1

Przez caly sezon spotkalem sie z komemtarzami jaki to Umtiti dobry, itp. Itd. Dla mnie on jest jednym z najlepszych, ale nie najlepszym obronca. Najlepszym jest dla mnie Pique, Sam ma od kogo sie uczyc. Ci ktorzy uwazaja inaczej j mowia, ze Sam potrafi utrzymac forme przez dluzszy okres czasu, sa w bledzie. Pique jest w formie od listopada. Sam od powrotu zagral dobre poltorej miesiaca i pozniej co? No wlasnie, nie potrafil utrzymac formy. Pique w najwyzszej formie jest o wiele lepszy od Sama, w podstawowej formie, to gra mniej wiecej jak Sam. Nie chce umniejszac Francuzowi, bo zaliczyl solidny, jak nie dobry sezon, ale to Pique byl jednak lepszy i kazdy kto powie inaczej, bedzie klamal sobie prosto w twarz.

0

Dla mnie najlepsza, to ta 1sza.

0

Ja nie moge sie doczekac, az mlody bedzie gotowy na 1szy sklad.

2

Szanuje, w takim razie like i follow na insta. :D

0

Moglby byc jeszcze bym zrozumial, bo Ferguson nauczyl go pieknej gry.

0

Nie rozumiem tego, to on dokonal tej remontady w pojedynke.

0

Valverde chwalimy, za poukladanie druzyny i dublet, a Neymar jest wyzywany za szopke w lipcu.

0

Dziekuje bardzo. Mam nadzieje, ze jak bedzie trenowal z 1sza druzyna, to Leo bedzie go uczyl.

1

Z tej Poludniowej dzungli wychodzili najlepsi i wciaz wychodza, ja nie rozumiem ludzi tutaj.

0

Ostatnio widzialem jego zdjecie z Leo. Podasz je jak znajdziesz, bo ja nie moge.

2

Neymar byl trzecim najwazniejszym pilkarze po Leo i Iniescie, odczulismy jego odejscie po tym jak zatracilismy nasz styl, stworzyl sie ogromny krater, ktory mial byc zakopany przez Dembele, jednak ten doznal powaznej kontuzji, ktora zmusila nas do zmiany stylu i gry kompaktowy 4-4-2, tym samym umocnilismy sie druzynowo i defensywnie, teraz zapewne EV postawi na 4-2-3-1, ktore bedzie idealne dla nas. Doskonaly sezon w wykonaniu EV moim zdaniem.

0

I wkoncu doszlismy do porozumienia, bo kednak popelnil tym blad.

0

Przez 80min z Roma nic nie biegali, tylko stali i nagle znalazly sie zapasy sil na te 10minut? Czy to wina Valverde, czy pilkarzz, ze stali i podziwiali gre Romy?

0

To wyjasniaj ile chcesz, pisze to co mysle i uwaza, ze jestes kibicem sukcesu, sezon nie jest wygrany jak sa jeszcze matematyczne szanse na zlapanie nas.

0

Nie opuszcza tylu meczow co w 2 1szych sezonach, tylko lawe grzeje, a gdyby gral wiecej i mial bardziej finezyjnych graczy, to byloby mu latwiej, a tak to nie jest. To jest idealna "6" na moare Barcy, skrojony pod nas.

0

Dokladnie, w tym sezonie liczylo sie podwyzszenie ich ceny, zeby latwiej i drozej bylo ich sprzedac.

0

Najgorsze w tym jest, ze nasi sie gubia w LM ostatnio, a widac tam brak typowej "6". My poprostu gramy na 2 pivotow i to jest nasz problem od odejscia Xaviego.

0

Akurat za Rakiete idealny bylby, Thiago, ale jednak, teraz bedziemy grali 4-2-3-1, wiec mozemy grac na Rakiete i Busiego za 4 ofensywna z przodu.

1

99 i najmlodszym ma byc? What do you mean?

0

Carlesowi blizej Messiemu lub Iniescie, to jest 10.

0

Sam Pique mowil na poczatku sezonu, ze po raz pierwszy poczul sie slabszy od Realu. To rzadkosc uslyszec cos takiego od pilkarza Barcy, a ze ty jestes kibicem sukcesu, to czmykaj gdzie indziej kibicowac. W LM wszystko zalezy od dnia, dyspozycji kazdego pilkarza i szczescia, a w lidze z utrzymywac forme przez caly sezon.

0

Rakitic to zupelnie inna pozycja.

0

4-1 nie idzie przebolec, ale tak to juz jest jak pilkarze stoja, zamiast biegac.

0

To idz dalej byc kibicem Realu, a nie Barcy. Bylo widac w superpucharze, ze to nie bedzie nasz sezon, ale jednak szczescie dalo nam dublet.

0

Dwa poprzednie, to zart ze nie weszlismy do polfinalu, ale ten jeszcze idzie przebolec, gdzie mial byc sezon posuchy.

1

LM nie siedzi nam ostatnio, to prawda, ale tylko dlatego, ze mamy pilkarza typu Thiago, Coutinho juz mamy, ale wlasnie ktos kto bedzie zwalnial i przyspieszal tempo gry w odpowienim momencie jest nam potrzebny.

1

Ja sie ciesze z tego sezonu, mial byc sezon posuchy, odejscie Ney'a, konuzja Dembele i granie Deulofeu na skrzydle, albo Paulinho na prawym pomocniku.

2

Po pierwsze bzdury. Po drugie Riqui Puig, a nie RICKY.

2

Skoro prezydent tak mowi.

0

Mial ktos wiecej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?