0

Nie obserwowalem co sie z nim dzialo od jego odejscia. :p

7

Valdes ma znowu wlosy. :o

1

200kg bialej kaszy.

0

Xd. Niezle.

0

Gdzie i ile za taki hotel?

0

No nie wiem, ja bym wolal Guardiole, ktory siedzi do 3 sezonow, max 4.

0

Sam to nawet wrzucalem. =D

0

3 lata minely wczoraj. Nie oszukuj mnie.

0

Mestre, a nie Bartomeu.

0

Hiszpanskie media juz doszukuja sie czegos, byleby to byl dobry trener, albo jeden z najlepszych. Xd

0

Zawsze mozna pojsc na wymiane Ivan za Thiago.

0

Najwidoczniej czuje sie dobrze w Machesterze i pewnie odejdzie za 2 sezony, ale i tak pytanie co dalej po Machesterze?

0

To zamieni skrzydlowych na wahadlowych pomocnikow. Xd

0

Pep byl u nas 4 lata i wzia rok lrzerwy, a potem co 3 lata zaczal zmieniac klub Bayern na City i pytanie kiedy opusci to City?

0

Alonso/Arbeloa.

0

Xabi Alonso/Alvaro Arbeloa.

0

Jak trenerem Realu na przyszly sezon zostanie Xabi Alonso. Xd

3

Naet jak biadoli glupoty, to i tak szacunek za to, ze mowi to co mysle jak Pique, a nie zaklamuje samego siebie mowiac to, czego nie chce, ale musi bo media zaczna pisac, Xavi np. powiedzial, ze CR7 byl lepszy od Leo w zeszlym sezonie.

0

Ktory tier? 4? 5?

0

Ale MATS'a zajechal.

0

Lepiej? Xd

0

Ups. Xd

0

4-3-3:

MATS
Walker-Pique-Umtiti-Marcelo
Krychowiak
Modric-Kevin
Salah-Messi-Mane.

0

Xd.

0

4-4-3? :V

0

3:4:3* ;)

1

Ja za dzieciaka naklejki do albumu EURO 2008, WC 2010 i EURO 2012 i pomiedzy tymi turniejami przewijala sie seria bakuganow. Podobnie tez zbieralem kapsle itp.

0

Czemu Arsenal 4ty? Ze wzgledu na Emery'ego?

1

Jak nie? Stracil pol sezonu, ale staty ma dobre. Ogolnie to dobrze gral przez ten czas, jak na pol sezonu kontuzje leczyl.

1

Niby Niemiec, ale jednak wciaz Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?