Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liverpool vs Borussia sie przypomina.
0
Zalatal Ronaldo . Xd
0
Ja.
2
Jeszcze wtedy Liverpool byl sredniakiem, ale teraz od odejscia Cou graja lepiej.
4
Koniec meczu 4-3 dla Live, po pokerze Mo Salaha.
0
Neymar byl osamotniony, nie mial z kim grac, moze tylko Alves, Rabiot i Verratti.
0
0
Mozliwe, ale sek w tym, ze ja ostatnio smarkam dosc rzadko.
0
No wlasnie nie. Xd
0
Wszystko. :)
0
Mam problem. Czy u kogos kiedykolwiek pojawil sie strup w nosie? A jak tak to, dlaczego on sie pojawil, co bylo problemem.
0
Real zrobil w zeszlym roku. xd
1
Dzisiaj dzien sadu.
21
Bez sensu. :)
0
https://www.instagram.com/p/BjO5FRwHfB-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1rtn458ky365a uderzyl z brzozy. Xd
1
Ta 1sza git, reszta nie.
1
1
A co pisali?
0
Jedyny normalny ich kibic to socjopata, no chyba ze to jego 2gie konto. :D
1
Bo to on najlepiej do nas pasuje.
15
Pic na wode fotomontaz.
0
Nie chcesz wiedziec.
1
Wiem, tylko ze wiekszosc umniejszala za 1sze 2 miesiace sezonu Pique, co nie bylo mile i wszyscy stawiali caly sezon Sama wyzej od niego, a widac ze to Pique jest lepszy w tym sezonie.
0
Oba zespoly sa dobre ofensywnie i dziurawe w obronie i dlatego uwazam, ze beda karne i taki wysoki wynik.
0
Wiem, ale kazdy stawia Sama wyzej od prezydenta, ktory, no nie oszukujmy sie byl, jest i bedzie lepszy, a Sam conajwyzej Bedzie nieco gorszy od niego.
0
Tez stawiasz e-3? :D
0
Widze podobne mysli mamy na temat meczu.
2
3-3, 5-3 po karnych Liverpool.
1
Przez caly sezon spotkalem sie z komemtarzami jaki to Umtiti dobry, itp. Itd. Dla mnie on jest jednym z najlepszych, ale nie najlepszym obronca. Najlepszym jest dla mnie Pique, Sam ma od kogo sie uczyc. Ci ktorzy uwazaja inaczej j mowia, ze Sam potrafi utrzymac forme przez dluzszy okres czasu, sa w bledzie. Pique jest w formie od listopada. Sam od powrotu zagral dobre poltorej miesiaca i pozniej co? No wlasnie, nie potrafil utrzymac formy. Pique w najwyzszej formie jest o wiele lepszy od Sama, w podstawowej formie, to gra mniej wiecej jak Sam. Nie chce umniejszac Francuzowi, bo zaliczyl solidny, jak nie dobry sezon, ale to Pique byl jednak lepszy i kazdy kto powie inaczej, bedzie klamal sobie prosto w twarz.
0
Dla mnie najlepsza, to ta 1sza.