0

2012/2013. Xd

0

Lubie Cholo, ale wieksza pasja darze Arsenal. Wiec dawac.

0

Kto to komentuje? Xd

34

Potrzymaj mi cole.

0

Poprawione. Nizej wyjasnilem.

0

Na teledonie zjada mi czasem slowa, edytowalem.

0

Ok. Dzieki za info.

1

Patologia jakas. Dziad zrobil 5tke dzieci i mu chyba 4 zabrali. Nie wiem nie ogladam od poczatku.

0

Wspominalem o tym ostatnio. Masz moze pojecie jak sobie radzi w fortnite? :D

1

"Mam te moc" w sprawie dla reportera. :D

0

Spaliny masz na mysli?

0

#Perezdimission.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ide po Griezzmana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sam podobno powiedzial to w szatni, ze nie jest w formie, ale ostatnio mowil, ze gdy gra duzo to jest w formie.

0

Musi zaczac chodzic na silownie, Xavi mowil o tym.

0

Leo odpoczywa gdy gra. Wtedy utrzymuje sie jego forma.

0

Tez mam ten problem i licze na wsparcie od Rambli.

0

Ale przeciez on po... do najbliz...

0

5tka bronimy, 5tka stoimy? :D

0

W moim komentarzu jest moja opinia, wiec mozecie sie zgadzac, lub tez nie.

0

Mam pytanie czy z Chelsea w 2012 powinien zostac odgwizdany karny w ostatnich minutach przy wybiciu w strone El Nino, czy jednak nie?

0

I twoj nick idealnie pasuje w fej chwili. Xd

1

Nie.

0

No tak. Xd

2

.

0

Mowisz o Rewolucji w futbolu 123?! :D

9

2017 w obie strony sie mylil, tylko ze Real lepiej to wykorzystal. Z PSG faul na Kroosie kiedy ten byl na spalonym, spalony Mbappe i reka Ramosa. Juve to ten karny i czerwo Dybali w 1szym oraz brak zadnej kartki dla Ronaldo za nurkowanie, a takze polfinal brak Karnych dla Bayernu i kartek dla pilkarzy Realu.

Live-Roma nie ogladalem, to nie powiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?