0

Liverpool vs Borussia sie przypomina.

0

Zalatal Ronaldo . Xd

0

Ja.

2

Jeszcze wtedy Liverpool byl sredniakiem, ale teraz od odejscia Cou graja lepiej.

4

Koniec meczu 4-3 dla Live, po pokerze Mo Salaha.

0

Neymar byl osamotniony, nie mial z kim grac, moze tylko Alves, Rabiot i Verratti.

0

ten ziomek dobrze gada, Simeone jest tutaj najlepszym wyborem, ale spotkacie sie tez z odpowiedzia, dlaczego Icardi niee jedzie.

0

Mozliwe, ale sek w tym, ze ja ostatnio smarkam dosc rzadko.

0

No wlasnie nie. Xd

0

Wszystko. :)

0

Mam problem. Czy u kogos kiedykolwiek pojawil sie strup w nosie? A jak tak to, dlaczego on sie pojawil, co bylo problemem.

0

Real zrobil w zeszlym roku. xd

1

Dzisiaj dzien sadu.

21

Bez sensu. :)

1

Ta 1sza git, reszta nie.

1

Mina. Xd

1

A co pisali?

0

Jedyny normalny ich kibic to socjopata, no chyba ze to jego 2gie konto. :D

1

Bo to on najlepiej do nas pasuje.

15

Pic na wode fotomontaz.

0

Nie chcesz wiedziec.

1

Wiem, tylko ze wiekszosc umniejszala za 1sze 2 miesiace sezonu Pique, co nie bylo mile i wszyscy stawiali caly sezon Sama wyzej od niego, a widac ze to Pique jest lepszy w tym sezonie.

0

Oba zespoly sa dobre ofensywnie i dziurawe w obronie i dlatego uwazam, ze beda karne i taki wysoki wynik.

0

Wiem, ale kazdy stawia Sama wyzej od prezydenta, ktory, no nie oszukujmy sie byl, jest i bedzie lepszy, a Sam conajwyzej Bedzie nieco gorszy od niego.

0

Tez stawiasz e-3? :D

0

Widze podobne mysli mamy na temat meczu.

2

3-3, 5-3 po karnych Liverpool.

1

Przez caly sezon spotkalem sie z komemtarzami jaki to Umtiti dobry, itp. Itd. Dla mnie on jest jednym z najlepszych, ale nie najlepszym obronca. Najlepszym jest dla mnie Pique, Sam ma od kogo sie uczyc. Ci ktorzy uwazaja inaczej j mowia, ze Sam potrafi utrzymac forme przez dluzszy okres czasu, sa w bledzie. Pique jest w formie od listopada. Sam od powrotu zagral dobre poltorej miesiaca i pozniej co? No wlasnie, nie potrafil utrzymac formy. Pique w najwyzszej formie jest o wiele lepszy od Sama, w podstawowej formie, to gra mniej wiecej jak Sam. Nie chce umniejszac Francuzowi, bo zaliczyl solidny, jak nie dobry sezon, ale to Pique byl jednak lepszy i kazdy kto powie inaczej, bedzie klamal sobie prosto w twarz.

0

Dla mnie najlepsza, to ta 1sza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?