Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Glupie pytanie. Polak Rodak w koncu.
1
Chyba Messi.
0
Ja bym wolal, zeby zostal. Od drugiego sezonu Lucho uwazam, ze nadaje sie do gry tutaj, tylko czegos brakowalo mu i wciaz jestem zdania, ze jak zostanie to po jakims czasie bedzie gwiazda.
0
Ah. Chcialbym, zeby wrocila ta magia jaka posiada ta trojka. Na ten moment tylko jeden ja zachowuje, ale jak wystrzeli Gomes, to bedzie sie bawil lepiej jak Busi, albo Denis zacznie robic kolka lepsze niz Xavi.
1
To liczymy na wyjscie obydwu z lawki i czerwona dla Buffona.
0
Cicho. Nikt nie zauwazy.
0
Nie wiem jaj wy, ale interesuje mnie, czy mlodzi, ktorzy grali w PK dostana medale?
0
Miranda zamiast Cucu i Gryzek zamiast Aranaiz. I chyba Denis zostanie, ale nie wiem.
0
Maarlon wypozyczony do Nice.
1
Chyba michala, bo kto moze nam przywiesc kogos w lato jak nie on. :D
0
Kolejny znakomity, ale takze nie zbyt ociekajacy radoscia filmik od Barca_Pictures!
https://www.instagram.com/p/Bh2US6-AZV2/
0
Link na telefon ktos posiada?
0
Wiem. Akurat kiedy on odchodzil, to ja duzo czytalem o obroncach i pomylilo mi sie.
0
Dobra nie bylo tego.
0
Staram sie od kilku miesiecy uwaznie czytac to co piszesz i na tym sie bazuje, poniewaz ty bardzo interesujesz sie mlodzikami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Wiecej niz Ceballos.
5
A kogo obchodzi twoj komentarz?
21
Dzis mija 7 rocznica upuszczenia pucharu krola przez Ramosa!
0
:'(.
8
Komentarz usunięty
0
Moze Mina dostanie tyle samo minimut co Ceballos.
2
I to nie jest wina Bartka, ze trener daje tala taktyke. Czy ty potrafisz uzyc mozgu do myslenia?
1
Co ma Bartek do trenera?
1
Mats, Alves, Puyol, Pique, Abidal, Busi, Xavi, Iniesta, Messi, Suarez, Villa.
32
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
4-3-3 (false9)
Nie bede opisywal defensywy I bramki, bo to kazdy zna, ale od pomocy:
Busi (dp)
Arthur/Rakitic (nizej ustawiony pomocnik (cos jak Xavi), Coutinho/Alena (pozycja Iniesty jest dla nich idealna.
Atak
Dembele (ps), Messi (false9, czyli najlepsza pozycja dla niego), Luis/Cou (w przypadku Cou, chodzi o to, ze Alena w 1szym, a Luis lawa. Dla Luisa ciezko znalezc wtedy miejsce, taki sam problem byl kiedys z Eto'o, tak teraz Luis by blakal sie po skrzydle, albo zmienial Leo na ostatnie 20-30 min meczu.)
0
4-3-3 (false9) Nakbardziej ucierpi Luis, bo albo lawa/lewe skrzydlo. Zaraz opisze jak wejde na komputer.
3
Czyli cos, co Xavi, Iniesta, Messi, Busquets i wielu innych wychowankow Barcy uczy sie przez cale zycie.