0

Valverde mial poinformowac klub o tym, ze nie liczy Miny w planach na nastepny sezon. (Sin Concesiones)

0

Taktyczny.

0

(PRAWDOPODOBNA) Dobra wiadomosc dla Egiptu! Salah powinien byc gotowy na WC.

3

A tak, to Puyol.

0

Thiago Cionek.

8

Sam idz do szpitala, leczyc sie na mozg. On nie traci 30+ meczy w sezonie. Mial 2 powazne kontuzje, a teraz ma kontuzje zabierajace mu maks 15 meczy. Przegra ponad 35 meczy w tym momencie.

0

Jak to mawia pewien medrzec, ladnie Thago zobaczyc byloby ponownie w barwach naszych.

8

Mamy Aleñe. :)

18

1

I w dupe z tym. Trofea zdpbywalismy ofensywa. Zreszta gwiazdy zespolow, ktore przechodzily z bardziej ofensywnego pomocnika do nas lub Realu, zaczeli grac glebiej. Przykladami sa Rakitic i Modric, nawet Kroos.

0

2ga aktualizacja dzis w FIFIE. 1sza WC, ale 2ga to co to jest?

0

Chyba tyle co Verma. Po 1sze e przyzwyczajalby sie do europejskiego futbolu, a po drugie wszedlby w idealnym momencie za Masche i nie byloby strachu o strate 12 mln euro.

0

Dawal rade w zeszlym sezonie, gdy dostawal szanse, ale wciaz lepszy wybor niz Mina i szybszy.

1

Napalilas?

3

Moim zdaniem zarzad popelnil blad wypozyczajac Marlona. Teraz zamiast Miny mielibysmy taka obrone: Pique, Umtiti, Verma i Marlon. Jakby Verma odszedl po sezonie, a w jego miejsce wszedl Lenglet, to obrone mielibysmy na lata, a za 3 lata musielibysmy liczyc, ze Cuenca odpali, kiedy to Pique bedzie mial 33/4 lata.

9

Ruiz musi zostac. Nie chce liczyc na przyklad Pique, Cesca, czy Alby. Alena nie ma mowy. Mina jest tutaj przypadkiem, wiec niech robia co chca, lepszy byl Marlon.

0

Ja biore przyklad z dwoch pilkarzy, czyli Rakiticia i Modricia, ktorzy grali wyzej, a teraz Rakitic to Dp, a Modric Cm.

33

Napewno nie Messi.

0

Eriksen. Rudemu blizej do gry na pozycji Iniesty, a tam mamy juz duza obsade. Wciaz nie mamy nastepcy Xaviego.

0

Ma byc ekspertem o ile pamiec mnie nie myli. :D

0

Wiem, ale jednak wciaz o 3 lata za pozno.

0

Wpisz sobie wykop.pl i wpisz to - twoj ulubiony pilkarz, czy cos tego typu.

11

O 3 lata za pozno. :/

1

Wchodze pod post UEFA Champions League (Zgadnij Kto to? I to byl Ramos) w komentarze na instagramie, a tam pierwszy od gory komentarz wyglada tak:
"idiota, chore zwierze". Ostro po nim jada. xd

0

Wlasnie zrozumialem o co tu sie rozchodzi. Szejk zauwazyl, ze Ronaldo rozwaza odejscie, a ze Perez próbuje wylowic Neymara, to ten wykupi Ronaldo i bedzie trio MCN. Mbappe, Cristiano, Neymar!

0

Przyszly prezydent nigdy nie klamie.

0

Odejscie kwestia godzin!

0

Arthur by sie nadalby, ale potrzebne mu ogranie w Europie.

7

Sprzedac to mozesz swoje konto na steam/origin, ale nie czlowieka, ktory 4ty sezon z rzedu robi double-double.

0

Chyba Xaviego, ale jego profilowi podobnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?