Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taktyk.
0
Postawilbym na lysego i Bednarka, ale co ja tam wiem.
0
Chce wygrywac dublety co sezon, zamiast posiadac sezon posuchy co jakis czas. :D
0
Licze, ze siwy osiagnie cwiercfinal na mundialu, a lysy z Argentyny niech sie nie podlizuje, tylko wygra mundial.
6
#FIFA.
0
Bynajmniej produkuja reprezentantow Polski na mundial 2040.
0
Wtedy mieli (chyba) superpuchar Hiszpanii.
0
Cancelo to nie portugalczyk?
3
Z Celta zrobi to, czego Bartra nie zrobil z Realem 4 lata temu.
3
Chyba nikt nie powinien wypasc gorzej od Pola.
0
Nie mial czasem wrocic albo byc gotowy na 1szy tydzien czerwca?
0
Chcialbym powrotu Marlona, gdy gral, to nigdy nie zawodzil.
3
I strzelal nieuznanego gola na awans po rece widmo Toure.
0
Nie powiedzialbym, ze genialne.
0
Niektorzy seroo mysla, ze przy waskiej kadrze on nie postawi na mlodych. Ja mam tylko zal o to, ze czesto powolywal Aleñe na marne, bo go nie wluszczal z lawki, a tak to czekam na nowy sezon.
0
Czyli jednak zostajesz w Atletico? Lipa. :(
1
Po przyjsciu Paco, to Samper byl kluczowa postacia. Przyklad z Valencia 1szy mecz - remis 1-1, 2gi brak poprzez kontuzje i wraca do Barcelony przegrali 4-1.
3
Ja tam wole Oriola. Nawet Samper, ktorego rozwoj stanal w miejscu bylby lepszym wyborem. Poza tym czuje, ze Samper odpalilby jak by wrocil.
4
Z Rodrim tez nie wiadomo jak dostosowalby sie do filozofii klubu. Oriolowi bedzie latwiej, tylko porozumienie z innymi zlapac i mamy nastepce Sergio.
3
Ps. Pod koniec zmienili to na 6-3-0.
18
A w druzynie B mamy Oriola.
0
Se Queda! Dobrze to slyszec.
6
0
Chyba Fabregas/Sanchez, ale nie jestem pewien.
0
Idealnie w tym samym momencie wrzuciliamy komentarz. Jak sie z tym czujesz? :D
0
Cb - Ciebie. Wgl - w ogóle. Bd - będziesz.
0
Ile ma Balon dorów? 1. Ty masz 0. :D
0
Ambitny, ale pytanie kto bedzie wyzej? On czy Aleña?
4
Dzień doberek! Miłego dnia wszystkim!
0
Cos dla Szpakowskiego. Xd