Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomoc za 4 lata - Oriol, Arthur i Alena. De Jong wzmocni obrone.
3
Chyba follow na twitterze-kopiuj-wklej na fcbarca.com/la-rambla
0
;D
2
Nom. Moze i 3 razy, ale wyscig to ty wygrales. Xd
3
Do 3 razy sztuka.
0
Nom 3 stoi, a 2 z 3 nie pressuje. Chyba wiadomo o kim mowa i mam tez na mysli powroty do obrony.
0
Prawko zdaje.
3
To niech nie chuchaja, bo taki Pep bralby go na lawke i dawal pol godziny co jakis czas. Ja bym nawet Puiga powolal, byle pokazac, ze La Masia nie umarla.
0
Zagral juz tak 3 razy i nic sie nie stalo, zwlaszcza grajac na drwali w derbach nie doznal urazu.
0
Jest nizej. Nie ma za co.
3
Mecz gra w sobote, a z Villarealem gramy jutro.
7
Nie ma Alenii. -.-
0
Czyli cos starego. Twoj 1szy komentarz na stronie?
0
Upadek Hitlera? Dawna Rosja?
0
Dzisiejsza Rosja? Putin? Plan ataku na Hiroszime? Atomowka w rekach Stalina?
0
O czyms co wydarzylo sie 8ego maja.
0
Mi sie wydaje, ze Barca B spadnie. Maja za duzo pecha i uwazam, ze dwoch pilkarzy powinno zagrac w 2 meczach ligowych: Alena i Cucu.
0
Xd.
6
Jakby wcale tego nie zrobil przeciwkl PSG.
0
Sam jestem w szoku.
0
Najlepsza obrona jest atak.
1
Tez mam takiego bana za prowokacje, ale napisalem tylko, ze Atletico lepsze i bum.
0
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6264018.html#comment-6264019
Prosze.
0
Czek . Zaraz znajde.
0
Poprawione.
0
Inp mowilo, ze on lub Denis w po presezonie zostanie graczem 1ego skladu., a wszystko sie rozstrzygnie w trakcie presezonu.
0
Wlasnie ta sama mysl mnie naszla, tylko nie wiedzialem kiedy Barca B gra.
1
Jak Valverda wystawi to Ci powiem jaki widze. :P
7
Ma ktos skrot z komentarzem Hudsona?