Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie obserwowalem co sie z nim dzialo od jego odejscia. :p
7
Valdes ma znowu wlosy. :o
1
200kg bialej kaszy.
0
Xd. Niezle.
0
Gdzie i ile za taki hotel?
0
No nie wiem, ja bym wolal Guardiole, ktory siedzi do 3 sezonow, max 4.
0
Sam to nawet wrzucalem. =D
0
3 lata minely wczoraj. Nie oszukuj mnie.
0
Mestre, a nie Bartomeu.
0
Hiszpanskie media juz doszukuja sie czegos, byleby to byl dobry trener, albo jeden z najlepszych. Xd
0
Zawsze mozna pojsc na wymiane Ivan za Thiago.
0
Najwidoczniej czuje sie dobrze w Machesterze i pewnie odejdzie za 2 sezony, ale i tak pytanie co dalej po Machesterze?
0
To zamieni skrzydlowych na wahadlowych pomocnikow. Xd
0
Pep byl u nas 4 lata i wzia rok lrzerwy, a potem co 3 lata zaczal zmieniac klub Bayern na City i pytanie kiedy opusci to City?
0
Alonso/Arbeloa.
0
Xabi Alonso/Alvaro Arbeloa.
0
Jak trenerem Realu na przyszly sezon zostanie Xabi Alonso. Xd
3
Naet jak biadoli glupoty, to i tak szacunek za to, ze mowi to co mysle jak Pique, a nie zaklamuje samego siebie mowiac to, czego nie chce, ale musi bo media zaczna pisac, Xavi np. powiedzial, ze CR7 byl lepszy od Leo w zeszlym sezonie.
0
Ktory tier? 4? 5?
0
Ale MATS'a zajechal.
0
Lepiej? Xd
0
Ups. Xd
0
4-3-3:
MATS
Walker-Pique-Umtiti-Marcelo
Krychowiak
Modric-Kevin
Salah-Messi-Mane.
0
Xd.
0
4-4-3? :V
0
3:4:3* ;)
1
Ja za dzieciaka naklejki do albumu EURO 2008, WC 2010 i EURO 2012 i pomiedzy tymi turniejami przewijala sie seria bakuganow. Podobnie tez zbieralem kapsle itp.
0
Czemu Arsenal 4ty? Ze wzgledu na Emery'ego?
1
Jak nie? Stracil pol sezonu, ale staty ma dobre. Ogolnie to dobrze gral przez ten czas, jak na pol sezonu kontuzje leczyl.
1
Niby Niemiec, ale jednak wciaz Niemiec.