Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde mial poinformowac klub o tym, ze nie liczy Miny w planach na nastepny sezon. (Sin Concesiones)
0
Taktyczny.
0
(PRAWDOPODOBNA) Dobra wiadomosc dla Egiptu! Salah powinien byc gotowy na WC.
3
A tak, to Puyol.
0
Thiago Cionek.
8
Sam idz do szpitala, leczyc sie na mozg. On nie traci 30+ meczy w sezonie. Mial 2 powazne kontuzje, a teraz ma kontuzje zabierajace mu maks 15 meczy. Przegra ponad 35 meczy w tym momencie.
0
Jak to mawia pewien medrzec, ladnie Thago zobaczyc byloby ponownie w barwach naszych.
8
Mamy Aleñe. :)
18
Cofnijmy sie 3 lata, aby zobaczyc to cudo jeszcze raz. https://www.instagram.com/p/BjZxrTJFxBv/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=8mp8zjhqwdmg
1
I w dupe z tym. Trofea zdpbywalismy ofensywa. Zreszta gwiazdy zespolow, ktore przechodzily z bardziej ofensywnego pomocnika do nas lub Realu, zaczeli grac glebiej. Przykladami sa Rakitic i Modric, nawet Kroos.
0
2ga aktualizacja dzis w FIFIE. 1sza WC, ale 2ga to co to jest?
0
Chyba tyle co Verma. Po 1sze e przyzwyczajalby sie do europejskiego futbolu, a po drugie wszedlby w idealnym momencie za Masche i nie byloby strachu o strate 12 mln euro.
0
Dawal rade w zeszlym sezonie, gdy dostawal szanse, ale wciaz lepszy wybor niz Mina i szybszy.
1
Napalilas?
3
Moim zdaniem zarzad popelnil blad wypozyczajac Marlona. Teraz zamiast Miny mielibysmy taka obrone: Pique, Umtiti, Verma i Marlon. Jakby Verma odszedl po sezonie, a w jego miejsce wszedl Lenglet, to obrone mielibysmy na lata, a za 3 lata musielibysmy liczyc, ze Cuenca odpali, kiedy to Pique bedzie mial 33/4 lata.
9
Ruiz musi zostac. Nie chce liczyc na przyklad Pique, Cesca, czy Alby. Alena nie ma mowy. Mina jest tutaj przypadkiem, wiec niech robia co chca, lepszy byl Marlon.
0
Ja biore przyklad z dwoch pilkarzy, czyli Rakiticia i Modricia, ktorzy grali wyzej, a teraz Rakitic to Dp, a Modric Cm.
33
Napewno nie Messi.
0
Eriksen. Rudemu blizej do gry na pozycji Iniesty, a tam mamy juz duza obsade. Wciaz nie mamy nastepcy Xaviego.
0
Ma byc ekspertem o ile pamiec mnie nie myli. :D
0
Wiem, ale jednak wciaz o 3 lata za pozno.
0
Wpisz sobie wykop.pl i wpisz to - twoj ulubiony pilkarz, czy cos tego typu.
11
O 3 lata za pozno. :/
1
Wchodze pod post UEFA Champions League (Zgadnij Kto to? I to byl Ramos) w komentarze na instagramie, a tam pierwszy od gory komentarz wyglada tak:
"idiota, chore zwierze". Ostro po nim jada. xd
0
Wlasnie zrozumialem o co tu sie rozchodzi. Szejk zauwazyl, ze Ronaldo rozwaza odejscie, a ze Perez próbuje wylowic Neymara, to ten wykupi Ronaldo i bedzie trio MCN. Mbappe, Cristiano, Neymar!
0
Przyszly prezydent nigdy nie klamie.
0
Odejscie kwestia godzin!
0
Arthur by sie nadalby, ale potrzebne mu ogranie w Europie.
7
Sprzedac to mozesz swoje konto na steam/origin, ale nie czlowieka, ktory 4ty sezon z rzedu robi double-double.
0
Chyba Xaviego, ale jego profilowi podobnego.