5

Gdzie, przeciez to Cornella, a nie Barcelona.

10

Dziewczyna Bernardo Silvy jest w Barcelonie, transfer kwestia godzin.

0

Wyjmij go z kosza.

2

Wychowajcie sobie pilkarzy. Biedakow na szkolke nie stac. -.-

0

Marlon jak gral, to trzymal poziom, ale ktos w zarzadzie wymyslil mu wypozyczenie w nagrode.

1

Gdyby zostal Marlon, to teraz odszedlby Verma i przyszedl Lenglet. W Barcy B ogrywa sie Cuenca i mielibysmy obrone na lata.

2

Dlatego powinien zostac Marlon.

0

Messi ciagnie zespol. Nowe? Nie znalem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

0

Marlon powinien zostac.

0

Zawsze sa plusy i minusy.

104

Rok temu i podarowalismy Neymara w formie przeprosin za interesowanie sie Verrattim.

1

Sorka. :/

0

Rumunski Douglas?

16

Cos ostatnio duzy wysyp fanow bialych tu sie zrobil. Troche niektorzy irytuja, a inni kompletnie odlatuja.

2

Nadalby sie do 1szej druzyny na trenera.

0

Tak, ale zachowanie musi zmienic.

7

Xaviego jakby sie dalo, a jak nie to Thiago.

2

Dokladnie, czytanie ze zrozumieniem sie klania.

1

Doloz do tego 3 ligi mistrzow i 7 PK.

3

A wolisz tracic tyle do lidera w lidze i dac odrobic rywalowi wynik na wlasnym stadionie, po prowadzeniu 1-0 w pucharze krajowym? Bo ja chyba jednak nie.

0

Pewnie chu... Hamalainen.

0

Przeciez Salah prawie go polamal, dobrze ze wredy Sergio przetrwal, bo Ronaldo to by ich nie zmotywowal.

0

Moze podkupimy bialym Ramos. On ma podobno charakter Puyola.

0

Nie.

1

A ja sie smieje z jego glupoty, rozumiem typowa walka o pilke, ale jednak pociagnal go i to jest faul na zolta. Sedzia nawet przewinienia nie odgwizdal.

0

Iphone X

0

On to odczuwa na Camp Nou.

1

Jak go zabierze to odpadna w cwiercfinale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?