0

Nieszczescia! :D

0

Mozliwe, ale kto wie co dzialo sie w jego glowie.

0

4-3-1-2 (diament)?

0

Szkoda. :/

0

Gdzie i kiedy chcecie dostac karte zawodnika?

0

Spisek! Xd

0

Nie za defensywnie?

0

Nieee. 2miliony najmniej.

1

Digne'a im dajmy.

0

4-4-2. Messi i Aguero/Dybala w ataku.

0

A 1sza czworka to Niemcy, Brazylia, Hiszpania i Polska? :D

0

To ja sie spytam. Co tu robi rezerwowy Isco? Nie ogladam Realu, ale wiem, ze nie gra w podstawie u Zidane'a.

1

Vidal wybiera sie do Almerii na wakacje, ale moze kto wie.

2

Valverde ich nie testuje. Oglada ich itp., ale woli ich po takim roku ogladania pd razu wstawic do 1szwj druzyny, co jest bledem.

0

Wole Hectora od Carvajala, Roberto od Odriozoli i Pedro za Coste.

0

Xd.

1

Dobra nic nie pisalem i nic nie widziales.

0

Szkoda, ze nikt nie pisze tak o skladach przed meczem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wole Alene.

0

25. Nie mniej, jak juz to wiecej.

0

Marlon radzi sobie w Francji.

0

Wlasnie na gre podaniami jest zbyt toporny. Rakitic jeszcze od suchej biedy dajs rade i rzuca ciastka ladne, ale Kante tego nie robi, to jest typowy defensywny pomocnik typu Casemiro.

0

Kapitan Tsubasa.

0

Zbyt toporny. Nie nadaje sie do naszej filozofii gry.

1

Chcesz mlotek czy miecz? Bo ja wole miecz.

1

Bylo powiedziec, ze Lech przegral i na ustawke idziesz.

2

Zwlaszcza jak stawiasz na przejscie Le Havre. Xd

32

Xd
On byl najlepszy z Iniesta i Cou po 45 minutach.

1

Mi sie wydaje, ze wyrobi na mundial. Mlody ma kosci z gumy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?