2

Czyli tryplet.

2

Mina. Hahahahaha

0

Xd.

10

To nie bedzie wina zarzadu, tylko ich decyzja. Troche szkoda.

0

I wszystko jasne.

0

A zawodnik chce odejsc?

0

A gdzie Milner? Wydaje mi sie, ze zasluzyl na powolanie za to co gra z Liverpoolem. Chyba ze zalonczyl kariere w repce to co innego.

0

To za Xaviego ostatnia szansa. Xd

0

Wiem. A ja sobie za zartowalem.

0

Messi zmieni pozycje.

0

Idzie cos zrozumiec z tego. Xd

0

Pobieralem nauki od mistrza Yody.

0

Feliz Cumpleaños Ousmane Dembele!

1

Nie znosz sie. Na papirusie inaczej jest napisone.

34

Pozdro z fotela.

1

Decyzje zarzadu > marzenia La Rambli.

0

Glik?

7

Gorzej by bylo jakby Casemiro podnosil.

4

O ile dobrze pamietam to za kazdy post wrzucony z nagraniem jak jesz zdrowa zywnosc i #EatLikeAPro Beko przesyla €1 do Unicefu.

1

Iniesta dolaczyl do zabawy!

https://www.instagram.com/p/BixQikuA30d/

0

Lenglet wystarczy. Odriozola przereklamowany.

5

0

Jest nizej.

0

Ew. Wygrana danej druzyny po dogrywce lub karnych.

1

https://www.instagram.com/p/Biw31YJAimS/ Odpoczywa i czeka na mundial po ciezkim sezonie. (Zrozumcie go)

24

Zycze przegranej. :V

0

Mial tylko Pique na lawce, ktory zmienil Verme, wiec jak mogl zmienic Mine? Kim? Paco i puszczajac Busiego na obrone?

0

Ale jest chyba od lutego i wciaz nie gra. Alena powinien dostac do 200 minut chociaz w lidze. Tutaj wina Valverde, bo mogl na nich stawiac, ale szeroka i co ja tam wiem.

0

Arnaiz kontuzjowany. :P

0

Jak przegrywac to w stylu. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?