0

Takim stylem trzeba umiec grac np. Atletico, ale Barca tak nie potrafi.

1

Dokladnie Polak Rodak w koncu.

1

Liverpool ma defensywe na wrzutki i tylko wyczekaja na okazje puszczenia ze smyczy super ofensywnej trojki i wtedy wszystko sie wydarzy.

3

How was Spain? Oh wait. Xd

7

Zlota pilka tylko dla Iniesty.

0

To kto stracil 2k zl na Rome? :D

0

Rok temu ciagnal nas jak Leo tego nie robil.

0

Zachowsniem napewno nie, ale umiejetnosciowo jest 3x lepszym pilkarzem od niego.

1

Kolega za duzo wypil? Messi kilka lat temu zamienial legendy na tyczki, nie mowiac juz jak sie bawil z Carlosem, gdy widzialem powtorki tych klasykow.

0

Screen zrobiony.

0

Przypadek Lovrena?

0

8 lat od ostatniej bramki Raula w La Liga. :v

1

Puchar to chyba LE grupa, a Ligi to el. Do LE. Albo inne fazy el.

1

On sie urodzil z kuponem w reku.

0

I skonczyl sie ban. :v tzwn. Surpise Motherfucker.

1

Juz myslalem, ze Bieszczady, po kuponie. Eh szkoda bana mu dawac, pozytywny chlop. :D

0

Co sie stalo z Socjopata? :D

3

10/11 domowa. Wyjazdowa 13/14 i 3 z 14/15.

0

Zle przeczytalem. Moj blad.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I 8 od ostatniego gola Raula w La Lidze.

1

Chyba 9 z 1ego sezonu Lucho. Nie wiem, nie jestem pewny, poniewaz probuje sobie przypomniec, ale na fcb.com bylo o tym w jego 1szym sezonie.

0

To nie Messi, zeby od razu do 1 druzyny go.

0

Nowy Messi? :D

0

Ile tego jeszcze? Od wcziraj troche juz tegi wrzucono i ciagle lezka zaczyma sie krecic w oku jak to widze.

0

Najpierw musi sie tego nauczyc w drizynie B, a potem na nowy sezon wejsc do 1 druzyny i zgrywac sie. Pozniej wszystko przykdzie z czasem.

0

Chlopam musi sie nauczyc brac gre na siebie w druzynie B, tak jak to robil Iniesta, czy Xavi, albo wciaz Messi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiem, ale Munir ma nasze DNA i rozumie lepiej nasz styl gry od niego. Arnaiz jeszcze nie jest gotowy, ale powinien dostac szanse, jesli Munir jej nie dostanie. Uwazam, ze Arnaizowi przyda sie jeszcze sezon w druzynie B lub puscic obu do pierwszej druzyny, ale lazdy ma swoje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?