Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takim stylem trzeba umiec grac np. Atletico, ale Barca tak nie potrafi.
1
Dokladnie Polak Rodak w koncu.
1
Liverpool ma defensywe na wrzutki i tylko wyczekaja na okazje puszczenia ze smyczy super ofensywnej trojki i wtedy wszystko sie wydarzy.
3
How was Spain? Oh wait. Xd
7
Zlota pilka tylko dla Iniesty.
0
To kto stracil 2k zl na Rome? :D
0
Rok temu ciagnal nas jak Leo tego nie robil.
0
Zachowsniem napewno nie, ale umiejetnosciowo jest 3x lepszym pilkarzem od niego.
1
Kolega za duzo wypil? Messi kilka lat temu zamienial legendy na tyczki, nie mowiac juz jak sie bawil z Carlosem, gdy widzialem powtorki tych klasykow.
0
Screen zrobiony.
0
Przypadek Lovrena?
0
8 lat od ostatniej bramki Raula w La Liga. :v
1
Puchar to chyba LE grupa, a Ligi to el. Do LE. Albo inne fazy el.
1
On sie urodzil z kuponem w reku.
0
I skonczyl sie ban. :v tzwn. Surpise Motherfucker.
1
Juz myslalem, ze Bieszczady, po kuponie. Eh szkoda bana mu dawac, pozytywny chlop. :D
0
Co sie stalo z Socjopata? :D
3
10/11 domowa. Wyjazdowa 13/14 i 3 z 14/15.
0
Zle przeczytalem. Moj blad.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I 8 od ostatniego gola Raula w La Lidze.
1
Chyba 9 z 1ego sezonu Lucho. Nie wiem, nie jestem pewny, poniewaz probuje sobie przypomniec, ale na fcb.com bylo o tym w jego 1szym sezonie.
0
To nie Messi, zeby od razu do 1 druzyny go.
0
Nowy Messi? :D
0
Ile tego jeszcze? Od wcziraj troche juz tegi wrzucono i ciagle lezka zaczyma sie krecic w oku jak to widze.
0
Najpierw musi sie tego nauczyc w drizynie B, a potem na nowy sezon wejsc do 1 druzyny i zgrywac sie. Pozniej wszystko przykdzie z czasem.
0
Chlopam musi sie nauczyc brac gre na siebie w druzynie B, tak jak to robil Iniesta, czy Xavi, albo wciaz Messi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem, ale Munir ma nasze DNA i rozumie lepiej nasz styl gry od niego. Arnaiz jeszcze nie jest gotowy, ale powinien dostac szanse, jesli Munir jej nie dostanie. Uwazam, ze Arnaizowi przyda sie jeszcze sezon w druzynie B lub puscic obu do pierwszej druzyny, ale lazdy ma swoje zdanie.