Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli tryplet.
2
Mina. Hahahahaha
0
Xd.
10
To nie bedzie wina zarzadu, tylko ich decyzja. Troche szkoda.
0
I wszystko jasne.
0
A zawodnik chce odejsc?
0
A gdzie Milner? Wydaje mi sie, ze zasluzyl na powolanie za to co gra z Liverpoolem. Chyba ze zalonczyl kariere w repce to co innego.
0
To za Xaviego ostatnia szansa. Xd
0
Wiem. A ja sobie za zartowalem.
0
Messi zmieni pozycje.
0
Idzie cos zrozumiec z tego. Xd
0
Pobieralem nauki od mistrza Yody.
0
Feliz Cumpleaños Ousmane Dembele!
1
Nie znosz sie. Na papirusie inaczej jest napisone.
34
Pozdro z fotela.
1
Decyzje zarzadu > marzenia La Rambli.
0
Glik?
7
Gorzej by bylo jakby Casemiro podnosil.
4
O ile dobrze pamietam to za kazdy post wrzucony z nagraniem jak jesz zdrowa zywnosc i #EatLikeAPro Beko przesyla €1 do Unicefu.
1
Iniesta dolaczyl do zabawy!
https://www.instagram.com/p/BixQikuA30d/
0
Lenglet wystarczy. Odriozola przereklamowany.
5
Te spojrzenie. Xd
https://www.instagram.com/p/BiulxzMhRJO/
0
Jest nizej.
0
Ew. Wygrana danej druzyny po dogrywce lub karnych.
1
https://www.instagram.com/p/Biw31YJAimS/ Odpoczywa i czeka na mundial po ciezkim sezonie. (Zrozumcie go)
24
Zycze przegranej. :V
0
Mial tylko Pique na lawce, ktory zmienil Verme, wiec jak mogl zmienic Mine? Kim? Paco i puszczajac Busiego na obrone?
0
Ale jest chyba od lutego i wciaz nie gra. Alena powinien dostac do 200 minut chociaz w lidze. Tutaj wina Valverde, bo mogl na nich stawiac, ale szeroka i co ja tam wiem.
0
Arnaiz kontuzjowany. :P
0
Jak przegrywac to w stylu. :D