1

Nie wiem. Macie 2 z najlepszych Pomocnikow na swiecie (nie najlepsi, bo Messi jest 10 bardziej w tej chwili heh, kest jeszcze KdB, Verratti i klilku innych), wiec w srodku macie przewage i to mocna, wszystko bedzie zalezec glownie od skutecznosci moim zdaniem, bo obrona na podobnym poziomie, ale jednak troch lepsza niz Liverpoolu, bramkarze to sa czasem reczniki, wiec ja sie nie udzielam na ten temat.

0

Ja sie ciesze i rozumiem, ze nje bylo pilkarzy do gry tego pieknego futbolu, ale od nowego sezonu, chce powrotu tej cudownej gry, w ktorej sie zakochalem.

0

4* Wyczyn nie do powtorzenia. Przepiekny styl. 4 lata i 4 Ligi Mistrzow. I od czasow Cruyffa kazdy zwraca uwage na styl.

1

Marcelo to da duzy popis, zapewne jak z Bayernem truchtem, albo Villareal bedzie poprawial fryz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czuje, ze tym razem Real przegra, ty pewnie chcesz wygranej Realu, ale sam zapewne sie troche boisz ofensywnego Liverpoolu.

1

To czemu City ich nie pokonalo skoro sa slabi w obronie? Przeciez Guardiola lubi ofensywny futbol. Czemu nie Roma, ktora gra dlugie pilki za plecy obroncow?

0

Taka ciekawostka.
Ostatnia druzyna, ktora weszla do finalu i go wygrala grajac w 4 fazie kwalifikacji, to byla Barca, tego samego mogl dokonac Bayern, ale przegral wtedy z Chelsea. Pytanie brzmi, czy Liverpool da rade dokonac tego co zrobila wtedy Barca Guardioli?

3

Ciekawe czy Marcelo bedzie musial poprawiac wlosy.

5

Spokojnie Klopp motywuje pilkarzy w taki sposob, ze klaskanie Zidane'a nawet nie pomoze.

1

Ja do Polski na 3 tygodnie wpadam. W sumie moze pojade specjalnie dac Ci to piwo.

0

Nie zaklamuj mnie! Oszukista!

16

Przeciez Egipt nie dostal sie jeszcze do finalu.

1

https://www.instagram.com/p/BjMagSph74l/ patrzcie i placzcie oto KuchyKing!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tzwn. Solorz przejezdza samochodem i widzi ladna dziewczyne (Eleven) i okazuje sie ona prostytutka. :D

0

To dawaj w wakacje do Zielonej Gory. :D

0

To wtedy nie bedzie zielonego na Gryzka, jak pondziemy na wymiane.

6

Za 10 to ja sobie 2/3 piwa kupie I nawet dam cmCi jedno z nich

19

30 mln i sam przysiade do stolika.

0

W sumie daj mi troche czasu to urozmaice Ci to na otwartej samemu kiedys komentujac. :D

0

Najlepiej do tvp niech trafi i bedziemy sluchac Szpakowskiego i Zewlakowa.

0

Licze, ze Solorza pierun trafi, Eleven sie skonczy i wrocimy do podstawy, czyli La Liga w NC+, ktore odzyskuje pieniadze po tym jak Solorz zaplacil kare i pozniej CP pada i zostaja z ekstraklasa.

1

To jest czesc Barcelony, wiec w zasadzie sie liczy.

0

Xd.

0

Na taka ilosc lig, to potrzebuja paru komentarow.

1

Lepszy taktyk z Solorza niz Mourinho.

0

Jeszcze komentatorow niech wykupia. :D

1

A kto przytyl ten gruby.

2

Jak to sie mawia na koncu i tak wygrywaja Niemcy, a ze w Liverpoolu jest ich wiecej, to przepraszam za spoiler.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?