0

Starszy brat powiedzial po wylaczeniu, ze jeszcze remis bedzie. Xd

0

Odpuscilem ogladanie po 5tyn golu. Co tu sie dzieje? Xd

0

Jak przegrywac, to w stylu xdddd

0

Ale pile wylpzyl Andresowi.

3

Juz probuje. :)

1

Bylo przed. Tak samo w 2009. Na rok przed.

0

On ma siostre? To po pierwsze. Po drugie widzialem to wczoraj i mowila to jego matka.

0

Szkoda. :/

0

A moze zagrac w tym wypadku w pierwszej druzynie, czy nie bardzo?

0

Czemu nie bedzie mogl?

0

No nie bardzo.

0

Umtiti, Isco. Jest dluga lista. Musze spojrzec na powolania to Ci powiem.

8

A noc sie kladzie.

1

Dobranoc Cochise!

0

Dobranoc!

7

No to mamy najlepszego pomocnika w historii futbolu w takim razie.

7

No to mamy najlepszego pomocnika na swiecie.

0

Haha. Dobre. Xd

0

Kto jest faworytem? :D

0

Co powiecie o Mbappe? Jak myslicie, bedzie kiedys Mbappe vs Dembele o zlota pilke? I jak go opisalibyscie? Chcialbym poznac opinie na jego temat.

0

To szkrzydlowy, a oni graja blizej bramki niz punocniki.

1

Feliz Cumpleaños Andres Iniesta!

0

Ja tez siedze caly czas. Xd i jednak widzialem, ale spoko. Nic sie nie stalo. Drugi raz sie powtarza to.

1

Wejdz w najlepsze i masz. Xd

0

"Dzis jest jednym z najwaznienszy pilkarzy zespolu prowadzonego przez Luisa Enrique."

0

No ty tez musisz. Bo Lucho odszedl.

12

https://www.instagram.com/p/Bikp9D8AZ30/ i zawsze lapany na spalonym.

0

Xd. Dokladnie.

0

Wcale to nie jest nizej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?