Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieszczescia! :D
0
Mozliwe, ale kto wie co dzialo sie w jego glowie.
0
4-3-1-2 (diament)?
0
Szkoda. :/
0
Gdzie i kiedy chcecie dostac karte zawodnika?
0
Spisek! Xd
0
Nie za defensywnie?
0
Nieee. 2miliony najmniej.
1
Digne'a im dajmy.
0
4-4-2. Messi i Aguero/Dybala w ataku.
0
A 1sza czworka to Niemcy, Brazylia, Hiszpania i Polska? :D
0
To ja sie spytam. Co tu robi rezerwowy Isco? Nie ogladam Realu, ale wiem, ze nie gra w podstawie u Zidane'a.
1
Vidal wybiera sie do Almerii na wakacje, ale moze kto wie.
2
Valverde ich nie testuje. Oglada ich itp., ale woli ich po takim roku ogladania pd razu wstawic do 1szwj druzyny, co jest bledem.
0
Wole Hectora od Carvajala, Roberto od Odriozoli i Pedro za Coste.
0
Xd.
1
Dobra nic nie pisalem i nic nie widziales.
0
Szkoda, ze nikt nie pisze tak o skladach przed meczem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wole Alene.
0
25. Nie mniej, jak juz to wiecej.
0
Marlon radzi sobie w Francji.
0
Wlasnie na gre podaniami jest zbyt toporny. Rakitic jeszcze od suchej biedy dajs rade i rzuca ciastka ladne, ale Kante tego nie robi, to jest typowy defensywny pomocnik typu Casemiro.
0
Kapitan Tsubasa.
0
Zbyt toporny. Nie nadaje sie do naszej filozofii gry.
1
Chcesz mlotek czy miecz? Bo ja wole miecz.
1
Bylo powiedziec, ze Lech przegral i na ustawke idziesz.
2
Zwlaszcza jak stawiasz na przejscie Le Havre. Xd
32
Xd
On byl najlepszy z Iniesta i Cou po 45 minutach.
1
Mi sie wydaje, ze wyrobi na mundial. Mlody ma kosci z gumy.