Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gdzie, przeciez to Cornella, a nie Barcelona.
10
Dziewczyna Bernardo Silvy jest w Barcelonie, transfer kwestia godzin.
0
Wyjmij go z kosza.
2
Wychowajcie sobie pilkarzy. Biedakow na szkolke nie stac. -.-
0
Marlon jak gral, to trzymal poziom, ale ktos w zarzadzie wymyslil mu wypozyczenie w nagrode.
1
Gdyby zostal Marlon, to teraz odszedlby Verma i przyszedl Lenglet. W Barcy B ogrywa sie Cuenca i mielibysmy obrone na lata.
2
Dlatego powinien zostac Marlon.
0
Messi ciagnie zespol. Nowe? Nie znalem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
0
Marlon powinien zostac.
0
Zawsze sa plusy i minusy.
104
Rok temu i podarowalismy Neymara w formie przeprosin za interesowanie sie Verrattim.
1
Sorka. :/
0
Rumunski Douglas?
16
Cos ostatnio duzy wysyp fanow bialych tu sie zrobil. Troche niektorzy irytuja, a inni kompletnie odlatuja.
2
Nadalby sie do 1szej druzyny na trenera.
0
Tak, ale zachowanie musi zmienic.
7
Xaviego jakby sie dalo, a jak nie to Thiago.
2
Dokladnie, czytanie ze zrozumieniem sie klania.
1
Doloz do tego 3 ligi mistrzow i 7 PK.
3
A wolisz tracic tyle do lidera w lidze i dac odrobic rywalowi wynik na wlasnym stadionie, po prowadzeniu 1-0 w pucharze krajowym? Bo ja chyba jednak nie.
0
Pewnie chu... Hamalainen.
0
Przeciez Salah prawie go polamal, dobrze ze wredy Sergio przetrwal, bo Ronaldo to by ich nie zmotywowal.
0
Moze podkupimy bialym Ramos. On ma podobno charakter Puyola.
0
Nie.
1
A ja sie smieje z jego glupoty, rozumiem typowa walka o pilke, ale jednak pociagnal go i to jest faul na zolta. Sedzia nawet przewinienia nie odgwizdal.
0
Iphone X
0
On to odczuwa na Camp Nou.
1
Jak go zabierze to odpadna w cwiercfinale.