Cou moze grac na pozycji "10" albo lewym skrzydle, a gramy zwykle 4-3-3 (nie teraz )i prawdopodobnie wrocimy do 4-3-3.
0
Patrzac na okienko to znow je przespalismy. Kupilismy tylko pilkarzy ofensywnych, a nie do srodka pola. Dembele moze zastapic nam Leo, a Cou Neymara. Teraz Gryzek za Luisa i dopiero w lato 2019 Alena za Inieste wejdzie, a za pol roku Artek na miejsce Xaviego.
0
W lidze gralismy dobrze do meczu z Atletico. Potem tak w kratke, az przyszedl nowy rok.