0

Taktyk.

0

Postawilbym na lysego i Bednarka, ale co ja tam wiem.

0

Chce wygrywac dublety co sezon, zamiast posiadac sezon posuchy co jakis czas. :D

0

Licze, ze siwy osiagnie cwiercfinal na mundialu, a lysy z Argentyny niech sie nie podlizuje, tylko wygra mundial.

6

#FIFA.

0

Bynajmniej produkuja reprezentantow Polski na mundial 2040.

0

Wtedy mieli (chyba) superpuchar Hiszpanii.

0

Cancelo to nie portugalczyk?

3

Z Celta zrobi to, czego Bartra nie zrobil z Realem 4 lata temu.

3

Chyba nikt nie powinien wypasc gorzej od Pola.

0

Nie mial czasem wrocic albo byc gotowy na 1szy tydzien czerwca?

0

Chcialbym powrotu Marlona, gdy gral, to nigdy nie zawodzil.

3

I strzelal nieuznanego gola na awans po rece widmo Toure.

0

Nie powiedzialbym, ze genialne.

0

Niektorzy seroo mysla, ze przy waskiej kadrze on nie postawi na mlodych. Ja mam tylko zal o to, ze czesto powolywal Aleñe na marne, bo go nie wluszczal z lawki, a tak to czekam na nowy sezon.

0

Czyli jednak zostajesz w Atletico? Lipa. :(

1

Po przyjsciu Paco, to Samper byl kluczowa postacia. Przyklad z Valencia 1szy mecz - remis 1-1, 2gi brak poprzez kontuzje i wraca do Barcelony przegrali 4-1.

3

Ja tam wole Oriola. Nawet Samper, ktorego rozwoj stanal w miejscu bylby lepszym wyborem. Poza tym czuje, ze Samper odpalilby jak by wrocil.

4

Z Rodrim tez nie wiadomo jak dostosowalby sie do filozofii klubu. Oriolowi bedzie latwiej, tylko porozumienie z innymi zlapac i mamy nastepce Sergio.

3

najwiekszy autpbus w historii futbolu. Macie analize tego.
Ps. Pod koniec zmienili to na 6-3-0.

18

A w druzynie B mamy Oriola.

0

Se Queda! Dobrze to slyszec.

6

o.O

0

Chyba Fabregas/Sanchez, ale nie jestem pewien.

0

Idealnie w tym samym momencie wrzuciliamy komentarz. Jak sie z tym czujesz? :D

0

Cb - Ciebie. Wgl - w ogóle. Bd - będziesz.

0

Ile ma Balon dorów? 1. Ty masz 0. :D

0

Ambitny, ale pytanie kto bedzie wyzej? On czy Aleña?

4

Dzień doberek! Miłego dnia wszystkim!

0

Cos dla Szpakowskiego. Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?