5

Spytaj sie Florka.

2

Nie przeczytalem kazdego akapitu dokladnie, ale taki tez taktyk zostaje.

0

Taki 2x lepszy Gomes. :D

0

Tez sie nada.

1

Ale pasuje idealnie.

0

Ciekawostka
Jupp jako trener Bayernu zawsze byl w finale LM.

2

Teraz 2-3, zeby weszli?

2

Real w finale.

0

Ciesz sie po prostu tym co my mamy, a nie biali. Kwestia honoru, dla mnie takie zdobycie Ligi Mistrzow byloby wstydem.

0

W sumie nie mam wiecej argumentow, ale ja Tobie doradzam zyc chwila. Mamy dublet, a biali nic. Nawet jak awansuja do finalu to co z tego jak go jeszcze nie wygrali? Patrz w przeszlosc po finale, a nie przed.

0

Skoncz zyc przeszloscia, zyj chwila.

0

Chlopie tak juz to wyglada, jak wprowadza VAR, to bedzie fajnie, a tak to trzeba czekac, zamiast cieszyc sie dubletem, to przezywasz bialych.

5

O polaczku placzku. Skoncz plakac, taki jest futbol.

0

Przeciez Bielik nie gra w zadnym z obu zespolow.

0

Andre?

0

10/11.

0

Wejdzie jak Saul w pole karne Bayernu w 2015/16.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Idealnie na telefon.

0

Dziekuje! Wielka z Ciebie musi byc osoba.

0

Ma ktos zdjecie Messiego z Iniesta z wczoraj?

0

Problemu nie mam, ale ty nie potrafisz tlumaczyc z tego wychodzi.

28

Md i koniec czytania. Wczoraj wedlug nich mial grac Roberto.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

4

Komentarz usunięty

0

2hat tricki. Leo gole i Luis asyst.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No wlasnie nie. Xd

0

Ale jest promyk nadziei na 4-3-3 (false9) jak zamieni go za Luisa. :d
Jednak nie daje mu szans na , ze zagra.

2

Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?