0

Pomoc za 4 lata - Oriol, Arthur i Alena. De Jong wzmocni obrone.

3

Chyba follow na twitterze-kopiuj-wklej na fcbarca.com/la-rambla

0

;D

2

Nom. Moze i 3 razy, ale wyscig to ty wygrales. Xd

3

Do 3 razy sztuka.

0

Nom 3 stoi, a 2 z 3 nie pressuje. Chyba wiadomo o kim mowa i mam tez na mysli powroty do obrony.

0

Prawko zdaje.

3

To niech nie chuchaja, bo taki Pep bralby go na lawke i dawal pol godziny co jakis czas. Ja bym nawet Puiga powolal, byle pokazac, ze La Masia nie umarla.

0

Zagral juz tak 3 razy i nic sie nie stalo, zwlaszcza grajac na drwali w derbach nie doznal urazu.

0

Jest nizej. Nie ma za co.

3

Mecz gra w sobote, a z Villarealem gramy jutro.

7

Nie ma Alenii. -.-

0

Czyli cos starego. Twoj 1szy komentarz na stronie?

0

Upadek Hitlera? Dawna Rosja?

0

Dzisiejsza Rosja? Putin? Plan ataku na Hiroszime? Atomowka w rekach Stalina?

0

O czyms co wydarzylo sie 8ego maja.

0

Mi sie wydaje, ze Barca B spadnie. Maja za duzo pecha i uwazam, ze dwoch pilkarzy powinno zagrac w 2 meczach ligowych: Alena i Cucu.

0

Xd.

6

Jakby wcale tego nie zrobil przeciwkl PSG.

0

Sam jestem w szoku.

0

Najlepsza obrona jest atak.

1

Tez mam takiego bana za prowokacje, ale napisalem tylko, ze Atletico lepsze i bum.

0

Strasznie go brakuje.

0

Czek . Zaraz znajde.

0

Poprawione.

0

Inp mowilo, ze on lub Denis w po presezonie zostanie graczem 1ego skladu., a wszystko sie rozstrzygnie w trakcie presezonu.

0

Wlasnie ta sama mysl mnie naszla, tylko nie wiedzialem kiedy Barca B gra.

1

Jak Valverda wystawi to Ci powiem jaki widze. :P

7

Ma ktos skrot z komentarzem Hudsona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?