Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Starszy brat powiedzial po wylaczeniu, ze jeszcze remis bedzie. Xd
0
Odpuscilem ogladanie po 5tyn golu. Co tu sie dzieje? Xd
0
Jak przegrywac, to w stylu xdddd
0
Ale pile wylpzyl Andresowi.
3
Juz probuje. :)
1
Bylo przed. Tak samo w 2009. Na rok przed.
0
On ma siostre? To po pierwsze. Po drugie widzialem to wczoraj i mowila to jego matka.
0
Szkoda. :/
0
A moze zagrac w tym wypadku w pierwszej druzynie, czy nie bardzo?
0
Czemu nie bedzie mogl?
0
No nie bardzo.
0
Umtiti, Isco. Jest dluga lista. Musze spojrzec na powolania to Ci powiem.
8
A noc sie kladzie.
1
Dobranoc Cochise!
0
Dobranoc!
7
No to mamy najlepszego pomocnika w historii futbolu w takim razie.
7
No to mamy najlepszego pomocnika na swiecie.
0
Haha. Dobre. Xd
0
Kto jest faworytem? :D
0
Co powiecie o Mbappe? Jak myslicie, bedzie kiedys Mbappe vs Dembele o zlota pilke? I jak go opisalibyscie? Chcialbym poznac opinie na jego temat.
23
O.o
https://www.instagram.com/p/BipKrPihFf8/
0
To szkrzydlowy, a oni graja blizej bramki niz punocniki.
1
Feliz Cumpleaños Andres Iniesta!
0
Ja tez siedze caly czas. Xd i jednak widzialem, ale spoko. Nic sie nie stalo. Drugi raz sie powtarza to.
1
Wejdz w najlepsze i masz. Xd
0
"Dzis jest jednym z najwaznienszy pilkarzy zespolu prowadzonego przez Luisa Enrique."
0
No ty tez musisz. Bo Lucho odszedl.
12
https://www.instagram.com/p/Bikp9D8AZ30/ i zawsze lapany na spalonym.
0
Xd. Dokladnie.
0
Wcale to nie jest nizej.