1

Jak dlugo trwa rehabilitacja?

0

Zolta za faul I druga za pyskowanie.

4

A Gomes? Zastapi Inieste?

1

Ja bym dal gola Iniescie I Prieto na pozegnanie.

0

Wiadomo co z Ousmanem?

2

Dzieciaczki patrzcie I placzcie, Coutinho opuszcza boisko. heheheh

0

2 tyg bez gry bedzie, jak nic groznego.

0

Mowisz, ze bedzie Mascherano style? :D

4

xd?

0

Najlepsi na koncu!

1

Chyba Mina - in funny moments.

1

Przepraszam, czy uderzyl pilkarza Realu w reke, badz wyzywal arbirtra lub klaskal do niego? Jak nie, to zadnej kary nie ma.

0

Kosci z gumy. Messi ma, Neymar tez, tego typu pilkarze sa posiadaczami kosc "z gumy". Dembele predzej dozna jakiegos naciagniecia lub zerwania niz polamania.

0

Link do meczu? szybko pls

0

To juz Bellerrin lepszy. Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czytaj ze zrozumieniem. Mieli szczescie, ktoremu trzeba pomoc i tyle. Mbappe mieli, ktory byl w formie i wykorzystywal duzo okazji, ktorych mial, ale teraz nawet jakby gral tam dalej, to Neymar robilby wiatr sobie z tego Monaco.

0

Bo oni moga sobie na to pozwolic. W Barcy ciezko o to, ale fajnie od czasu do czasu zobaczyc grajacego mlodzika.

0

Ja mowie, ze dla Neymara to amatorzy.

0

Monaco juz nie jest na najwyzszym poziomie, to zwykly sredniak, ktory mial duzo szczescia i awansowali do polfinalu i wygrali ligue 1. Taka prawda. Oni moga stawiac na mlodych, bo nie maja szans z takim PSG gdzie gra Neymar, ktory robi wiatr z tych amatorow.

0

Nie jestem pewien, czy sie nadajesz na redaktora, moze zajmij sie graniem dla Atletico, a potem dla nas.

1

"Jesli Messi na tych mistrzostwach bedzie tak samo zmotywowany"***

0

Jesli Messi na Mistrzostwach tak samo zmotywowany jak w meczu z Chelsea, to nikt nie zatrzyma Argentyny, nawet NAJLEPIEJ POUKLADANA TAKTYCZNIE DRUZYNA, na takiego Leo nie ma NIKT SZANS, on jako dzieciak zabieral pilke z wlasnej polowy i dryblowal przez cale boisko, zeby zdobyc gola, ten maly (wielki) czlowiek potrafi odwrocic zwykly mecz o 180 stopni. Jak wyjdzie na kazdy mecz niesamowicie zmotywowany juz w grupie, to Argentyna wygra Mundial, nawet z taka pomoca i obrona (choc ta formacja jest solidna). Wszyscy pamietamy mecz z Chelsea prawda? Ostatnio mecz z Realem, rok temu z Realem rowniez. W tych meczach Messi odbieral czesto pilke na wlasnej polowie, pressowal przeciwnikow, to byl taki Messi, jakiego kochamy, wielbimy i podziwiamy. Tutaj nie ma okreslen na niego, temu czlekowi z Rosario nic nie stanie na drodze, wystarczy, ze obrona zrobi swoje, ja osobiscie nigdy nie widzialem innego pilkarza, ktory potrafi odmienic mecz w pojedynke, do tego zdolny jest wlasnie ten Argentynczyk. Mozecie miec wlasne zdanie, ale dla mnie Argentyna wygra te mistrzostwa, wierze w Polakow, ale max cwiercfinal im wroze, nie dalej. Dziekuje za przeczytanie tego, jak chcecie podzelcie sie swoim zdaniem, jak nie to olejcie.

0

Musi zagrac ostatni mecz z Andresem. Nie ma mowy. Xd

0

Ja Gomesa, bo Vidal malo gral ostatnio.

0

Verma kontuzjowany.

0

Vidal, Gomes czy Mina. Ktory leci na trybuny?

19

Ty miej szacunek. Wagner mial doskonaly sezon. Powinien go powolac, zasluzyl na to.

0

Espanyol nie jest ogorem, tylko rywalem I to ciezkim, bo w derby zawsze sa nieprzewidywalne.

0

Pique x2? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?