0

Po MS oceniajmy. Jak Leo wejdzie do finalu, to powinien dostac. Ew. Za wygranie Hiszpanii i w miare dobra gre Iniesta.

0

I znowu zajezdza zawodnikow.

3

Se queda?

0

2-0.

2

Nie zaliczony gol dla Betisu za faul na Kepie.

0

Ale byl blisko Fabian Ruiz.

3

Moim zdaniem gdyby nie kontuzje, to Rafinha bylby zastepca Iniesty.

0

On sie nada na napastnika jak ma zostac. Bynajmniej 100mln w kieszeni. Xd

11

No tak srednio bym powiedzial.

0


Takich ludzi jak on brakuje w tej chwili.

0

Kiedys byl Villa i Pedro, teraz moze byc Suarez i Griezmann.

1

To inni zaczna strzelac.

0

Duet Messi i Suarez w tym sezonie w lidze strzelil 55 goli. Leo 32, Suarez 23. Dla porownania 4 najlepszych strzelcow Realu ma 48 goli. Sa to Ronaldo 24, Bale 12, Isco 6, Asensio 6.

0

Droga do finalu Liverpoolu.

0

Ernest za czesto nie moze rotowac, poniewaz pilkarze musza byc w formie i tu jest przyklad Semedo, ale jak juz rotowac to z glowa i robil tak przez dluzsza czesc sezonu, az do lutego/marca.

6

Dalej PO.

3

Jest w formie.

0

Wole walczyc o to i widziec te trojke niz stawiac na resztki starej gwardii i kupowane gwiazdy.

1

Arthur-Oriol-Alena. Marzenie.

5

Pytanie tylko czy to nie jest dozywotni pakt. :D

95

A pakt z diablem Zidane'a?

0

Talizman Realu. :V

2

Hernandez Hernandez. Moze byc Escandalo.

3

Niesamowita robota i tak jak na Atleti.

2

A liga Europy 11/12?

2

A puchar krola i superpuchar Hiszpanii? Nie wiem jak z superpucharem Europy tylko.

0

Xd.

0

Predzej Ali, ale odpusc sobie.

7

Wciaz Madryt.

15

Liga Europy i Superpuchar Europy dla Atleti?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?