Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chcialbym, zeby zostal.
13
Modric.
1
Mi tylko szkoda rewanzu z Roma, a tak to sezon dobry. Bedzie fajnie jak Real nie wygra LM i Polska/Argentyna wygra WC.
3
3 guys, 1 stadium.
22
Najlepszy tercet w historii Barcy i futbolu.
0
Na odwrot. Wole, zeby to wychowanek dzierzyl ten numer.
0
Na ten moment rekord nie do pobicia.
0
Gdybasz.
1
Neymar moglby byc lepszy gdyby nie kontuzja, ale co ja mowie porownujac te ligue 1 z La Liga.
0
Klasa. Piekno.
1
5-1 od Portugalii? :D
0
No to amen.
1
Nie przejdzie do Realu. Gdyby mial taki zamiar, to zrobilby to juz dawno w 2006 roku i bylby ich wychowankiem.
0
To juz nawet w formie zartu nie mozna Ci odpisac? Hmm
1
Lepiej? Zawsze musisz sie wtracic do dyskusji transferowych i poprawic kogos. Xd
0
Xd.
3
No wlasnie nie bardzo. Zawsze byl w dobrtm miejscu i o dobrej porze na strzelenia gola do pustaka. Chwala mu za gola z Getafe na poczatku, a tak to wlasnie Dembele byl lepszy.
0
Odpalal w drugim sezonie Lucho, to ten zgodzil sie go w nagrode wypozyczyc do Valencii, gdzie nie gral tyle co w Alaves, w ktorym pokazuje sie doskonale.
0
Dlatego ja go nie biore pod uwage i chcialbym Martiala.
0
To ja jednak wole te dwojke. Wychowanek i zarazem zastepca Xaviego - Thiago. I fenomenalny zmiennik Martial.
0
Martial - lawki na lawke, ale dla tytulow.
0
Nie jest to wina zarzadu to po pierwsze, a drugie, to on odchodzil za kadencji Rosella.
3
Nie ma szans. Valverde prowadzi inna polityke wypuszczania mlodych. On woli patrzec przez rok jak trenuje i potem dac szanse. Dokladniej z mlodymi zobaczymy za rok, ale jak dalej tak bedzie to bedzie zaczynal u nas w wieku 18/19 lat.
1
Nie ma Bartry i Roberto. Xd
1
Komentarz usunięty
0
Dolaczam sie, ale mozna prosic o link do sytuacji?
0
4-3-3, to Busi, Saul i Iniesta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecial powietrze Michal. xd
1
Ladnie tam zaczeli. :D