Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dlugo trwa rehabilitacja?
0
Zolta za faul I druga za pyskowanie.
4
A Gomes? Zastapi Inieste?
1
Ja bym dal gola Iniescie I Prieto na pozegnanie.
0
Wiadomo co z Ousmanem?
2
Dzieciaczki patrzcie I placzcie, Coutinho opuszcza boisko. heheheh
0
2 tyg bez gry bedzie, jak nic groznego.
0
Mowisz, ze bedzie Mascherano style? :D
4
xd?
0
Najlepsi na koncu!
1
Chyba Mina - in funny moments.
1
Przepraszam, czy uderzyl pilkarza Realu w reke, badz wyzywal arbirtra lub klaskal do niego? Jak nie, to zadnej kary nie ma.
0
Kosci z gumy. Messi ma, Neymar tez, tego typu pilkarze sa posiadaczami kosc "z gumy". Dembele predzej dozna jakiegos naciagniecia lub zerwania niz polamania.
0
Link do meczu? szybko pls
0
To juz Bellerrin lepszy. Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czytaj ze zrozumieniem. Mieli szczescie, ktoremu trzeba pomoc i tyle. Mbappe mieli, ktory byl w formie i wykorzystywal duzo okazji, ktorych mial, ale teraz nawet jakby gral tam dalej, to Neymar robilby wiatr sobie z tego Monaco.
0
Bo oni moga sobie na to pozwolic. W Barcy ciezko o to, ale fajnie od czasu do czasu zobaczyc grajacego mlodzika.
0
Ja mowie, ze dla Neymara to amatorzy.
0
Monaco juz nie jest na najwyzszym poziomie, to zwykly sredniak, ktory mial duzo szczescia i awansowali do polfinalu i wygrali ligue 1. Taka prawda. Oni moga stawiac na mlodych, bo nie maja szans z takim PSG gdzie gra Neymar, ktory robi wiatr z tych amatorow.
0
Nie jestem pewien, czy sie nadajesz na redaktora, moze zajmij sie graniem dla Atletico, a potem dla nas.
1
"Jesli Messi na tych mistrzostwach bedzie tak samo zmotywowany"***
0
Jesli Messi na Mistrzostwach tak samo zmotywowany jak w meczu z Chelsea, to nikt nie zatrzyma Argentyny, nawet NAJLEPIEJ POUKLADANA TAKTYCZNIE DRUZYNA, na takiego Leo nie ma NIKT SZANS, on jako dzieciak zabieral pilke z wlasnej polowy i dryblowal przez cale boisko, zeby zdobyc gola, ten maly (wielki) czlowiek potrafi odwrocic zwykly mecz o 180 stopni. Jak wyjdzie na kazdy mecz niesamowicie zmotywowany juz w grupie, to Argentyna wygra Mundial, nawet z taka pomoca i obrona (choc ta formacja jest solidna). Wszyscy pamietamy mecz z Chelsea prawda? Ostatnio mecz z Realem, rok temu z Realem rowniez. W tych meczach Messi odbieral czesto pilke na wlasnej polowie, pressowal przeciwnikow, to byl taki Messi, jakiego kochamy, wielbimy i podziwiamy. Tutaj nie ma okreslen na niego, temu czlekowi z Rosario nic nie stanie na drodze, wystarczy, ze obrona zrobi swoje, ja osobiscie nigdy nie widzialem innego pilkarza, ktory potrafi odmienic mecz w pojedynke, do tego zdolny jest wlasnie ten Argentynczyk. Mozecie miec wlasne zdanie, ale dla mnie Argentyna wygra te mistrzostwa, wierze w Polakow, ale max cwiercfinal im wroze, nie dalej. Dziekuje za przeczytanie tego, jak chcecie podzelcie sie swoim zdaniem, jak nie to olejcie.
0
Musi zagrac ostatni mecz z Andresem. Nie ma mowy. Xd
0
Ja Gomesa, bo Vidal malo gral ostatnio.
0
Verma kontuzjowany.
0
Vidal, Gomes czy Mina. Ktory leci na trybuny?
19
Ty miej szacunek. Wagner mial doskonaly sezon. Powinien go powolac, zasluzyl na to.
0
Espanyol nie jest ogorem, tylko rywalem I to ciezkim, bo w derby zawsze sa nieprzewidywalne.
0
Pique x2? Xd