0

Chcialbym, zeby zostal.

13

Modric.

1

Mi tylko szkoda rewanzu z Roma, a tak to sezon dobry. Bedzie fajnie jak Real nie wygra LM i Polska/Argentyna wygra WC.

3

3 guys, 1 stadium.

22

Najlepszy tercet w historii Barcy i futbolu.

0

Na odwrot. Wole, zeby to wychowanek dzierzyl ten numer.

0

Na ten moment rekord nie do pobicia.

0

Gdybasz.

1

Neymar moglby byc lepszy gdyby nie kontuzja, ale co ja mowie porownujac te ligue 1 z La Liga.

0

Klasa. Piekno.

1

5-1 od Portugalii? :D

0

No to amen.

1

Nie przejdzie do Realu. Gdyby mial taki zamiar, to zrobilby to juz dawno w 2006 roku i bylby ich wychowankiem.

0

To juz nawet w formie zartu nie mozna Ci odpisac? Hmm

1

Lepiej? Zawsze musisz sie wtracic do dyskusji transferowych i poprawic kogos. Xd

0

Xd.

3

No wlasnie nie bardzo. Zawsze byl w dobrtm miejscu i o dobrej porze na strzelenia gola do pustaka. Chwala mu za gola z Getafe na poczatku, a tak to wlasnie Dembele byl lepszy.

0

Odpalal w drugim sezonie Lucho, to ten zgodzil sie go w nagrode wypozyczyc do Valencii, gdzie nie gral tyle co w Alaves, w ktorym pokazuje sie doskonale.

0

Dlatego ja go nie biore pod uwage i chcialbym Martiala.

0

To ja jednak wole te dwojke. Wychowanek i zarazem zastepca Xaviego - Thiago. I fenomenalny zmiennik Martial.

0

Martial - lawki na lawke, ale dla tytulow.

0

Nie jest to wina zarzadu to po pierwsze, a drugie, to on odchodzil za kadencji Rosella.

3

Nie ma szans. Valverde prowadzi inna polityke wypuszczania mlodych. On woli patrzec przez rok jak trenuje i potem dac szanse. Dokladniej z mlodymi zobaczymy za rok, ale jak dalej tak bedzie to bedzie zaczynal u nas w wieku 18/19 lat.

1

Nie ma Bartry i Roberto. Xd

1

Komentarz usunięty

0

Dolaczam sie, ale mozna prosic o link do sytuacji?

0

4-3-3, to Busi, Saul i Iniesta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecial powietrze Michal. xd

1

Ladnie tam zaczeli. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?