Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Spytaj sie Florka.
2
Nie przeczytalem kazdego akapitu dokladnie, ale taki tez taktyk zostaje.
0
Taki 2x lepszy Gomes. :D
0
Tez sie nada.
1
Ale pasuje idealnie.
0
Ciekawostka
Jupp jako trener Bayernu zawsze byl w finale LM.
2
Teraz 2-3, zeby weszli?
2
Real w finale.
0
Ciesz sie po prostu tym co my mamy, a nie biali. Kwestia honoru, dla mnie takie zdobycie Ligi Mistrzow byloby wstydem.
0
W sumie nie mam wiecej argumentow, ale ja Tobie doradzam zyc chwila. Mamy dublet, a biali nic. Nawet jak awansuja do finalu to co z tego jak go jeszcze nie wygrali? Patrz w przeszlosc po finale, a nie przed.
0
Skoncz zyc przeszloscia, zyj chwila.
0
Chlopie tak juz to wyglada, jak wprowadza VAR, to bedzie fajnie, a tak to trzeba czekac, zamiast cieszyc sie dubletem, to przezywasz bialych.
5
O polaczku placzku. Skoncz plakac, taki jest futbol.
0
Przeciez Bielik nie gra w zadnym z obu zespolow.
0
Andre?
0
10/11.
0
Wejdzie jak Saul w pole karne Bayernu w 2015/16.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Idealnie na telefon.
0
Dziekuje! Wielka z Ciebie musi byc osoba.
0
Ma ktos zdjecie Messiego z Iniesta z wczoraj?
0
Problemu nie mam, ale ty nie potrafisz tlumaczyc z tego wychodzi.
28
Md i koniec czytania. Wczoraj wedlug nich mial grac Roberto.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
Komentarz usunięty
0
2hat tricki. Leo gole i Luis asyst.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No wlasnie nie. Xd
0
Ale jest promyk nadziei na 4-3-3 (false9) jak zamieni go za Luisa. :d
Jednak nie daje mu szans na , ze zagra.
2
Nie.